КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 16

  • 18 383
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 529

Добре си дошла Марси при веселата ни компания,пиши редовно,че много се записаха ,ама малко останаха.
Ние се разходихме и си купих петунии за балкона и изнесох цветята навън от стаите.

# 271
  • Мнения: 23
Мерси за радушния прием! HugАз от самото начало ви чета, така че почти ви познавам , но пусто трудно набрах смелост( не ме питайте защо - не знам).Ама все ме влече насам и хей ме на.А иначе отскоро се регистрирах - преди това дебнех тайно. EmbarassedА мястото ми е тук - при щурите баби и прекрасните млади. Hug

# 272
  • Мнения: 23
Zi4e, аз само при цветарките за малко - не можах да се удържа и да не се изфукам с новото си цвете - една орхидея.То май и сега на фукня мяза май? newsm78
Един виц от мен за представяне:
Бандити превзели един манастир и главатарят наредил : Донесете всичкото ядене тук!
Едно младо и жалостиво хайдуче попитало: Ама всичкото ли, няма ли да оставим на монахините?
Не - отрязал шефът! - И дайте всичкото вино - ще пируваме!А малкият пита : Ама за монахините малко да оставим?
Яли, пили и главатарят наредил - Дайте насам монахините - ще ги изнасилим!А хлапакът пита: Ама всичките ли?
Най-старата монахиня не издържала и викнала - Тоя пък все не разбрал, все пита, все пита! hahaha

# 273
  • Мнения: 179
Здравейте,сега се прибирам от гостито на моите приятели #Crazy,видите ли- те ми били превели пари,ама пари в сметката ooooh!нъцки.Добре дошли на новите попълнения  bouquet,да знаете,4е тук е много весело newsm03

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАХАХАХА-Марси от нас си пиле почваш добре и се надявам да продължиш така.
В много теми писах и при цветарките скоро писах но една ме сряза че не съм познала едно цвете и аз вече няма да пиша там. С такива самонадеяни хора не искам да си имам работа .Тук при нас е само смях и веселба .Пооплачем се коя от едно ,коя от друго и пак щуротиите ни тръгват Joy Joy Joy
Покажи цветята си ако можеш ,тука също сме всичките цветарки.Моите ако не си ги гледала ще ти ги пусна да ги видиш. Hug Hug

Габи- свири сбор пиле да дойдем да ги ступаме тези че чак мен вече започнаха да ме дразнят гадовете ни едни.

# 275
  • Мнения: 549
Ей,къде сте бе хораааа?Аз ,пак сама си говоря.И камбани няма!
Аз днеска си дигнах нервите с 1 перде/понеже си дадох поръчка /Още вчера трябваше да бъде готово.Днеска отивам да си го взема..., а онази/продавачката/ми вика:еееее,ама то още не са го донесли/шивачката-демек/ .Ела след 2-3 часа.Та, аз като си отворих "Малката "си Уста ,като й казах че не са коректни към клиентите и т.н. да ги разкарват/а оная ми вика -продавачката:
-Е, какво пък толкова станало?Голяма работа!
--Е как какво....коректнос към клиента..../как да отида 2-ри път там или да го препоръчам този магазин.Но..... успях да си взема Капарото Grinning-поне не съм капо.... Grinning
ПРенудих се да си избера друго перде и от друг магазин.УЖ в събота ще ми бъде готово!!!!-хм.,давидим те как ще са ?.....откъм клиенти....Защото маг.за пердета тук във Варна бол.....
Ама нервите ми!

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЙЙЙЙ Това момче ме утрепа от тъпотия и невъзпитание. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Whistling Whistling Whistling
http://www.vbox7.com/play:fd68dd78
http://www.vbox7.com/play:511454b3
http://www.vbox7.com/groups/idol2/pool/

Светле веднага ги пускам стига да свършат работа  .Хорааааааа де стееееееее-

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 16:05 от zi4e

# 277
  • Мнения: 5 001
Чух,чух идваааааам....Ей ма на тука съм....


Марси.много готин виц ...

# 278
  • Мнения: 23
Zi4e , искам , как да не искам!Давай ги!
Аз на моите нямам сегашни снимки, но ще снимам скоро и ще помагате да ги покажа, че съм малко неука.
То че тук сте най-готините , няма две мнения. Аз нали отдавна чета , не смеех да вляза - то едни нервни , докачливи, хапливи.
Само тук цари веселие и спонойствие и аз затуй - цоп. Grinning Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 1 529

Тук вали много приспивно. Зиче ,че е арогантен и невъзпитан е факт,ама и продуцентите са виновни,че не го изгониха в началото.Всеки си гледа печалбите,струва ми се ,че всичко е нагласено и фалшиво с СМС-ите.

# 280
  • Мнения: 5 001
кафенцето от Шпунц от мен са сладунките....

# 281
  • Мнения: 23
Кафенце с красиви сладки - ама вие тук си живеете царски бе! Grinning А май и не ви пука за линия и диети!Ммммм вкусно! HugМерси!

# 282
  • Мнения: 549
Жена се кара на съпруга си:
-Цял живот решаваш кръстословици!Няма ли да ми кажеш поне една мила дума ?
-С колко букви?
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
В цветарския магазин:
-Госпожо,днес купувам за последен път цветя.
-Града ли напускате,господине?
-Не,ще се женя!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Спортист разказва:
-Тренирам сина си на бокс,за да може да се отбранява,като порасне.
-А ако срещне някой много по-силен от него?
-И за това съм помислил.Освен бокс тренираме и бягане с препятствия.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Лежат двама в болница,единият целия бинтован.Съседът му го пита:
-Какво стана?
-Абе,карам си аз камиона,по едно време завивам в пресечка и.......
-И какво?
-Ами нямало пресечка.......                                      

# 283
  • София
  • Мнения: 1 529
Да знае "душа" кога е благо яла.
 smile3534Светле браво. Joy

# 284
  • Мнения: 5 001
ХЕ-ХЕЕЕ какви диети беее Марсииии Joy  Joy Joy Joy То тука сме си така,черпим се...хапваме,пийваме,вицове,смях....Така сме ние....Ще видиш,че ще ти хареса   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт