ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН -2 ЧАСТ

  • 16 161
  • 261
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 329
КАЛОРИИТЕ тук нямат никакво значение,целта е да се активира метаболизма,просто е ...

# 226
  • Мнения: 2 897
Калориите нямат значение ooooh! #Crazy?!

# 227
  • Мнения: 1 885
КАЛОРИИТЕ тук нямат никакво значение,целта е да се активира метаболизма,просто е ...

Добре че ме успокои. Всеки път след въглехидратния ден се чувствам адски виновна заради натъпкването. Ама от друга страна пък и много се старая следващите протеинови дни. Реших вече твърдо да ги закова на 4. Мисля, че така ми е по-добре.

Отделно правя леки упражнения у нас. Снощи 30мин пилатес.
Кардио не съм правила от няколко дни, че ме помързява.
Днес ще си пусна един от дисковете на Кармен Електра със стриптийз упражнения.

# 228
  • Мнения: 159
Здравейте, момичета! Поздравления за резултатите..Аз преди месец долу горе правих този режим и мн бързо свалях за 5 дни свалих близо 5 килца, доакто една вечер не припаднах в къщи. И слава Богу, че си бях у дома. И сега пак съм качила килограмите. Но от понеделник съм с вас, защото това е РЕЖИМЪТ! Сваля се сравнително бързо,няма глад и все пак има ден за изкушенията. Както казах от понеделник пак съм с вас, успех на всички!

# 229
  • Мнения: 1 885
Ева, ти сигурно съвсем нищо не си яла щом си припаднала чак  Shocked

# 230
  • IT
  • Мнения: 3 704
Дне съм до много късно на работа и ако знаете колко месо съм си взела, и пак има сладки зад гърба ми...

# 231
  • Мнения: 1 885
Разочарована съм. Свалила съм едва половин килограм за цяла седмица.

# 232
  • IT
  • Мнения: 3 704
Разочарована съм. Свалила съм едва половин килограм за цяла седмица.

Може, както може и малко по-късно да се ускори свалянето на килограми.Аз за тази седмица съм -1.5 надолу, по половин да ден ми се пада.

# 233
  • Мнения: 142
Хеййй, къде сте всички, да не похапвате тайно?  Grinning Тони не се притеснявай ще свалиш и аз нямам кой знае каква разлика. Аз така както съм го почнала с 5 протеинови дни дай направо с теб да ставаме дюканки. newsm12

# 234
  • Мнения: 1 885
Много се чудя Мауси.
Сега съм си решила, че тия дни до понеделник почивам. Не се тъпча и вечер не ям. Мисля че няма да кача.  Другата седмица ще пробвам японското чудо 2 седмици. Имам хубав спомен от нея преди време. След това ще му мисля... Дюканството изисква търсене на разни трици, готвене на Кексчета, палачинки, месо, яйца.. нямам толкова тайм.

Една приятенла на майка ми между другото отслабна с 20 и повече кг точно така.. всяка седмица беше на различна диета, та може и моя начин да е такъв.

# 235
  • IT
  • Мнения: 3 704
Здравейте, днес ми е въглехидратният ден-до сега съм яла една консерва риба тон и половин черен шоколад и не ми е гладно, може и да е от карбослима, който си купих но се чувствам перфектно.

# 236
  • Мнения: 159
Здравейте момичета от дне и аз започвам с вас! Вчера бях адски нервна и сгафих веднага с храната! Но от днес съм най-сериозната. Като се прибера на обяд ще се изтегля,за да се отчета и така..Имам за сваляне 15 кила...Много са, но ако имам подкреп аще се справя..Смятам да обядвам акула на скара, а за вечеря пиле, ама ако ми е гадно ще ям пак някаква риба..Поздрави и успех на всички!

# 237
  • Мнения: 5 696
Имам за сваляне 15 кила...Много са, но ако имам подкреп аще се справя..
Подкрепа имаш на 100%  Peace.
Ох, аз да се оплача /или да се похваля незнам  Rolling Eyes/. Оказва се, че кантарът ми не тегли вярно. Той не ми е електронен, а от другите, обикновените. Но както и да е. Та меря си се аз, но нещо ме усъмни и реших да го сложа на друго място. И ооо изненада показа ме с три кила надолу. Пак го върнах на старото място - три кила нагоре. Сложих го на трето място  - три кила надолу. Оказа се, че кантара поставен върху теракота ме показва 70-71 кг, а върху килим 74 кг. Та ако се окаже вярно, че съм 70-71 то до желаните ми 68 кг не остава много и почвам следващия етап - смъкване до 63 /което не съм сигурна че ще стане  Crazy/. Сега ще търся друг кантар за справка  Whistling

# 238
  • IT
  • Мнения: 3 704
pepi_r, ако нямаш приятелка или позната с ел.кантар, има аптеки с такива.Аз се мерих преди всеки ден, сега един път седмично.
  ewa-wiwa  Hug аз имах повече от теб, сега са само Simple Smile 12-пия карбослим, ходя на фитнес(или йога) и спазвам този режим, аз писах в темата за карбослима, че от 113 ханша ми е 108, за период от около 10 дена.А за целулита ходя или на масаж или на дерммосоник.

# 239
  • Мнения: 159
Здравейте, момичета! Благодаря Ви за подкрепата! Аз съм висока 164см и сега съм 65 кг, като мн се надявам да стана 50-53кг. Имам мн мн паласки по корем аи мн се притеснявам когато седна, ужас... А за вчера пак се пообърках нещо - бях на рожден ден и хапнах салата - хората бяха с меню и ми беше неудобно да си поръчвам отделно...Мн Ви благодаря, днес чакам гости, но няма да ям...Няма да опитвам нищо, само пиле! Целувки на всички!

Общи условия

Активация на акаунт