ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 42)

  • 10 752
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 12
Благодаря за отговорите, дано да не е нещо опасно. Сега прочетох, че албумина може да се дължи на прекалено приемане на сол и дехидратация на организма и сега започвам да се хидратирам усърдно  hahaha Дано положението да се пооправи, пък ще си пусна и едно изследване като ходя при доки, да видим какво ми е състоянието

# 226
  • София
  • Мнения: 320
Катинче , мир!
Не се нерви , знам че всичко в нашето положение може да дразни , ама брой до 3, 10 , или колкото трябва и не си го слагай на сърцето  Heart Eyes
На мен пък доктора ми каза , че всъщност нямам разкритие , а само скъсена шийка , това след като му показах записките на лекарката , която ме прие в болницата . Хич не ми се спореше , какво значи тогава написано черно на бяло пропускливост на шийката един пръст. И защо трябвше да ми казва ,че имам 1 см. разкритие? В болницата нямаше места и можеше и да ми откажат да ме приемат , ако не беше сериозно.
За капак така и не се разбра кой точно трябва да ми удължи болничния. Мазнейкова каза в Закрила , или джи пи-то, в Закрила ми казаха - в болницата , а джи пи-то каза няма проблем ще дам направление за аг , ако на другите места откажат. А аз съм леко бясна  #Cussing out

# 227
  • Мнения: 223
Пърли, айде сега ми каже, че ми се струва, че все някой се заяжда!

А? Ми глей ся... пак ще ти кажа, че не трябва да ти се струва все така. Имай предвид, че ако тези неща се говорят, а не се пишат - не биха прозвучали по същия начин. Това общуване е осакатено в нета - не може да се разбере винаги точния нюанс, нито по тона на гласа можеш да разбереш какво точно се влага в даденото изречение... Има само някакви иконки дето уж показват някакви емоции, ама са толкова смотани, че даже пречат.

Аз си пиша както си говоря. Обаче каквото и да кажа, никой няма да си помисли, че го заяждам, защото като ме гледа и чува, разбира каква емоция влагам - ще ползвам интонация, ще се усмихвам, ще въртя очи, ще правя гримаси. И въпреки че речника ми е по-мъжки (примерно), аз лично не изглеждам грубиянка на живо, точно поради тези смекчаващи обстоятелства. Докато в нета е друго...

Като пиша, няма как да стане тази работа с визуалния контакт. За да не ме разберат погрешно, сигурно трябва да слагам след всяка дума по 5 иконки да изобразят точната ми мисъл. Шибано е в нета. Аз затова ти казвам, да не се връзваш на всяка реплика. Защото не винаги звучи както би я казал човекът на живо и не е задължително винаги да е заядлива. Ако отговаряме на всяко нещо, което ни е прозвучало странно... ще трябва изобщо да не се разбираме, защото навсякъде ще виждаме скрити мини. Пък понякога просто няма такива...

 

# 228
  • София
  • Мнения: 320
Пърли, и аз имам нужда от съвети за филми. От днес съм сама и "развлеченията" ми драстично намаляха .

# 229
  • Мнения: 9 905
абе как ви стават тези безшевни потничета? На мен ми стягат ужасно, а обикновено са някакъв стандартен размер, не съм виждала големи размери. Иначе наистина са много удобни и бих носила такива непрекъснато.

кетито - това комплектче е заровено някъде дълбоко в кашона с малки бебешки дрешки и не помняразмера - или 3-6 месец, или 6-12. Снимки с него имам от 4/когато определено му е голямо/
http://images25.snimka.bg/005664156.jpg
http://images25.snimka.bg/005664181.jpg /снимките са от 7 навършени месеца/
докъм 8 месец, когато вече се беше стоплило. така че ще дочака зимата, да си го носи, но за пролетта може да му е малко вече Simple Smile


подути крака без здравословен проблем - като седнете, ги качвайте нагоре.

# 230
  • Мнения: 9 905
ох, докато търсих снимка с комплектчето, попаднах на славни стари снимки Simple Smile по-старите от вас може би ще се сетят за един мой предишен аватар:
http://images25.snimka.bg/005664215.jpg

все се каня да събера в албум най-идиотските снимки на детето, то не бяха перални, кошери, музикални инструменти, еротични списания  ooooh!

