ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН -2 ЧАСТ

  • 16 143
  • 261
  •   1
Отговори
# 240
  • IT
  • Мнения: 3 704
ewa-wiwa най-важно е да си мотивиран и да не се отказваш.Защо само пиле, има много меса които можеш да ядеш.Когато бях 62 килограма си мислех че съм много дебела, а сега като си гледам снимките се оказва, че не съм била толкова много. На мен костите ми тежат доста(ходих на едно измерване) и при мен  и  да искам 50 кг не мога да бъда(за жалост)-но и на 58 ще съм доволна.

# 241
  • Мнения: 1 885
ewa-wiwa най-важно е да си мотивиран и да не се отказваш.Защо само пиле, има много меса които можеш да ядеш.Когато бях 62 килограма си мислех че съм много дебела, а сега като си гледам снимките се оказва, че не съм била толкова много. На мен костите ми тежат доста(ходих на едно измерване) и при мен  и  да искам 50 кг не мога да бъда(за жалост)-но и на 58 ще съм доволна.

Къде ходи на измерване? Мисля, че и моите кости са тежки, защото никой не ми дава килограмите които съм. Всички викат ти нямаш 60 кила, а аз стм 67 в момента  Rolling Eyes

# 242
  • IT
  • Мнения: 3 704
В Борекс-40 лв. струва-тялото е разделено на лява дясна половина, горна и долна, мерят вода ,мускулна маса и т.н, разни индекси там

# 243
  • Варна
  • Мнения: 95
Здравейте ,
От 9.00 часа съм се зачела и се опитах да изчета и двете темички , но пак има неща които не са ми ясни. Embarassed
И така аз ще си задам тъпите въпроси , а пък ако някой ми отговори и ми даде съвет , добре дошло  Grinning
За първите три дни разбрах какво трябва да се яде и какво не , но за 4-тия ден , освен хляб, картофи, ориз и т.н. може ли по нещо сладичко като шоколад или сладолед ? baby_neutral , и друго през 4-тия ден не се яде месо нали така ?
видях някъде че може да се пие кола лайт - това означава ли че не са изключени газираните напитки , и по точно тези които нямат захар?
И последното , на 4-тия ден може ли една биричка , или една студена ракийка със шопска салатка ?  Embarassed
Май станаха много въпросите .......

# 244
  • Мнения: 5 692
- ...но за 4-тия ден , освен хляб, картофи, ориз и т.н. може ли по нещо сладичко като шоколад или сладолед ? baby_neutral , и друго през 4-тия ден не се яде месо нали така ? - Можеш да ядеш всичко, абсолютно всичко включително и месо  Peace
- видях някъде че може да се пие кола лайт - това означава ли че не са изключени газираните напитки , и по точно тези които нямат захар? - Газираното е изключено през трите дена, ще си го пиеш на четвъртия ден  Peace
- И последното , на 4-тия ден може ли една биричка , или една студена ракийка със шопска салатка ?  Embarassed - Може, всичко може  Laughing

# 245
  • Варна
  • Мнения: 95
pepi_r много ти благодаря , най-много ми харесва 4-тия ден , ще се пробвам и аз тук с тази диетка , но ще е от др.седмица  Simple Smile

# 246
  • София
  • Мнения: 329
ДИЕТИЧЕН редбул или кола лайт може и през трите дни но по едно на ден Wink

# 247
  • IT
  • Мнения: 3 704
анабел мерси, вчера се чудех за редбула без захар дали може.
Аз съм днес на въглехидратен-взела съм си салата, извара и пиле,; бях на фитнес даже

# 248
  • Мнения: 159
Здравейте, момичета! Аз миналата седмица я ударих на салати и плодове, защото все ми се налагаше да съм на някакви заведения и по цял ден да съм по работа някъде..Поне апетита ми понамаля! От днес започвам строго режима, ще пия и Инхуа и Сание, пектин и ябълков оцет и пшенични трици, тъй като имам страхотни проблеми с WC-то. Благодаря на всички Ви за подкрепата, заедно ще се справим. Това е единствената наистина лека диета, която не те обрича на дълги мъчения...Благодаря на всички, наистина!

# 249
  • IT
  • Мнения: 3 704
Добър ден,
аз също имаХ проблеми с WC, но откакто закусвам сутрин нямам вече.

# 250
  • София
  • Мнения: 329
с кафе и цигара нямам проблеми с  оо Grinning

# 251
  • IT
  • Мнения: 3 704
с кафе и цигара нямам проблеми с  оо Grinning
- и така става:)

# 252
# 253
  • София
  • Мнения: 329
хайде бе,къде сте всички? отслабвате ли, не ли? кармелке ти съвсем се изгуби...

# 254
  • IT
  • Мнения: 3 704
аз съм си тук, задържам нещо в момента, пия и carboslim, но на мерки съм намаляла.

Общи условия

Активация на акаунт