Юлче яйчице подава - първия Великден се задава!

  • 11 038
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 640
Дундурела, благодаря Simple Smile
И твоя аватар е много хубав (нямам предвид рамката, щото по нея си намирам супер много кусури, а хлапетата).
За хотел - не бих ти препоръчала в този период, защото свалят кожата с костите направо откъм цени. По-скоро както малката ти е болна, попитай личната си лекарка как да се уредите за санаториума. Той е над парка, сградата е сравнително нова и е чистичко. Мисля, че имат и хотелски начала, но не им знам цените. Може да поразпитам като си идем или да потърся из нета и да ти пиша на лични.

# 46
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ще съм ти много благодарна, а санаториума го знам, аз съм ходила много пъти там, но сега и там няма да има места, ще искам евентуално на есен да запазим места и да отидем поне с малката. Ще взема направление от личната лекарка, а за хотелите си права!  newsm78

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Аз хигиената в къщи не я броя за домакинска работа, в крайна сметка миялната мие, пералнята пере и простира, аз само зареждам и вадя и прибирам, остава една прахосмукачка ама то ако не пускам поне през ден два става ужас, иначе за полиране ползвам Ивчо  Joy

# 48
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ехо къде изчезнахтевсички, яйца ли боядисвате, аз в момента варя първата партида! Вече си имаме в медицинския пункт у дома и инхалатор  Mr. Green и ако не се повлияе малката от инхалациите мъжо вече ще ме разстреля  #2gunfire, защото са го ошушкали 160,00 лв.
 katiABV моля те за помощ, обясни ми как се правят точно тези инхалации, пиша ти и на лични, защото цял ден звъня на пулмоложката, но телефанът и е изключен. Обадих се и на личната и тя ми обясни следното ако правилно съм разбрала: При деца до 10кг. еднократната доза на инхалацията с вентолин - разтвор за инхалации е 2 десети от милилитъра на спринцовка, разреден с 2 милилитра физиолог разтвор от 9 % или по точно общо да е 2 мл., но моята щерка е само 6 кг. така, че ми каза да слагам само едно деление от милилитъра, т. е това са няколко капки от специалния разтвор така ми каза. Каза да не прекалявам и да слдя пулса, защото именно тя установи предишния път, че пулсът и се е ускорил и нея я е стрях дя правим инхалациите в домашни условия, без лекарско наблюдение. Мен също много ме е страх, засега ще и правя с Вентолин само когато има криза, а иначе ще продължи да си го пие през устата, така той отива в кръвта и действа по дълго време, така ми обясни тя, а чрез инхалациите отива директно в белите дробове и подобрението наистина настъпва веднага, но пък трае по кратко. Ще и правя повече инхалации с физиологичен разтвор, но и той ще помогне, защото те секретиет са и просто гъсти и това я мъчи, че не може да ги отхрачи. АЦЦ то и действа добре, но и неговото действие е само около 6 часа, а не може да го даваме повече от два пъти на ден, т. е през 12 ч. Останах с впечатление, че ти си правила такива инхалации на Давид и затова те моля да ми обясниш правилно ли съм разбрала. А в този ред както ти си го написала първо с физиол. разтвор и след половин час с вентолина сигурно има по добър ефект. На мен тя не ми каза така да правя, но ако е по добре и аз ще опитам.

# 49
  • Мнения: 521
 Dundurela  Hug Praynig всичко да се оправи с малката сладкишка

Аз боядисах яйцата - криво -ляво, но нещо ми е терсене  и затова не пиша - да не ви товаря
 Hug на всички
И аз съм съгласна с Вики,че забраната за работа е начин за измъкване

# 50
  • Мнения: 766
Аз пък изкарах детето навън  Mr. Green
Поспа си към 2 часа и сега ще вилнее   Laughing
Забраната за работа си е от едно време - че и жените малко празник да видят  Wink

# 51
  • Мнения: 476
Здравейте!
Донси, браво на твоя момък!  Grinning
Dundurela , дано да се оправи шушчицата съвсем скоро!  Hug
Аз си боядисах яйцата сутринта и станаха сравнително хубави. Направих си 15 само, но мисля, че са достатъчно.
С Вики излязохме на разходка и ни заваля сериозно. На 2 пъти се крихме от дъжда. Сега също дава зор да излизаме, ама как да му обясня, че още вали и не може  Laughing
Като гледам повечето бебоци стоят прави,стъпват на крачетата, правят крачки.... Моя син само седи и се търкаля. Има ли и други, които все още не използват крачетата по предназначение?!?  newsm78 
Ааа, днес на братовчед ми трябва да му се е родило бебче. След малко ще звънна да се информирам по-подробно!  Grinning

# 52
  • Мнения: 389
Dundurela ,стискам палци да се оправите по-бъзо!  Peace
И аз водих малкия на вън,първия път се скрихме в едно кафе с о6те една майка,ама втория път ни наваля пове4ко ,но важното е ,4е взехме малко въздух  Grinning

# 53
  • Мнения: 476
Та значи имат момиченце - Ивана, 3500гр, секцио и двете са добре!   ylinfant smile3521

# 54
  • sf
  • Мнения: 10 197
Честито за бебчето!
Ние бяхме на годишно тържество в градината на Вероника. ГОлям смях падна, а Кико като видеше кака си и почваше да се кикоти  Joy

Ето снимки-Вероника

# 55
  • София
  • Мнения: 3 414
Разкажи и ние да се посмеем,готина е Роки

# 56
  • sf
  • Мнения: 10 197
е то не може да се опише, деца са си. Свеки добре се беше постарала, хореография, движения и т.н., ама те дечурлига, бутат се, бъркат стъпки, пулят се-много смешно  Joy ще видиш след някоя година и твойте дребосъци

# 57
  • Мнения: 389
Много е сладка  Simple Smile .Добре са подбрани и костюмите. Много е хубаво,4е все о6те се правят такива тържества  bouquet

# 58
  • Мнения: 384
Вики,а на тържеството на Надина дето са две-три годишни,влизаме и се чува ревввв..Ние тръпнем родителите,след малко влизат хванати за ръце по двойки,толкова сладки,ама като ни видяха половината ма-маа и отдоха в скута н амайка си.Надина се държа мъжки,ама се надуваше и непожела да излезе да си каже стихчето.А накрая като започна черпенето всички изведнъж живнаха и първи на опашката са сок и солети!Аз им викам н аучителките,че трябваше с черпане да почнем.  Laughing
Много готина Роки!  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 384
Ето малко снимки и от нашто тържество.А снимки от Троян незнам кога ще смогна!  Confused
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=240112
Ние боядисахме яйцата сами с децата.С две думи си ги боядисах сама!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт