СНБМ - инициативи - 21 част

  • 14 868
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Получихме писмо от столична община в отговор на раздел III за превозните средства. Сега ме мързи да пиша, но пак е за това, че е предвидено място за качване на детски колички, нископодови автобуси и тн. Ако много държите, кажете, ще го препиша.

Баба ми почина още в четвъртък, вчера беше погребението.


съболезнования

# 16
  • Мнения: 3 336
Раде, моите искрени съболезнования! Да почива в мир жената Praynig

За писмото, когато имаш възможност и настроение драсни какво пише в писмото Praynig

Пърли, мерси мила Hug

Във вашите ясли и градини на 29 и 30 ще работят ли? При нас ще почиват. Интересно ми е дали навсякъде е така?

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499

Във вашите ясли и градини на 29 и 30 ще работят ли? При нас ще почиват. Интересно ми е дали навсякъде е така?

На какво основание ще почиват, като са си официални работни дни? И когато се отработва ли ще почиват?

# 18
  • Мнения: 5 401
Раде, много съжалявам!  Sad Дано жената е на по-добро място и ви помага от там!  Flowers Rose  Flowers Rose

# 19
  • Мнения: 3 336

Във вашите ясли и градини на 29 и 30 ще работят ли? При нас ще почиват. Интересно ми е дали навсякъде е така?

На какво основание ще почиват, като са си официални работни дни? И когато се отработва ли ще почиват?

Никаква идея нямам, освен пак да отида да се видя с директорката Mr. Green Какво ще ме посъветвате?

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499

Във вашите ясли и градини на 29 и 30 ще работят ли? При нас ще почиват. Интересно ми е дали навсякъде е така?

На какво основание ще почиват, като са си официални работни дни? И когато се отработва ли ще почиват?

 Никаква идея нямам, освен пак да отида да се видя с директорката Mr. Green Какво ще ме посъветвате?

Ми то явно вече си им "изпила соса" там, във вр с другите проблеми....виж се с директорката. Според мен няма основания детското заведение да не работи. Чувала съм за порочна практика, винаги около празници, да събират подписи от родителите, че децата ще отсъстват. Един вид доброволно уведомяване Wink При това положение ако останат две-три деца...Ти си питай де, да не вземе да си забравите фейса с тази дама Laughing, да й напомниш за себе си и проблемът с препаратите Laughing

# 21
  • Мнения: 1 895
В нашата градина правят списък от няколко дни. Явно според броя на присъстващите деца ще преценяват дали ще работят всички или ще има дежурни групи, но градината ще си работи Peace

За срещи и аз ще мога едва след празниците. Миналата седмица ни отложиха и все така се готвим за операция, освен това ще сменям и работа и стана една...

# 22
  • Мнения: 2 388
Значи след голееееемите и дължи празнични дни ще се разберем за среща  Hug

Кали, моите най-искрени съболезнования. Нека почива в мир жената. Praynig

Не разбрах какво става в Младост със сестрите. Нали уж казаха, че ще им вдигат заплатите  newsm78. Айла, може ли подробности

# 23
  • Мнения: 1 517
Раде, съжалявм, мила  Hug
Кали, моите съболезнования за бабата на мъжа ти  Cry

За сестрите дали да не изпратим все пак писмото, което така и така е написано?  newsm78 Иначе те събитията могат да се развият доста  бързо и да няма смисъл след някой и друг ден!

За среща, аз също ще съм на линия след празниците  Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 20:10 от Ellea

# 24
  • София
  • Мнения: 12 231
  Нямам подробна информация само това което написах, искаха да правят репортаж и да участва мама от квартала, защото и сестрите тук щели да подават оставка. Хриси ми се обади, но не мисля че има повече информация и тя. Аз така и не участвах, още повече че доколкото разбрах нямаме конкретно становище, а и да си призная накрая докато ги приспивах, заспах и аз  Embarassed Но така или иначе не са ми звъняли отново, може би по-късно за отделен репортаж може да се обадят отново.

# 25
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
На 29 и 30 април двете г-жи на групата на Лина няма да са на работа. Затова ни молят ако можем да ги задържим вкъщи. Ако не могат родителите, явно ще ходят в сборна група. Аз лично я спирам за месец май от градина и това не ме бърка много  Confused

# 26
  • Мнения: 4 970
В нашата градина правят списък от няколко дни. Явно според броя на присъстващите деца ще преценяват дали ще работят всички или ще има дежурни групи, но градината ще си работи Peace

И при нас е така Peace Вчер аме питаха дали ще идва,  през тези дни.градината ще си работи, замо според бройката деца ще решат дали  да са в редовни групи или сбоорни такива Peace
Мими,няккави проблеми ли има Лина, че ще я спираш за месец Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 970
Момичета, в момент агост в предаване по ББТ е д-р  Нели Нешева Дир."Здравеопазване" СО
Та- тя в момента  говори доста добре  по въпроса с мед. сестри и , поне на мен ми се изясниха доста неща.Те са второстепенен разпоредител на сумите и не ги определят.трябва да се търси сметка в Общините.И в тази връзка -Дирекция здравеопазване в Стол.община са поканили всички районни кметове на среща, за да се разберат и разгледат по  райони къде какви проблеми има и защо о в едни  райони има проблем, а в други - не..В четвъртък отново  там  ще има и среща с КНСБ и Подкрепа.
Секретар на сдружение на мед сестри- Милка Василева  е казала исканията  на сестрите.Оказва се че са ясно формулирани и   са казани на синдикатите- те са ги приели, и  са се ангажирали да гонят тези интереси.Та- това, което чух е - стартова  заплата да е равна на 2 мин, раб.заплати -т.е. 440лв към този момент.Допълнителните пари, които имат към тях,да се формират върху тази сума.Ще прегледам по-късно материала ако имам време , за да допълня други неща.
Има асоциация на професионалистите за здравни грижи, към които са  мед. сестри.( това аз лично не го знаех)

# 28
  • Мнения: 3 336

Във вашите ясли и градини на 29 и 30 ще работят ли? При нас ще почиват. Интересно ми е дали навсякъде е така?

На какво основание ще почиват, като са си официални работни дни? И когато се отработва ли ще почиват?

 Никаква идея нямам, освен пак да отида да се видя с директорката Mr. Green Какво ще ме посъветвате?

Ми то явно вече си им "изпила соса" там, във вр с другите проблеми....виж се с директорката. Според мен няма основания детското заведение да не работи. Чувала съм за порочна практика, винаги около празници, да събират подписи от родителите, че децата ще отсъстват. Един вид доброволно уведомяване Wink При това положение ако останат две-три деца...Ти си питай де, да не вземе да си забравите фейса с тази дама Laughing, да й напомниш за себе си и проблемът с препаратите Laughing


Саня, тя сама им напомни днес, обади ми се да отида да си прибера препаратите, в четвъртък се разбрахме. Надявам се и листата с подходящите препарати да е готова и направо като отида да уговоря среща с нея, с Мента /надявам се/ и евентуално ХЕИ, та да се разбирем най-накрая Rolling Eyes

Иначе за почивните дни, щяло да има сборни групи, но едната сестра нищо не спомена по въпроса, просто ме уведоми, че няма да работят, а следобяда питах другата и каза, че ще има сборни групи и ще ни уведомят как ще се процедира. При нас подписки за присъствие за тези дни не са правили и смятам да ги пусна. Групата ще бъде разпределена между другите 2 яслени групи. Ама добре че попитах, явно едната сестра разчита да не се сетя Laughing

Мерси за съболезнованията, милички Hug

# 29
  • Мнения: 1 828
Момичета, пратила съм на пощата варианти за банер на СНБМ, които Сезана ни направи.

Общи условия

Активация на акаунт