Препарати за съдомиялна - 2 част

  • 112 340
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 266
Използвам Calgonit all in 1, солта и гланца са същата марка. Досега не съм имала проблем със съхненето или петна. Просто след като я изключа оставам вратичката леко отворена половин час и съдовете си изсъхват, даже не ми се налага и да ги полирам.

# 31
  • Мнения: 44
За да не отварям нова тема...може ли едно въпросче.
Купих си съдомиялна машина(за вграждане)..странното ми е ,че като отворя вратата..тя не се стопира в долно положение  а се връща нагоре...и не можеш да заредиш ако не я придържаш с едната ръка..Питам нормално ли е това ..? newsm78

Не трябва да пускаш нова тема, а да четеш. Това е обсъждано много пъти. Лично аз преди ден-два отговорих отново на този въпрос в друга тема. естествено, че е нормално- нали ще има вратичка закачена на миляната- като я сложиш, тогава ще стои във всяко едно положение. Peace


благодаря за отговора...другия път ще чета

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ето какво намерих като инфо за Фрешактив-
Основните и най-големи клиенти на "ФРЕШАКТИВ" са търговските вериги "МЕТРО", "Била","Пикадили",  "Рамстор" / тази верига поддържа електронен магазин, в който можете да пазарувате нашите продукти он-лайн на адрес www.ramstore.bg /. Можете да ги намерите и в по-добрите специализирани магазини и супермаркети. Peace
Ето и продуктите на фирмата-http://www.freschaktiv.com/prod.html
Аз още не съм изпробвала миялната LaughingДокато избера каква сол да взема...Накрая май взех неподходяща Rolling EyesВ инструкциите пише да не е едрозърнеста,а аз взех Claro. Rolling Eyes Mr. Green

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 09:14 от suzi_a

# 33
  • Мнения: 549
най съм доволна от калгонит 10 в 1  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 640
Аз така и не открих в някой магазин тези препарати "Кларо".Гледах в Метро,Пикадили...и не видях да продават.

# 35
  • Мнения: 549
Аз така и не открих в някой магазин тези препарати "Кларо".Гледах в Метро,Пикадили...и не видях да продават.





 Има в Пикадили-център  и в големия Елитис.

# 36
  • Мнения: 1 205
suzi_a питах в офиса и ми казаха, че в Метро имало само таблетките.
Имали фирмен магазин на "Богомил" в Пловдив, под някаква кооперация с/у училището "Душо Хаджидеков" там имало пълния асортимент.
 

# 37
  • Мнения: 3 886
Аз ползвам СОМАТ 7

# 38
  • Мнения: 2 803
Ползвам Сомат-таблетки. Доволна съм, но понякога загорялото остава и го тръквам на ръка.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 91
Вашите миялни имат ли отделна програма за сушене или е част от общото миене? При моя Електролукс е част от цялата програма, но като отворя всичко е мокро и на петна. Много бавно съхнат. Пък може и да е нормално, ама като незнам - питам. Embarassed
Имам отделна функция -сушене,но никога не съм я ползвала.Само с това на програмата,излизат чудесни.

# 40
  • Мнения: 741
И аз да ви питам нещо.Пускам нашта миялна веднъж на 2-3 дена,обаче много ужасно ми мирише като я отварям.Разбрах,че има някакви ароматизатори за тая цел,но не можах да намеря.Някой знае ли какви са,вършат ли работа и откъде мога да си купя?

# 41
  • Мнения: 549
И аз да ви питам нещо.Пускам нашта миялна веднъж на 2-3 дена,обаче много ужасно ми мирише като я отварям.Разбрах,че има някакви ароматизатори за тая цел,но не можах да намеря.Някой знае ли какви са,вършат ли работа и откъде мога да си купя?




       Да, има такива ароматизатори с аромати на  цитросови плодове./поне аз такива съм виждала/.Закачат се  на горната кошница.Не съм ги ползвала/ мойта доста често я пускам/.Продават ги в магазини за перилни препарати или в големите хранителни магазини от сорта на /Пикадили,Метро,Кауфланти т.н./

# 42
  • Варна
  • Мнения: 91
И аз да ви питам нещо.Пускам нашта миялна веднъж на 2-3 дена,обаче много ужасно ми мирише като я отварям.Разбрах,че има някакви ароматизатори за тая цел,но не можах да намеря.Някой знае ли какви са,вършат ли работа и откъде мога да си купя?

Никаква полза от тях.Пробвала съм ги.

# 43
  • Мнения: 752
И аз да ви питам нещо.Пускам нашта миялна веднъж на 2-3 дена,обаче много ужасно ми мирише като я отварям.Разбрах,че има някакви ароматизатори за тая цел,но не можах да намеря.Някой знае ли какви са,вършат ли работа и откъде мога да си купя?
Ползвах някакъв евтин от Кауфланд - точно два дена миришеше. последно си взех на Калгонит. По-скъп е, но има ефект. Просто като си отвориш машината мирише приятно на лимон. Не помня за колко миенета каза момчето, но още си мирише.

# 44
  • Мнения: 3 886
И аз да ви питам нещо.Пускам нашта миялна веднъж на 2-3 дена,обаче много ужасно ми мирише като я отварям.Разбрах,че има някакви ароматизатори за тая цел,но не можах да намеря.Някой знае ли какви са,вършат ли работа и откъде мога да си купя?

Никаква полза от тях.Пробвала съм ги.
Аз пък съм доволна в билата имаше един който не винаги го има струва  около 7-8 лв но вече повече от 7 месеца го имам и мирише но сега вече по слабо.Заслужава си

Общи условия

Активация на акаунт