Трихомони-има ли излекували се?

  • 340 484
  • 1 172
  •   3
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 820
Какво е ППБ? Не бих се изразила точно така, но в общи линии ми каза доктора, че преглед при гинеколог се прави след 18 месеца опити за бебе и ако дотогава не е станало се правят изследвания. Дотогава си чакаш нещата да се решат от самосебе си и не те тъпчат с лекарства, разчитат организма сам да се пребори.

   Полово-предавани болести. Понякога не става без лекарства, за да може организмът сам да се пребори. Ами ако имаш бактерии, вируси и най-лошото ППБ, ще чакаш организмът ти сам да се пребори ли? Много добре знаем, че нелекуваните навреме проблеми, могат да доведат до необратимост.

# 646
  • Мнения: 65
Знам всичко това, точно затова се чувствам с вързани ръце. С приятеля ми сме заедно повече от 4 години и ноември се лекувахме заедно, какви излседвания ли не пуснах, положителни бяха само гъбите и уреаплазмата, които лекувахме с Макропен, дифлукан, пложинакс и гиназол.

# 647
  • Мнения: 63
Здравейте,аз вече 4години водя борба с тази напаст и моля някой да каже лаборатория,където са му направили истински днк тест за трихомони. С приятеля ми изпихме по пет антибиотика,като ги редувахме -метронидазолови и тинидазолови. След две години мъки,разгеле лекарката спря да ги вижда на микроскопа. За всеки случай ни изпрати и на днк тест,тествахме се в цибалаб. Тестовете бяха отрицателни и спряхме да се пазим... и така мина една година без оплаквания,миналата седмица отивам при нея,защото имах сърбеж и след като наскоро бях пила антибиотик се усъмних за гъбички. Е гъбички имаше, трихомони каза че не вижда,но поиска да види и приятеля ми преди да го наблъска с хапове. За моя изненада на него му намира и гъбички и трихомони.оставам изумена защото за една година сркс без презервативо няма как той да има много,а аз никакви... за това моля за съвет в коя лаб. да си пуснем днк тест,защото явно или цибалаб греши или лекарката?!?

# 648
  • Мнения: 4 611
Искам само да питам трихомоните излизат ли на микробиологията?

# 649
  • Мнения: 63
Аз ходя при венероложка,тя ми каза че трихомоните на издържат дълго в кислородна среда,а когато умрът се бъркат с левкоцити и за това се хващат или с днк тест или с гледането под микроскоп... на мен в началото никой не можеше да открие от какво ми е дискомфорта,правих над десет микробиологии и нито една не ги откри,то в цибалаб правих,в поликлиниката но никой нищо не видя,освен левкоцити,но било нормално да ги има около цикъл...

# 650
  • Мнения: 171
Здравейте,
С ММ искаме да имаме деца, но не се получава. Изготвиха му спермограма, но освен всичко друго излезе и трихомони.... Веднага отидох на АГ, но при мен няма трихомони, а ешерихия коли.... Нито аз, нито той сме имали някакви симптоми... Има ли връзка едното с другото или да пусна пак изследвания ?

# 651
  • Мнения: 23
Някои,успя ли да се излекува ? Ако да нека сподели как

# 652
  • Мнения: 12
Хайде, хора, кажете, че някой е постигнал напредък. Дайте да си помагаме и да споделяме информация, ако сами не си помагаме, много трудно ще излезем от този батак. Поздрави

# 653
  • Мнения: 31
След проведен двоен курс със секнол вече 4 месеца имам отрицателни за трихомони но не мисля че съм се излекувал в резултата ми пише : единични левкоцити,неподвижни протозоини клетки , трихомони-

# 654
  • Мнения: 12
Трихомон, къде пускаш изследвания? Аз съм с абсолютно същите резултати, но с гарнитура бактерии. Поздрави

# 655
# 656
  • Мнения: 23
От моят опит в борбата с трихомониазата,който е от години мога да ви кажа ,че за съжаление няма медикамент ,който да успее да ни излекува.Не си правя изводи  само от себе си а от всички други ,който са употребявали антипротозойните в продължетилни курсове ,в двойни дози ,в серия от лечения без успех.В началото всеки е интусиазиран за успех да нормално  е .Чете за неуспешните лечения на други и си казва ,че при него няма да стане така.И почва да пие лекарства след всеки неуспех друго или в двойни дози.И накрая си разбиваш стомаха и червата и се спираш.За лабораториите ,какво мога да кажа под всякаква критика са.Добрите лаборатории се броят на пръсти.На тези ,който им засичат неподвижни протозойни клетки.Значи сте положителни за трихомони .Секнола не е панацея недейства не съм чул някой да се излекувал с него ,само ще си дадете парите е ще си тровите организма нищо друго.Остава ни надеждата да измислят нови медикаменти,в което се съмнявам да  е в близките години.Или да си настройте психиката и да си живеете живота.Безраборното пиене на лекарсва само може да ви съсипе и другите органи  бъбреци ,стомаха и червата и накрая и тях да лекувате.

# 657
  • Мнения: 2
Трихомон, как се чувстваш след курса със Секнола?
Според мен не е важно какви са ти резултатите, а как си ти?
А и резултатите ти са ок..

  На мен секнола също ми повлия добре..мога да твърдя,че вече съм добре..мина година и повече след курса който проведох..
 При мен се изолираха само трихи, без бактерии...
 Ако са ти отр. резултатите според мен постепенно и симптомите ще отшумят....при мен поне така стана..
 И тъй като форума е Бг Мама искам да се похваля, че със съпругата ми си имаме синче на 22 дена:))..
  Пожелавам го на всеки от все сърце !!!
 Наистина желание,вяра и борба са нужни..темата е много дълга,вярвам, че повечето от нас ще намерят правилния подход за себе си...знам, че ще кажете, че ми е лесно на мен, но ще кажа да на всеки борещ се да не влииза на дълбоко във филма, повечето сме били в него,някои излизат,други още не могат, но останеш ли в него става още по-зле.
 
    Аз се включих във форума понеже продавам 10бр. Секнол, 20лв. броя..

# 658
  • Мнения: 2
продадени...

# 659
  • Мнения: 12

@nicolas_m

Мерси за "отговора" на лично. Поздрави.
Горе главата, ще се оправим все някакси !

Общи условия

Активация на акаунт