Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 4

  • 29 565
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
Добре де, има ли нещо на Керастаз, подходящо за коса без проблеми? Боядисана, неизтощена, права, с блясък  Crazy
Искам и аз да пробвам нещо, ама като нямам проблем  Thinking
точно затова си вземи ето това
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57485     то е за нормална коса, ако не ти хареса просто ми кажи и ще ти го платя и ще го взема за мен, защото съм го ползвала и ми правеше косицата перфектна.
и ще видиш КОООлко голяма е разликата Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 181
Ами ползвам сега на Алфапарф, диамантената серия! Честно казано имам блясък, мека е косата ми, но вече на втория ден е сплескана и в корените леко е омазнена, а аз не я понасям така. Ако има някой доволен от някой шампоан да споделя! Heart Eyes
А ми доволни сме от много шампоани Mr. Green.
По дължините каква ти е косата?Искаш ли да имаш обем или не?

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерси момичета, а какво друго да си взема от тази серия, освен шампоана?

# 18
  • София
  • Мнения: 7 798
точно затова си вземи ето това
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57485     то е за нормална коса, ако не ти хареса просто ми кажи и ще ти го платя и ще го взема за мен, защото съм го ползвала и ми правеше косицата перфектна.
и ще видиш КОООлко голяма е разликата Wink

chukun4e, нали си с мазна коса, защо ползваш шампоан за нормална коса ?  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
Мерси момичета, а какво друго да си взема от тази серия, освен шампоана?


Маската.  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерси момичета, а какво друго да си взема от тази серия, освен шампоана?


Маската.  Grinning

мерси миличка  Hug

А Пикселист ампулите ползвали ли сте?

# 21
  • Мнения: 649
Ами ползвам сега на Алфапарф, диамантената серия! Честно казано имам блясък, мека е косата ми, но вече на втория ден е сплескана и в корените леко е омазнена, а аз не я понасям така. Ако има някой доволен от някой шампоан да споделя! Heart Eyes
А ми доволни сме от много шампоани Mr. Green.
По дължините каква ти е косата?Искаш ли да имаш обем или не?

Ами по дължина е нормална! Прекрасно би било да имам обем!

# 22
  • София
  • Мнения: 7 798
Знам, че е жестоко, но косата ми се омазнява бързо и поради тази причина я третирам така. Иначе е чуплива и рядка и никак не застава без помощта на преса!

Mi6ina , като си изправяш всеки ден косата, нали поне ползваш хубави термозащитни продукти  да я предпазваш ?

# 23
  • Мнения: 686
А на кой шампоан казвате "Ваната номер 3", в предната тема номер 1 ? Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 7 798
А на кой шампоан казвате "Ваната номер 3", в предната тема номер 1 ? Embarassed

Nutritive Bain Satin 1,2 и 3 на Kerastase  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз доколкото разбрах косата ти е рядка,финна и трябва да избягваш кремовете,а да ползваш пяни и спрейове.
Например продукти на Лореал- шампоан за обем-те леко изсушават косата,пяната за обем от Експерт пък препазва от топлината на сешоара/пресата.Има стилизираша пяна Аеро Волюм,с която може да намачкваш косата и да оформяш небрежни къдрички,за финни коси е.И да си почиваш от пресата.

# 26
  • Мнения: 649
Знам, че е жестоко, но косата ми се омазнява бързо и поради тази причина я третирам така. Иначе е чуплива и рядка и никак не застава без помощта на преса!

Mi6ina , като си изправяш всеки ден косата, нали поне ползваш хубави термозащитни продукти  да я предпазваш ?


Ами срам ме е да си кажа, но от скоро ползвам!По късно ще ти напиша какъв е защото не помня, от салон го купих на някаква италианска марка май!

# 27
  • Мнения: 649
Аз доколкото разбрах косата ти е рядка,финна и трябва да избягваш кремовете,а да ползваш пяни и спрейове.
Например продукти на Лореал- шампоан за обем-те леко изсушават косата,пяната за обем от Експерт пък препазва от топлината на сешоара/пресата.Има стилизираша пяна Аеро Волюм,с която може да намачкваш косата и да оформяш небрежни къдрички,за финни коси е.И да си почиваш от пресата.


 Hug и аз така съм решила от време на време да я намачквам, за да си почине горката. Но имам коса все още което е много чудно!

# 28
  • Мнения: 1 196
Хайде и аз тук, да ви следя   Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мелиса, в края на миналата тема нали ти препоръчаха неща на Лореал, доколкото разбрах си се спряла на 2 серии и ще си ги купуваш...какво стана, защо се отказа   Thinking или просто профилактично си питаш  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт