Ето и Април дойде , нека много радост да ни донесе и по едно сладичко дете !

  • 21 265
  • 447
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 651
Ясничка, не знам какво да кажа, но май и няма смисъл. Толкова съжалявам  Sad Hug Hug.

# 421
  • Мнения: 686
Ясничка  Hug Hug Hug
Много съжалявам

# 422
  • на дъното
  • Мнения: 1 553
 yasna smile3518 Защо трябва да продължава това нещастие,колко още ще трябва да страдаме  Cry
 Hug  Heart Eyes

# 423
  • Мнения: 345
Ясна,  Cry и  Hug.
Чувствам се ужасно тъпо заради последния си пост, в който те окуражавах след думите на лекаря ти за неправилното сакче. Просто при мен беше така и исках да ти вдъхна увереност и да не се притесняваш излишно. Сега се виждам като последна патка. Извинявай, миличка. Прости.

Пак на празник Господ си прибра ангелче.  Cry

Меченце, не се упреквай мила. Когато ме приеха в Шейново, лекарят каза, че сакчето е с идеално кръгла форма и аурата му е много добре изразена. Не е била това причината.  Naughty Явно нещо друго не е било наред и за това организма го е изхвърлил.

Благодаря ви за утехата.  Hug Просто не е било писано и този път!

# 424
  • Мнения: 611
Ясна  Cry знам , че каквото и да ти кажа , мъката ти няма да стане по-малка Cry
Плача с теб............
Защо пак Господи........ до кога ще е така  Cry

# 425
  • София
  • Мнения: 1 941
Ясна, Hug
 Sad

# 426
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ясна, съжалявам много за това, което се е случило! Надявам се, че поне физически си добре! Така се радвахме на радостта ти! Сега ще тъгуваме отново с теб...

# 427
  • Мнения: 1 409
Ясничка,мила  Hug Hug Hug
Не знам какво да кажа,просто силно те прегръщам  Hug Cry

# 428
  • Мнения: 3 166
Честито възкресение Христово, момичета....

Влезнах, за да ви честитя празника, а прочетох за Ясна и ми стана едно...

Ясничка, другарче,  Hug Тъгуваме с теб, макар че от мисълта за това няма да ти стане по-добре. Всъщност от нищо не би могло... Гушвам те силно! Ако можем да бъдем полезни с нещо - само пиши, милинка! Направо не знам какво да кажа, толкова е жестоко... Sad



Много ми е сдухано покрай празниците тази година....

# 429
  • Мнения: 7 128
Ясничка,  Hug
Много ми се псува - **** и живота, **** и съдбата.  Close

# 430
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Ясна незнам какво да напиша Sad Sad Sad
Тъжа заедно с теб  Cry

# 431
  • Мнения: 827
Оооо не е честно това , толкова ми стана мъчно newsm45 smile3511 Ясна много силно те прегръщам и се моля това да беше последното изпитание за теб.

# 432
  • Мнения: 1 008
Ясна, съжалявам  Cry Не ми се иска да повярвам просто  Sad Наистина не е чесно....  Hug

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ясна прегръщам те силно Hug Cry
Аз не пиша защото ми е много криво....Мия беше болна с много висока Т която не спадаше от лекарствата.СЪрцето ми се късаше да я гледам така.Накрая се изрина и излезна че някаква шарка(безобиден вариант).
Честито Възкресение.....

# 434
  • Мнения: 3 166
Меги, бързо оздравяване желая. Наистина е много мъчително да гледаш как страдат мъчничетата, аз самата регирам по същия начин, когато Вики е болен. Казват, че колкото по-рано се изкара шарката - толкова по-добре.

Толкова е тихо и тъжно във форума...

Ясна, мисля и теб... Cry

Общи условия

Активация на акаунт