Абитуриентски бал -9

  • 18 243
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 89
Jeny_J  ,ако бяха чак за почерпки мислиш ли,че штяхме да си траем  kyllmg

# 226
  • Мнения: 1 354
Току що си видях резултата в Тракийския университет в Стара Загора.
Имам Мн.добър 4.97.
Не съм сигурна за радост ли е,за рев ли е....
Не съм се подготвяла,не съм ходила на частни уроци....няма шестици и има само 9 човека с по-висок реултат от моя,което май е повод за радост,а и е едва предварителен,но като че ли не ме удовлетворява особенно тази оценка.
Но пък най-добрата ми приятелка е моята гордост в Бургаския университет,държавния е изкарала 5,75.Много съм горда с нея. bowuu

# 227
  • Мнения: 146
обяснете ми защо защо се влюбих толкова в този пръстен,а той струва 400лв-знам че не си заслужава-защо не можаха да го направят по-евтин  Cry (подсмрък)



иначе на момичетата,току-що разбрали оценките-дори и да не са толкови добри,има още толкова възможности за изпити и то в местата където искате-вярно,че хубава оценка на предварителния би ви осигурила спокойствие-но пък нали не е фатален край,а само загатване за по-добро представяне после

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 17:49 от libellen

# 228
  • Мнения: 3 641
Честито на всички!  bouquet
Ще се радвам да се чувствате удоволетворени от оценките Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 4 435
обяснете ми защо защо се влюбих толкова в този пръстен,а той струва 400лв-знам че не си заслужава-защо не можаха да го направят по-евтин  Cry (подсмрък)

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5673370този е  Money



Споко,аз съм се влюбила в него,от една година,ама всеки път на косъм се отказвам.Имаше го и в черно в магазина на Сваровски във Варна.Спира ме мисълта,че нося злато,а нямаше с жълт метал.

# 230
  • Мнения: 1 385
между другото...случайно на някой да му се намират някви снимчици на рокли, подходящи за боти  Thinking знам горе долу че тряа да е няква по-раздвижена, ама нямам точна представя какво искам  Grinningта някой ако има нещо на предвид ще съм му много благодарна Simple Smile

# 231
  • Мнения: 89
тогава и аз да споделя..оценката ми в Бургаския свободен е 5.00 по български..не съм кой знае колко щастлива..по история няма да казвам сещайте се,че е ...  doh smile3515 smile3511 cry smile3530#2gunfire

# 232
  • Мнения: 146
незнам дали сега славчето ще я зарадвам или ще и предоставя изостанала информация-ама в сайта на сваровски този пръстен го има и с жълт метал вътре,само че кристалът е прозрачен; ето линка:
http://www.swarovski.com/product/Glacier+Silver+Shade+Ring/Web_A … amp;ProductPage=3
а за оценките-пак казвам,нали това е само предварителния? или не е? ще има време и за по-добро представяне

# 233
  • Мнения: 270
Аз пък изкарах 5.25 по география(тема) във ВИНС-а.Тъпо ми е, че 0,25 стотни ме делят от отличната оценка...Ама има още изпити.Пък и за предварителен не е лоша оценка, си мисля аз Simple Smile

# 234
  • Мнения: 4 435
незнам дали сега славчето ще я зарадвам или ще и предоставя изостанала информация-ама в сайта на сваровски този пръстен го има и с жълт метал вътре,само че кристалът е прозрачен; ето линка:
http://www.swarovski.com/product/Glacier+Silver+Shade+Ring/Web_A … amp;ProductPage=3
а за оценките-пак казвам,нали това е само предварителния? или не е? ще има време и за по-добро представяне

Знам че има,ама в магазина нямаше и си спестих някой лев. Laughing Ама сега като ме подсети за него.....ох,ти мерила ли си го.Седи много яко.

# 235
  • Мнения: 379
аз исках да си купя точно този пръстен за бала ,но се оказа ,че най-малкия размер ,който предлагат е 52 , а аз нося 50 и прастена ми падаше Wink

# 236
  • Мнения: 146
ох,аз живея в софия-и тука има няколко магазина, та все се надявам да намеря моя размер,ама  Cry това не променя цената му-просто знам,че седи страхотно,харесва ми толкова много ще се изям отвътре-ей в такъв момент човек трябва да спечели от лотарията и да си накупи всичко,което му се прииска (всъщност не съм ходила в някой магазин да му видя цената-толкова ли е-400 лева?защото в сайта е 200 евро)

# 237
  • Мнения: 475
не си слагайте снопчета поне 10 тина мои мигли паднаха ужассссссссссссссссс newsm45  немога ги махна сега с мазно ги мажааа       smile3518       кажете някоя хубава спирала за удължаване имах masterpiece max  max factor

# 238
  • Мнения: 379
горката Simple Smile лоша работа тия мигли

# 239
  • Мнения: 4 435
не си слагайте снопчета поне 10 тина мои мигли паднаха ужассссссссссссссссс newsm45  немога ги махна сега с мазно ги мажааа       smile3518       кажете някоя хубава спирала за удължаване имах masterpiece max  max factor

Спокойно бе,това са миглички,които си падат всеки ден по принцип,но сега са били залепени и затова ги виждаш чак сега.

Общи условия

Активация на акаунт