СЕПТЕМВРИйските мъници здраво раздават ритници!

  • 8 977
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 926
Мирка, и Уанда, и Джанис са прави Grinning Спокойно. Просто наистина има мъже, които трудно приемат, че там вътре има и още някой. И това ги тревожи. Наистина седни и говорете. ДА ти каже как се чувства. И свикнете да говорите от сега по тези въпроси, защото при нас се получи много странен вакуум първия път. След като се роди дребната той се чувстваше някак в страни от нещата Confused И започна да излиза до късно с приятели, да се връща пийнал... но всичко това се оправи за месец-два и като останахме напълно сами много бързо свикна с ролята на татко. Наистина и те преживяват нещата по свой начин и е хубаво да се говори за това Hug
Аз пък имам обратния проблем Confused ПРедната бременност нямах никакви проблеми и желанието ми за секс беше огромно. И моят мъж по предходния пример... смята, че и сега е така. Но този път нещата са различни...
Но, справяме се Wink

# 61
  • Мнения: 133
Мирка, според мен също трябва добре да си поговорите Peace Вие сигурно сте си говорили, де, ама защо не му покажеш някаква статия или нещо, което да прочете за секса по време на бременността. В моята книга например има цяла глава за това. Не съм я показвала на милото, но ще му я връча ако се наложи  Joy Иначе най-важно е да си говорите и да си споделяте какво чувствате  Hug То не че и ние не сме поразредили и не сме като на меден месец, но предполагам, че нещата ще си дойдат на място след раждането   Heart Eyes
Аз да ви се похваля, че бях през уикенда в Пловдив Simple Smile Това ми е най-най-любимия град  Wink Но не за това съм толкова доволна, ами защото се сдобих с два панталона и една блузка от магазина в подлеза на Тримонциум. Който има път на там да ходи задължително  Naughty Да не кажа, че всичко е на половин цена. Мисля през май пак да го посетя  Sunglasses (каква реклама му направих на магазина  hahaha )

# 62
  • Мнения: 571
Благодаря ви момичета HugПрекрасни сте!Ние сме говорили мнооогоо пъти NaughtyВсе обяснявам и обяснявам...като си пееш пенкеле кой ли ми те слуша TiredКазва "Абе има време ще родиш и ще си правим не го мисли" ooooh! ooooh! ooooh!нямам думи просто явно ми се размина поне до декември  #Crazy
Утре съм решила една шопинг терапия да си направя но не зная какво да си купя....дънки от тези с ластик ли да си взема или някой панталон!Аз мислех да е панталон от тези с леката материя че като стане топло да не ми запарва!И няколко туники мисля да взема но тях няма да купувам от магазините за бременни че не ми харесват там!Рокличка ми се щеше да си купя някоя да си е взимала и да ми препоръча магазин  bouquet

# 63
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Здравейте и от мен тази вечер! Много хубав ден беше днес. Цял ден по разходки и игри с малкия навън. Ако ви кажа как ми изкара акъла днес.....  ooooh! ooooh! ooooh!  #2gunfire #2gunfire БЯхме в двора на свекърва ми и да вземе да се качи на втория етаж,където има необезопасена тераса и  се опита да скочи от там. Не усетих как съм се качила до там. След това направо се олюлях и седнах,сви ме корема,заболя ме главата....Абе страшна работа е това детенце.
Относно секса с моя мъж  от известно време не можем да се усамотим.  Sad Cry Cry Cry И двамата искаме ,но малкия е постоянно залепен за нас,а вечер ние заспиваме преди него. Joy Joy С първата ми бременност имах много по-голямо желание за секс и го правехме до преди да вляза да раждам. Сега е малко по-различна,но когато имаме време...нали знаете Апетитът идва с яденето.  А някои мъже явно наистина се страхуват да не навредят  на бебето или на теб /Мирка Simple Smile/,така че ,ако си поговорите и попромените атмосфера вкъщи може и да ви се получи. Опитай се ти да го съблазниш. Опитай всичко,на което е способна една жена и ще видиш,че ще ти се получи! Пожелавам ти успех и после да разказваш.  bouquet