# 231
  • Мнения: 4 371
Katinche Аз със потничето си кърмех и в къщи и навън Peace
За къпането-важното е да ти паднат конците, а на секцио ги махат на 6-7  ден Peace после не боли.
Вече нищо не се маха след секцио.
Безшевен сутиен/потник носех и аз, вътре пъхах на Чико подплънки, най-хубави са техните според мен, другите не струват, млякото прокисваше в тях.

Тити, аз се сещам за пианиста, за цигуларя - не Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 223
Пърли, и аз имам нужда от съвети за филми. От днес съм сама и "развлеченията" ми драстично намаляха .


Писах ти на лични, за да не си издавам тайните хихихи Simple Smile

# 233
  • Мнения: 2
Благодаря на всички мами.Оказа се,че таткото и доки са се наговорили.Заради неспокойната матка пия лекарства и трябва да лежа,а не заради бебка.Много съм ядосана на нашият тати  #Cussing out

# 234
  • Мнения: 693
Пърли, и аз имам нужда от съвети за филми. От днес съм сама и "развлеченията" ми драстично намаляха .


Писах ти на лични, за да не си издавам тайните хихихи Simple Smile

КАМИ, ВНИМАВАЙ КАКВИ ФИЛМЧЕТА ТИ ПРЕПОРЪЧВА ПЪРЛИ, ЧЕ КАТО Я ЗНАМ КАКВА ПАЛАВНИЦА Е  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 9 745
Благодаря на всички мами.Оказа се,че таткото и доки са се наговорили.Заради неспокойната матка пия лекарства и трябва да лежа,а не заради бебка.Много съм ядосана на нашият тати  #Cussing out

Хехе и какво, много те успокоиха hahaha Като гледам вместо да те успокои лъжата само навреди повече Wink
Не се ядосвай, почивай си и си мисли за бебчо Hug

# 236
  • Мнения: 4 371
Благодаря на всички мами.Оказа се,че таткото и доки са се наговорили.Заради неспокойната матка пия лекарства и трябва да лежа,а не заради бебка.Много съм ядосана на нашият тати  #Cussing out
Как така са се наговорили? Доктора се познава с мъжа ти ли? А той(д-ра) от къде е знаел преди прегледа, че имаш неспокойна матка? И защо не са ти казали направо истината?

# 237
  • Мнения: 223
КАМИ, ВНИМАВАЙ КАКВИ ФИЛМЧЕТА ТИ ПРЕПОРЪЧВА ПЪРЛИ, ЧЕ КАТО Я ЗНАМ КАКВА ПАЛАВНИЦА Е  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Цъ-цъ-цъ... толкоз прозрачна да съм. Викам си... "Ками не може да лудува, дай поне да й дам нещо по-хард, че да компенсира". Бе, някой ще вземе да повярва, не ме вкарвай в беля.  Crazy

# 238
  • Мнения: 2
inka 26 благодаря за розовият биберон.Ами познават се,защото доки от самото начало следи бременността,а и е водил и тази на етърва ми.Ама нямам думи просто,само ме притесни,за това реших да споделя с вас.И както предполагах,ме успокоихте.Благодаря на всички.

# 239
  • София
  • Мнения: 334

Да, аз я чета в момента. Допада ми, нещата не са дадени с ултимативен и радикален тон, а в същото време има много полезни съвети, за които може и да не се сетиш сам, поне аз не бих  Crazy

Подкрепям и аз  Peace От въпросната книга досега съм изчела само първата част, допада ми. Тя е от поредицата "Какво те чака, когато чакаш дете" - харесва ми, внимателно написана, не е назидателна и плашеща, даже напротив - много окуражаващо е написана, а и информацията е сравнително задълбочена (доколкото аз мога да преценя). Имам само една забележка: Там си посочват разни прегледи и изследвания, но те са по американската здравна система и малко се дразня, че при нас не процедират по същия начин. Ама то авторите не са виновни за това  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт