Усмихната нова седмица 23 - 29.05.2005

  • 6 252
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 757
оххх момичета пих 3 аулина , анлгина не ми понася , заболекарката ми каза , че нищо н еможе да се направи защото още не се е подал, това спасираната храна го минах миналата година , но сега проблема е , че така ме боли , че ме боли и ухото и гърлото , боли ме като преглъщам от там идва проблема с глада .
не ми пречи толкова глада колкото болката слагам и лед увит в кърпа и ми олеква , но не мога да го държа постоянно.Ще оцелея , но е неприятно Cry

# 16
  • Мнения: 3 376
Диър, тъп въпрос ама все пак да си попитам: болката свързана ли е с пробиването на венеца от мъдреца? Ако е така, може да се жабуркаш с тетра и лайка. А може и да го пробваш колкото да ти е чиста съвестта. Друг лек не се сещам:( Успех!

# 17
  • Мнения: 2 825
Благодаря на вси4ки ви за хубавите пожелания Grinning  Heart Eyes много сте мили4ки  Heart Eyes... Ангината ве4е по4ти си замина, ама имам да пия о6те 2 дена антибиотик, та не знам дали е хубаво да бебеправим по съ6тото време (виждате ленти4ката Sad) и сега хем ми се 6те, хем се притеснявам да не е лоШо .... ух не знам .. май и този месец Ще пропускаме, то ве4е 4 подред все неЩо става и отлагаме .... Cry Cry Cry 

Диър, ами кажи на зъболекарката, като не може да го извади да ти изпиШе някакъв по силен хап за тая болка ... 4е то наистина зъб трудно се търпи ...

# 18
  • Мнения: 294
Здравейте момичета,
аз влизам за малко да кажа че съм изумена: няколко дни ме няма и какво да видя - нов форум изпълнен с добри новини!!
Честито още веднъж на всички щастливки, а на останалите стискам палци!
и аз имам нужда от стискане на палци - в четвъртък съм на преглед, и много се притеснявам - имам лошо предчувствие и лоши болки Sad, ама ще видим какво ще каже лекарката.решила съм да я накарам да ми направи всички възможни изследвания,че да ми олекне..

# 19
  • Мнения: 3 154
Диир, една може би тъпа идея - не може ли зъболекарката да цепне венеца, за да избие по-лесно зъба? Rolling Eyes
Иначе тая болка ми е позната - на мен преди време по 2 наведнъж ми изникваха Crazy идеше ми да си бия главата в стената от болка...

Апък за темата - махнах мойта като видях, че си пуснала и ти, щото можеше да ме обвиниш в дискриминация, ако беше изчезнала твоята Mr. Green

Анета, успех при лекарката.

# 20
  • Мнения: 9 093
Оф,не мога да го свикна още тоя форум,толкова ми е странно...аз по принцип много трудно свиквам с промените Rolling Eyes
Диър,и аз съм така с мъдреца,ще го търпиш май,няма как Cry
Аз вече съм почти в сесия,уча за изпит сега,а мъжо си е тука,та не мога да му обърна внимание и ми е нервно че си пропиляваме времето вместо да сме заедно сега  ConfusedНякакви нерви са се зародили в мене,ама...да видим...
С нищо не мога да се похваля,нещо не съм в кондиция напоследък...май имам и гъбички...
На всички пожелавам само хубави неща...с нетърпение чакам Тея да се върне smile3522

# 21
  • Мнения: 4 362
Е явно с Клиа отново сме на линия,има ли други неспящи?Ох мен едни нерви ме гонят като съм сама бива ама иначе ако има някой покрай мен и откачам,започвам да се дразня,да идва пустата леля че незнам как ще изкара моят докато дойде. Crazy

# 22
  • Мнения: 4 362
Чести празник мили момичета!  bouquet
Къде сте се скрили всички?  Thinking
Аз тука се моткам,трябва да чистя ама въобще толкова ме мързи,а и едни лоши мисли са ме налегнали много е кофти,ще изляза да се поразходя малко,че откачам newsm78

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Почиват хората Grinning
Аз днес бях малко на работа...поспах после...ей такива неща...все мързеливи Mr. Green Времето е супер при нас...пече та чак за морето се размечтах.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 634
'Дравейте момичета !  Simple Smile

Ние също почивахме до сега , от разходка в Южния . Ама много горещо стана времето !
Ето и Миа и Краси в изпълнения  Laughing .
Пък утре не са на училище , ама са на английски двамата , та така - не е съвсем почивка .

# 25
  • Мнения: 922
Макар и със закъснение (типично за мен), Клара честита радост. оздравявай по-бързо и се стягай за голямата БГ-сватба
Аз и детенце бяхме на почивка за 9 дена - на Рибарица. Изкарахме си много хубаво, макар че времето не беше много с нас. Дойде ми много освежаващо, а и имах нужда. Ех, че е хубаво в планината - чист въздух, спокойствие...
Инак все още не ми личи да съм бременна. НЕщо повече, продължавам да отслабвам. С бебчо всичко е наред и това е добре. Тази бременност ще съм елегантна.
Пожелавам ви на всичките скоро, скоро да се присъедините към бъдещите мами
Поздрави

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Моренка много са ти сладки дечурлигата...и явно добре сте се забавлявали Grinning Мен ме е страх да се качвам на бънджи...едно че отскачам като луда друго, че сигурно ще скъсам въжетата с моята снажна талия Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 362
Морена Grinning страхотни са малките палавници  Hug,да ги нацелуваш от мен.А това бънджи.... Thinking хич не ми вдъхва доверие,хич не се качвам аз Naughty все едно на гондолата пак да се кача  Shocked StopСтрах голям ме гонеше Mr. Green
Прекарали сте си супер! Flutter
А Хера при нас е цял ден облачно Confused,и настроението ми като времето май
 Crossing Arms

П.С Какво става с Леа,и тя изчезна нещо?Мисля че трябваше да се върне в понеделник Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 24 май 2005, 20:25 от Deq

# 28
  • Мнения: 3 154
Иииии бънджииииии, искам и азззззззз!!! Ама де да го намеря Rolling Eyes най-много някой следобяд и аз да се разходя до Южния, че и без друго ми е на път Crazy (на има-няма 400 км)
Моренка, големи са сладури и двамата! Ама как няма да са с такава хубава мама (за таткото премълчавам, че да не ме биеш) Whistling

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Иииии бънджииииии, искам и азззззззз!!! Ама де да го намеря Rolling Eyes най-много някой следобяд и аз да се разходя до Южния, че и без друго ми е на път Crazy (на има-няма 400 км)
Моренка, големи са сладури и двамата! Ама как няма да са с такава хубава мама (за таткото премълчавам, че да не ме биеш) Whistling

Моренка, страхотни са!
Sunshine,  аз имам предложение другата седмица за един групов (клубен) южен парк Simple Smile
там кафенцето ми е много фкусно, а кебапченцата и картофките още повече

Общи условия

Активация на акаунт