# 64
  • Мнения: 2 658

Коремът ми - и моят изведнъж се показа...
Здравейте от мен,как са коремите?Само да кажа,че точно така стана и при мен,Шейли,Иринии..Когато си отидох в БГ в 16г.с.(май така беше)не ми личеше още грам.Когато си тръгах,3 седмици по късно вече имах корем,ама като на бременна,а не като на леко преяла Wink .Но корема иzскочи точно последната седмица,щом всичките ми блиzки zабеляzаха..И тъй...
Мирката,те всички вече са ти каzали,ама и аz да повторя..надали го отблъскваш,просто го е шубе човека.Но дано се раzберете де,че така кофти работа.Може ,ако идва стеб на лекар там пред него да попиташ има ли някакъв проблем,но беz да го виzираш,че да не се zасрами нещо,пък като лекаря каже,че всичко е ок.,той може и да повярва на авторитета Wink .Иначе и аz като Асето,Желание почти 0,а иначе си се чувствам добре и още не съм съвсем слон..И мойто не е работа..

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 21:54 от desi manova

# 65
  • Мнения: 571
Благодаря за съветите!  bouquetЦялата работа е че наистина го е страх "Аз ама страх ме е ще получиш разкритие" Joy Joyкак го е решил не ми е ясно ама е много убеден в думите си!А иначе той доки и мъж ми са големи приятели от години!И му е казвал че няма проблем никакъв стига да не някакво грубо...няма никакви мед причини за въздържание!ООооо аз ще му кажа на лекаря другия път че ако не го убеди мъж ми да си върши работата той ще се захване да му я върши smile3532 smile3521И без това ще ми прави микробиология хахах!Сега се надявам като заминем за 4 дни по Великден на морето да успея да го преластя!Така поне знам че няма как да ми изневери като аз не мога да го сваля дето съм му жена та коя ли ще може  hahaha
Те това са пустите му хормони-или искаме много или ич не щем!Луда работа!Мацки аз си лягам защото ми се затварят очите нищо че до 12.30 спах днес!Но както ми казвам всички новоизлюпени мами и татковци"спи колкото може повече!!

# 66
  • Мнения: 400
vilistar-милата...представям си какъв ужас си изживяла HugТова малките деца ти вдигат адреналина до немай къде.Моят син вече е голям,ама още помня случаите,когато ми е настръхвала косата и сърцето ми едва ли не е спирало.Единият път го търсих почти час/а беше вече тъмно/Нямаше го в почти целият квартал...Накрая го виждам да крачи весело към мен/а през ума ми можете да си представите какви картини са минали/Ударих му два шамара,после го взех на ръце и като ревнах...Рева и го нося и го целувам...а на детето бузата му зачервена EmbarassedТова ми е единственото удряне по бузата....и още веднъж по дупето........Мразя боя,ама като ни прасне амока и незнаем какви ги вършим...Уф,че ми стана гадно като се сещам...ама покрай случката с [bВили[/b],та се върнах години назад...
Мирка-опитай по-деликатно да поговориш с него.Къде е причината...Знаеш ли,някои мъже/макар и мн.рядко/си представят,че бебето вижда всичко,или усеща и това ги стресира.Чувството им на уединение е нарушено с присъствието на още един човек...Незнам какво да те посъветвам,но това си е наистина проблем...Желая ти успех PeaceИ да си купиш хубави дрешки Heart Eyes

# 67
  • Варна
  • Мнения: 9
Мирка, сега ще ти дам една идея.
Още в началото като му показах на моя мъж снимката на нашето хлапе дето се беше сгушило в единия край на плодния сак, той възкликна - "Милото, сигурно се чувства самотно. Да взема да му ида на гости?"  newsm62
Пробвай с тоя номер luvbed може пък да мине  smile3503

# 68
  • Мнения: 49
Мирка, мила....говори му, ама като му обясниш всичко и думите се изчерпят , аз мисля, че е най-добре да действаш. Свирки, скъпа - никой мъж не би отказал. Надали се страхува да не навреди на бебо така  smile3532. Приготвяш се (да си си готова за "всеки случай"), почваш го и като го видиш, че започва да се наслаждава - го оставяш, пък да видим дали няма да си те поиска Simple Smile. И както казват другите - апетитът идва с яденето. Важното е да се отпуши...  Stuck Out Tongue.  Ще чакаме новини Simple Smile 

# 69
  • Мнения: 4 205
Нищо с главно Н #2gunfire #2gunfireиде ми да го убия понякога!!И за това си мисля че нещо май го отблъсквам CryА в дебелите книги не пише нищо за съблазняването по време на бременност!Еми то как и да пише Кит сваля мъж или Баба Меца иска да... Shockedоххх както е тръгнало май ще си кютаме до раждането и малко след него!А аз не съм напълняла и коремче нямам още направо не знам какво му става или по-точно какво не му...

Не се чувствай като кит. Бременните се разхубавяват. Хормоните ни помагат.

Идеята на Mona_mom ми хареса. Особено някоя сутрин го събуди така - но да имате поне 30-на мин преди работа. Или опитай да го съблазниш. Може би някой филм, в който правят секс?
Аз си взех един комплект от редут. Черен със сребърна бродерия. Даже не знаех, че съм бременна. Отпред се отваря и корема може да е колкото си иска голям. Докато го пробвах мъжът ми ме награби, а аз нещо не исках да правим нищо.
Нищо не мога да кажа за мъжете и бебетата. Изобщо не ги разбирам.

# 70
  • Мнения: 1 267
Ранно, добро утро от мен!
 "Хвнаха ме Карастанчовите" както казват в този край и съм будна от 4 часа. Малкият е от 2 седмици на ясла. До този момент не е боледувал, но от 3 дни положението е зле. Сополи, кашлица, конюнктивит... Къса ми се сърцето, не мога да спя. Не подозирах, че ще бъде толкова зле. Но пусто, ходеше ми се на работа, в пролуката между двете майчинства. Четири години у дома, не биха ми се отразили добре и реших да поработя малко и да не се сдобивам с пълна десоциализация. Но това явно си е имало цена.
Преди да тръгне на ясла, записах сина ми на хомеопат, НО! уикенда не си вдиягал телефона. Следобяда ще го запитам, как ще я бъде тази работа. В крайна сметка болестите нямат почивен ден.
Относно почивката, планирам вън от Бургас, в планината. Котел е чудесно място, освен това не много далеч. Искам да се спасим поне за седмица от мръсния въздух и лятната влага. Откакто живея в Бургас ( аз съм тукашна снаха), болезно знам какво означава комбинацията от мръсен въздух и влага. Може би и за това, всяко второ дете тук е с проблеми на дихателните пътища.

Асе, относно пазаруването, от скоро ползвам услугите на небезизвестния сайт, който спомена Stryper. В БГ магазин почти не се оглеждам, та и за какво ли? Първо качество не намирам, а ако намеря струва ли си?! Макар, че за обувки е риск да пазаруваш по нета.

Относно плажуването, ще ползвам по-скоро водата, отколкото слънцето, поради простата причина, че през първата си бременност се "сдобих" с ужасна разширена вена, която "се обади" веднага след зачеването ми. До тук се е превърнала в нещо ужасно  Tired Не ми се мисли какво ще се случи прз летните жеги. Ходих и на съдов хируг, но за момента мога да ползвам само чорапи с голяма компресия, ама и тях как ще нося?! За това и планирахме уж не лятна бременност, ам то тия планове са божа работа...та така Simple Smile

Успешно начало на новата седмица.


Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 06:11 от Анe

# 71
  • Мнения: 3 926
Охо, Редута ни е семейният магазин Wink
Със сигурност ще й напоръчвам тениски от там, но обущетата са двойно по-скъпи от тук. Иначе пазаруваме обувки от там за мъжа ми. Аз съм си взимала два чифта - нямам грам оплакване Grinning А на дребната сме поръчвали сандалки Адидас и ги носи миналото лято, това също ще й стават Peace
Обаче нали ти казвам, че е станала Мис Каприз и иска сама да си избира дрехите Wink Та ще я видим таз работа на нашата мацка Laughing
Опс, конюнктивит Confused По това време преди две години и Сияната кара зверски конюнкитвит. Оправихме се само с хомеопатия. Успех и на вас желая Hug Пролетта отключва всякаква полу-алергична и алергична симптоматика Sad

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте сладурани! Пак сте били доста активни през почивните дни!
Муциту,   Hug хайде бе душа Hug! Къде си? Grinning
Асе, много ми хареса офертата за Магнолиите. Можеш ли да споделиш чрез коя агенция я взе тази оферта? Аз също съм влюбена в морето и няма да го пропускам. Оня ден му заявих на докито, че вече съм се настроила, ч
е ще ходя на море и да не мисли да ми се противопоставя.  Naughty
Мирката 21, моя проблем е обратния - мъжа като види какви са ми пораснали циците, ама те станали тройни направо и му потичат лигите. И него го е страх ама аз нямам и много мерак като гледам какво съм наедряла ............. Sad
 Ане, аз без да съм раждала имам не една разширена вена и също мисля да плувам ама много да плувам. Затова се чудя дали в началото на юни ще е достатъчно топла водата или по-скоро да го оставя за края на юни.  newsm78 Обожавам да съм черна и преди даже зимата ходех на солариум, за да имам тен, но сега надали ще се пека..
Желая на всички Ви усмихната и успешна седмица!  bouquet

# 73
  • Мнения: 55
Добро утро, мами;))
Първо да напиша на Муци, че се попиках от смях с тоя шемет от клипа;))) Ама той като гледам не е мъж за една жена, та викам да делим;)))
За разтройството - една супена лъжица оцет действа безотказно.
За морето - и аз искам да ходя, ама миналата седмица лежах в Тината и сега ще се следя по подробно. Надявам се до юни да няма проблем.
Моят мъж и той не ми пуска;) Шубе го е, особено сега, като имах проблеми. Все пак няма къде да ходи (поне така си мисля;)), ще се предаде;)
Момичета, ако знаете как ви завиждам, че усещате бебоците!
А говорите ли им?
Аз днес съм на лекар. Имам повече левкоцити и се надявам това да не е проблем;((
Хубав ден на всички и мноооого да се усмихвате!
Колко кг сте качили?

# 74
  • Мнения: 391
irinii, филмчето е прекрасно. Засега само организират специални прожекции по света, тази на която бях беше направена от Кърмаческата Асоциация в Австралия. Но ще го пускат на DVD следващият месец. Може да се поръча от Amazon - http://www.amazon.com/Business-Being-Born-Ricki-Lake/dp/B0013LL2XY.
Тези които се справят с английски добре, може да си направите филмова вечер някъде и да го видите.

Наистина сме загубили връзката с телата си. Нямаме вяра и сме дали контрола на медицинските лица, без никаква причина. А както е добре известно и разибраме след всеки опит, намесите в нормалните процеси, без да има защо не допринася до нищо добро.
А като чета как трябва да раждате в България, ми става много мъчно. Според мене трябва да започнете да изисквате по добри условия. Задавайте въпроси. Клизми, бръснене не са чути по цивилизованият свят от доста години - няма абсолютно никакъв смисъл от тях. Магарета не се използват за раждане. Слагат на леглата тези пръчки да държат краката, само ако ще правят намеси и ако жената е с епидурал, и не може да си ги държи сама. Като цяло тази легнала позиция е най-ужасната за раждане, тя е само да им е удобно на докторите, а в действителност затваря таза и работата става толкова по трудна.
Резане - никакви доказателства че е ефикасно, само повишава процента на тези огромните нацепвания - 4 степен. И е по лесно за зашиване, но не зараства по лесно.
А това че децата трябва да си стоят при майките е доказано стотици пъти. Не е нормално да си разделен от бебето си, камо ли за дни.
И така на татък, да не ви отегчавам. Просто е нечовешко как развалят такъв невероятен момент. И няма такъв друг, повярвайте ми.

Муцо, та значи ти там ще си още известно време, а? Браво. Нали ще си си в София през Юни? Трябва да се видим колкото се може повече майчета.

Sweetkids, сложих снимка, нали съм отговорна, не като някои други индивиди Wink

Тука пак топло днес. Не ща!

Общи условия

Активация на акаунт