София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (3)

  • 27 526
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 832
ей Танче , аз пък съм бляла някъде...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патерица! Бъди здрава, много щастлива и да те слушат домашните  Hug
  bouquet

# 286
  • Мнения: 212
Здравейте!
Ето ме отново тук.  Grinning Т.е. аз си бях тук, но малката беше по баби, и ние използвахме времето да работим почеко "да изкараме парички за бонки и мляко"   Mr. Green (както казва тя). От вчера е на ДГ, в 115, не помня, имаше ли още някое дете там? В първа група е. Сега се чудя след ДГ какво да я правя, в това гадно време не можем да се разхождаме, а вкъщи подивява - все пак е била повече от месец на село, където вътре само се спи  Rolling Eyes Ние също ходим по принцип в детския център, Xai, Dudolina, ще се радвам да се видим там. Само че ни еще сме там само вечер, след ДГ. Може би към 18.30... Ако искате може да се уговорим за другата седмица (тази вече ни е ангажирана, нали слънцето не е било тук много време, сега всички лели и каки са се наредили на опашка да я видят hahaha)
АнМари, чести празник (малко на патерици  Embarassed)! Само здраве и късмет ти пожелавам, всичко друго си идва само   bouquet

# 287
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте и от нас !
Аз отдавна не съм се появявала.
Гледам , че има много нови мами , добре дошли   bouquet
Изпуснала съм и много поводи.Честито на всички!
Mirinda , ние сме в 115 ЦДГ, в първа група.Само че ние ходим от четвъртък.Алекс е много доволна, събота и неделя беше сърдита даже че няма да ходи.
Детския център и ние го посещаваме често , че и без това живеем до него.
Момичета и аз исках да ви помоля да ми препоръчате някой педиатър от 8-ма или 24-та поликлиника.Живот и здраве януари месец ще ни трябва.На Александра лекарката е от поликлиниката в Обеля, много сме доволни , но ми остава далеч.Та си мисля за мъника да е по наблизо.Много ще съм ви благодарна !
Лек ден!

# 288
  • Мнения: 212
Mirinda , ние сме в 115 ЦДГ, в първа група.Само че ние ходим от четвъртък.Алекс е много доволна, събота и неделя беше сърдита даже че няма да ходи.

Ето коя била другата Алекс  Wink Щото ние си познаваме едната, приятелка ни е от яслата. И днес викаме на госпожата "Алекс дойде ли?" и тя ни питя коя от двете  Sunglasses Супер, радвам се, че й харесва.

Ние пък след вчерашното въодушевление от ДГ днес малката ме "втрещиса" (това е дума, запазена марка на сестра ми, кръстоска от "втрещих се" и "сащисах се"  35) - със ставането започна да рони едни огромни сълзи - "не искам на голямата детска, там е гадно!"  Shocked Направо в чудо се видях. Рева през целия път, че и там... И само ме прегръща и нарежда "Мамо, моля те, вземи ме с теб..."  Crying or Very sad Направо аз щях да ревна. Много ме учуди, вчера едно, днес - коренно различно държане... Само че госпожата бързо я залиса, много беше внимателна и накрая Нена с усмивка я хвана за ръка и влезе...

Надявам се и тя бързо да се адаптира, преди на ясла ходеше с голям кеф...

# 289
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро !
Честит празник!
Честито на всички именници !Да са живи и здрави и много щастливи !  smile3525
 Mirinda , и ние я познаваме другата Алекс .Ние също сме ходили в 40 ясла , но бяхме в друга група . Днес как е положението при вас?Плакахте ли?
Ние пак влязохме без проблеми.Дано все да е така и да не се разболява.

# 290
  • Мнения: 212
Хей, честит празник и от мен! И не само на именниците днес, а и на всички нас, които живеем в София  Simple Smile (аз лично не мога да се нарека софиянка, защото просто не съм такава, пък въпроса за "истинските софиянци" е доста спорен  Wink)
Mirinda , и ние я познаваме другата Алекс .Ние също сме ходили в 40 ясла , но бяхме в друга група . Днес как е положението при вас?Плакахте ли?
Ние пак влязохме без проблеми.Дано все да е така и да не се разболява.
Дано, дано, наистина при това гадно време децата да не завъдят разни сополи и прочие. Днес таткото е дежурен по дете  Mr. Green, той я заведе сутринта, той ще я вземе, аз съм на работа до 20.30 ч.  Sad Каза, че малко е мрънкала, значи - има светлина в тунела...
Айде да си оправя времето, т.е. поне да спре да вали че да можем да излизаме... иначе ще полудея съвсем...

# 291
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро !
 Mirinda , последните дни само двете си пишем тук.Как е положението с градината и малката?Свикна ли вече?
Ще помоля ако може освен педиатър да ми препоръчате и някой зъболекар, че от два дена един зъб ме наболя сериозно.

# 292
  • Мнения: 491
Ще помоля ако може освен педиатър да ми препоръчате и някой зъболекар, че от два дена един зъб ме наболя сериозно.

Много съм доволна от моят зъболекар. Цялото семейство сме при него. Но е към центъра, не в Надежда. Ако искаш ще ти пусна координати на лични  Simple Smile.

# 293
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А как бе, и аз съм тук!  Peace
Момичета, не е ли вече време за нова темичка?  newsm78

# 294
  • София
  • Мнения: 100
Melodiya , пусни ми координатите на лични моля те.Ако никой не ми препоръча от Надежда и до центъра ще се завлека.Благодаря ти!  bouquet
t_ilieva , и аз си мисля че е време за нова тема , ама аз не знам как се пуска Blush

# 295

Общи условия

Активация на акаунт