Отговори
# 90
  • Мнения: 2 614
Какво значи да бойкотираме? Това е издателство, не можем да им забраним да печелят.... Но пък можем да разпространим чрез ТВ и радио, например, какви противоречащи на здравия разум съвети дават в подобни булевардни писания, без всякаква стойност....
Как подвеждат младите родители и как това може да доведе до здравословни проблеми на децата!
Мисля, че това е единственото, което можем да направим!  Peace

# 91
  • Мнения: 5 401
Какво значи да бойкотираме?...

Съгласен! Но аз продължавам да мисля, че цитираните специалисти могат също да се обединят и да разбият напух-и-прах авторката и издателството.  smile3560

# 92
  • Мнения: 2 614
Какво значи да бойкотираме?...

Съгласен! Но аз продължавам да мисля, че цитираните специалисти могат също да се обединят и да разбият напух-и-прах авторката и издателството.  smile3560

Да, Изи, така е, могат и сигурно сега след патърдията ще го направят, а ние може само да подпомогнем процеса! Но не и да вдигнем гражданска война...не че не можем да развеем байраците, просто в случая може да мине и без това  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 5 401
Разбира се, каква ти война! Нямаме за цел да настройваме обществеността срещу нас, а да я накараме да чуе и приеме гражданската ни позиция. Истината е в нас, а не в д-р Калина Дичева.  smile3540

# 94
Здравейте, момичета! Пише ви пак Елена Василева. Искам да ви разкажа докъде стигнах. В петък бях във Велико Търново и след като беснях от това , което чета за книгата, а и след като не можах да я намеря по път, реших да се обадя на Невяна Дичева! Тя много ми се зарадва, но за кратко, защото й зададох няколоко въпроса, които леееко помрачиха настроението. Като например: защо не знам, че книгата е на пазара вече, защо книгата е авторска, след като ми беше обяснено, че ще е микс от автори и каква е връзката й с д-р Дичева. Тя малка се пообърка на последния въпрос- Дичева била бащината й фамилия (интересно защо така съм я записала в телефона си!!!). Нямала нищо общо с Калина! Настоях да ми изпрати книгата и да ме запознае с г- жа Калина! Предполагам, че другата седмица ще имам честта! Ако някой иска да дойде с мен на срещата с авторката ще се радвам! Още повече , че съм ви задължена, защото от вас научих за цялата тази прекрасна история, в която е замесено името ми. Направо се страхувам от момента, в който ще притежавам тази книга, защото цитатите ви са потресаващи. Идеята беше съвсем различна- уверявам ви и ако беше направена така щеше да бъде супер- нещо като дневник - календарът на еврофутбол, ако имате впечатление, но много по- подробно и задълбочено. Поздрави- Елена!

# 95
  • Мнения: 3 718
Елена, благодаря отново за активността,  ще ми бъде интересно да дойда на срещата. Само ако може да ме предупредите от по рано, че да си намеря баба на разположение  Simple Smile
Нямам впечатление от календара на Еврофутбол, но книгата определено е писана като авторска.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 280
Чакам с интерес развръзката. То малко заприлича на крими сериал това  ooooh!

# 97
  • Мнения: 3 034
здравей, Елена !
много се радвам, че се включваш, защото бях  изненадана от факта, че си участвала в предговора на подбно свободно съчинение. още повече като се има предвид, че ти самата говориш в лекциите си за късно захранване и изключително кърмене.  Peace
което още веднъж показва голямата некоректност и некомпетентност на авторката.
не бих се включила в среша засега, единствено защото не съм чела книгата, а  само цитатите, които са дали момичетата.  Rolling Eyes

Ива съм, бай дъ уей.  Laughing

# 98
  • Мнения: 6 443
Леле...Каква стана тя?   Shocked

Тази Невянка голямо мошеничка ще излеза май!
Много се радвам,че вие момичета(и най-вече Бадем),дадохте цитати,за да разберем за какво иде реч и да се разрови тази история! Hug

# 99
  • Мнения: 2 837
Хах, тук нещата станали като в криминале....Чакам развръзката с интерес и аз!

# 100
  • София
  • Мнения: 2 348
Шанти, отговарят ли ти от предавнията?

# 101
  • Мнения: 3 718
Не беее, още никой не ми се е обадил. А и писмото пак ми се върна  Sad
Дай им мойте координати, а ако искат ще звъннат. От Господарите нищо няма.

# 102
  • Мнения: 6 443
Шаманке,нали на Мавриков жена му пишеше във форума.Някой познава ли я?

# 103
  • София
  • Мнения: 2 348
Ми да вземем да звъннем по телефона? Че мъжлето ми отказва "Да се занимава повече с моите глупости"  smile3515 . Казал им бил, а ние да сме звъннели по телефона. Ама аз от къде да знам какво да им кажа? Че едно си е да се възмущаваме във форума, пък друго - да подготвяш аргументи за пред всички БГ майки.
 Ако ме инструктирате какво точно да кажа, ще звънна. Или да им дам телефона на Шаманката и да кажа, че тя има подготвен "рецитал" за книгата. Става ли?

# 104
  • Мнения: 3 718
Скреч, дай им телефона ми. Или пък ще взема сама да им звънна, но предпочетох да пиша мейл. Ако знаех, че ще ми се върне 1000 пъти... Rolling Eyes
На Мавриков жена му не я познавам, ама тя може просто да не е чела темата. Може пък да се обадят, знам ли

Общи условия

Активация на акаунт