Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 183
Еми аз си пиша в дублираната тема и вкарвам коментари, че освен мен и Гери всички са се изпарили някъде Embarassed smile3532 Направихте ме да си говоря сама. smile3527 Голям майтап! Ама се отказвам да пиша пак същото, чакам да ми сервират вечерята Wink

# 16
  • Мнения: 0
Еми аз си пиша в дублираната тема и вкарвам коментари, че освен мен и Гери всички са се изпарили някъде Embarassed smile3532 Направихте ме да си говоря сама. smile3527 Голям майтап! Ама се отказвам да пиша пак същото, чакам да ми сервират вечерята Wink

За такива случаи или например пишеш твърде дълго, изтече ти сесията и прочие, една добра застраховка е следното - маркираш си цялото написано мнение и му даваш Copy от менюто на десния бутон. Така каквото и да стане, в буфера имаш написаното и може да се спаси поста Wink

# 17
  • Мнения: 330
 Честита нова темичка Laughing и само хубави новини да пишем  bouquet
  Пожелавам на всички весел празник Laughingче може и да не успея да се разпиша  Mr. Green
  Лека вечер,ставам,че малкият дава зор да спи smile3524

# 18
  • Мнения: 22
Мамчета  .... аз само да се отчета... ще си имаме момченце Wink ............. Доки го мерна на 3Д  и със  сигурност каза 100% момче. "Предната част на бубата му е около 4мм". Иначе юнака е около 10см дълъг и е около 100 грама.

Поздрави на всички и весели празници !!!

# 19
  • Мнения: 132
Добро утро! Hug
swf честит мъж  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 183
swf, честити сини гащи  bouquet

Ние се излюпихме преди малко и се готвим по някое време да боядисваме яйцата Simple Smile

# 21
  • Мнения: 330
Добро утро Laughing
 Хайде да сложа кафенце за добро настроение
   swfдобре дошла в отбора на мъжките мами Heart Eyes
 

# 22
  • Мнения: 132
На нас дойдоха да ни правят изолация а яйцата мама ще ги бойдисва.Аз пък довечера ще оставя Дени на майка и с таткото ще излизаме и най важното ще се наспяяяяяяя

# 23
Здравейте мами! да взема и аз да попиша малко, че все не ми остава време за писане, ама ви чета редовно .Искам да ви споделя как вчера за първи път откакто съм забременяла се почувствх жена и секси. Имам предвид че в началото ми беше много лошо, после почти непрекъснато бях болна и нямах настроение за нищо. Но вчера имаше прекрасен повод- мойта приятелка роди момиченце и таткото ни събра да ни почерпи. Аз много се бях развалнувала, отидох на фризьор, на маникюр, с радост узнах че все още мога да си обуя късата пола и да сложа токчета..... И не знам дали ме разбирате, но въпреки че едвам гледам в момента (защото се прибрахме в 4ч. сутринта , а сега съм на работа) , се чувствам прекрасно.
 Можеби така се е чувствала и пепеляшлка.....

 Весели празници и дано да се чувствате и вие добре в кожата си.

# 24
  • Мнения: 132
Аз нямам търпение още малко и ще пазарувам за сватбата на която ще кумуваме.Още не съм решила какво искам но си харесах много сладки обувчици Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 368
милички, добро утро! Аз току що си боядисах яйцата за първи път в новия апартамент, много си ги харесвам, едни такива шаренички са ми! Подредила съм ги в една шарена великденска купа...............! Сега ще ходим на разходка! Приятен ден от мен, после пак ще пиша!

# 26
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile Аз сега ставам  Embarassed  Отивам на пазар че нещо изоставам с покупките.

# 27
  • Мнения: 22
gery_roz; mylili; elli78 ....благодаря Ви за пожеланията  Hug

Весело изкарване на празниците   bouquet

# 28
  • Мнения: 498
Айде на новата тема)))

Успях да боядисам яйчицата, сега докато ми втасва козунака реших да ви се оплача(((

Снощи нали трябваше да ходя на ЖК и от преди месец си имах записан час... и толкова се вълнувах, тъй като и таткото беше с мен и щеше да види за първи път бебчо... та отиваме даже по-рано от записания ни час и какво да видя, решетката на вратата спусанта и тъпата докторка си тръгнала... ама така се ядосах, звъня й и си викам сега ще я насоля едно хубаво, тя пък си дивъртнала телефона и след първото позвъняване изключва... коза... ама още съм й бясна, цял месец чаках този момент и не можахме да видим заедно бебчо  Cry

Поне ми остава утехата, че предната вечер бях на частната докторка, та там макар и на двупотопен видеозон успях да си го видя Simple Smile

Така, оплаках ви се... сега да ви пожелая най-хубавия празник и първия Велик ден на малките бебешончета, дори и в коремчето на мама, сигурна съм че ще усетят веселото настроение)))

Дано не се оядем много, че мен от сега ми е тежко, който не е качил да помисли, че сега е момента  hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 368
Ей, Инче, с такова нетърпение чаках да разкажеш за първата среща на таткото с бебчо, а то какво се оказа...........ама тази лекарка наистина е коза. разбирам, че са празници, но като имаш пациент с предварително записан час нямаш право да си тръгваш, а и телефона да си изключваш! Голяма безотговорност....таткото разочарован ли е, сигурно Sad. Кога пак ще ходиш.
Дано ти стане хубав козунака, аз съм се наточила утре за на баба ми козунака, как го обичам...ммммммм, ама няма да прекалявам, защото имам още пресни спомени от периода с повръщането!

Общи условия

Активация на акаунт