Ето и Април дойде , нека много радост да ни донесе и по едно сладичко дете !

  • 21 269
  • 447
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 210
Честит рожден ден на Амалия! Да расте здрава и обичана и да радва всички около нея.

Стискам палци на Светлето за утре.

Аз само наминавам, че ме гони пролетна умора и не ставам за пред хора.

# 31
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Честит празник на любимите Ламки! Малката да расте щастливо и безгрижно, а голямата да започва най-после да се труди  Mr. Green
Много целувки от нас с Филип  Hug
Ники, благодаря за нощничката, много мило  Hug И синичка, като за мъж  Grinning Ще кажа на мама да ти звънне  Peace В началото и аз се бях сложила на канска диета, понеже Филип се превиваше от какво ли не. Само варени плодове и зеленчуци и крехко месце можех да ям, ма постепенно (след четвъртия месец) започвах да хапвам всичко. Спомням си, че дори от едни мюсли настана страшен протест, а тях ги ядох за увеличаване на кърмата  ooooh! За пъпчиците вече са ти написали. Не съм мазала с нищо. Филип сам си правеше обливане с кърма на муцунката. Всъщност продължава с тая практика, но понеже сега цока по-лакомо и налягането е по-голямо и ми е любимо като реши да направи номера, докато съм на компа  Mr. Green
Спартан   Thinking Thinking Thinking Тоя не беше ли един грък?
Мисля го това Светле! Вярвам, че всичко ще мине успешно!
Порадвах се малко на новите снимки. Много сладки бебчовци си имаме, да ви призная!
Успешен ден на всички!  Hug Hug Hug

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Добро утро bowuu
За какви нощници пишете бе...искам и аз Mr. Green
Честити рождени дни на редник Амалия и на мамата на Ритката  bouquet /дано не съм пропуснала някой/
Слави се тръшна нещо...от миналия четвъртък и е някакъв малък ад у нас. Не бях спала много дни /от запушения нос и неможене да диша на Агресивното/ В понеделник като не индикира подобрение го водих пак на доктор /добре че баща му след наряд през почивните дни почива три дена/ чуха шум в ляво..на снимка..съмнение за пневмония Tired...бягане на друг доктор. Биха му урбазон и отхвърлиха пневмония а отидохме на диагноза бронхит Tired След урбазона се успокои дишането та спа милия пет часа непробудно и тогава в понеделник вечерта ни беше първата вечер дето спахме непробудно...и аз и Слави и баща му Blush Сега пие разни истории.... Милото измъчи се. До сега не ми е боледувал и много го изживявам тежко...пусто да бях аз болна бе...а не той Tired
Мрън.
Оплаках се.
Мерси, че ме прочетохте Hug
Лек ден аз отивам на работа / ще се опитам да работя днес/


П.П в понеделник свеки беше на гости и каза - не се притеснявай..той бронхита го има наследство от баща си /демек сержа/ Twisted Evil ще му мине..към третата година Twisted Evil Рекох - мерси от такова наследство Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 686
Светле fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Цялата ми положителна енергия днес е насочена към вас с бебо.  Hug

# 34
  • Мнения: 255
Светле fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Цялата ми положителна енергия днес е насочена към вас с бебо.  Hug
Светле,вярвам ,че много скоро ти ще бъдеш една щастлива мама.  bouquet

# 35
  • Мнения: 656
Честит първи рожден ден на Амалия! newsm59Ламче,да ти е жива и здрава малката принцеска!Много,много да ви радва!

Стискам палци на Светлето всичко да мине успешно. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 36
  • Мнения: 7 130
Светленце,  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Херка Heart Eyes, бързо да оздравява наследникът на серж. Баба му да му яке дупето, когато е наакано заради милото успокоение.

Вече не съм ВВС.  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 008
Стискам палци на Светлето. Всичко да минава безпроблемно, а на нея много сили  Hug

Ники, по добре пращай по куриер. Аз така пращах колет на берни, който така и не пристигна.  Ако бях объркала адреса се предполагаше, че трябва да ми го върнат, но не... потъна в дън земя тоя колет  Rolling Eyes

Снощи Вики скочи от стола за хранене  Tired Не знам с какво да я вързвам вече...
 Аз си търся някакво приспособление дето да държи детето докато му слагаш памперс, докато го обличаш, бършиш носа и т.н. Rolling Eyes Ако някой е виждал да сподели  Mr. Green Laughing

# 38
# 39
  • Мнения: 366
Стиснати палци за Светлето и от нас с Макси.  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 1 941
Преди 1 час се чух със Светлето, серклажа е минал и всичко е ОК. Ще я наблюдават няколко дена, вливат и магнезий и май някакви АБ, но за последното не съм сигурна. Тя звучи много добре и не чувства никаква болка. Дай Боже така да е и занапред!

# 41
  • Мнения: 3 016
На Светлето само положителни емоции пожелавам ! Бог да я пази !

# 42
  • Мнения: 7 130
Аги,  Hug. Браво, че се престраши първа да я провериш Светлето. Не в смисъл на страх какво е станало, а дали вече са ни я зашили Класната Heart Eyes.
Оттук нататък дано има целия късмет и добри грижи, защото го заслужава Светланчето.  Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 1 098
Браво на Светланата, само така да се справя с тези проблемчета.Сега бързо да се възстановява и да се прибира вкъщи да си лежи.
Аз звънях вчера, но тя не вдигна, така че  я оставих да се настройва психически за манипулацията, ама исках да и вдъхна кураж на класната.
Момичета , благодаря за пожеланията за милата ми мама. Гушки.

# 44
  • Мнения: 651
Преди малко се чух със Светлето - звучи доста по-обнадеждена от вчера, стори ми се спокойна и се чувства добре.
Херко, бързо да оздравява агресора  Heart Eyes.
silviayo, имаш и от мен пожелание за успешна бременност и здраво детенце   bouquet.
Ритко, да ти е жива и здрава мамата, макар и на патерица. Чакам отчет от доктора.
Ники, само да изгрее слънчицето и ще мерим заедно парка Заимов.
Берни, Марти е прекрасен  Hug.
РончоHeart Eyes Hug.

Благодаря на всички ви, че отново намерихте време и думи да ми напишете по нещо успокоително. Мен хич ме няма напоследък и искрено се надявам да не засегна много тези, които пропускам, но просто заспалия ми мозък работи на забавен каданс. Надявам се в скоро време да възкръсна и да съм пак адекватна. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт