Препарати за съдомиялна - 2 част

  • 112 345
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 549
Дива орхидея,какво представлява този ароматизатор за който говориш?/ако можеш снимай и покажи./

# 46
  • Мнения: 3 886
Дива орхидея,какво представлява този ароматизатор за който говориш?/ако можеш снимай и покажи./

ето го не се сещам на коя фирма е ама мисля че е на сомат newsm78

# 47
  • Мнения: 549
Благодаря ти newsm51Миялната машина с  ароматизатора  ли се пуска  или се маха?

# 48
  • Мнения: 3 886
Благодаря ти newsm51Миялната машина с  ароматизатора  ли се пуска  или се маха?
Той си седи вътре постоянно н его магам.Можеш да го махнеш когато се изхаби.Мисля пишеше за 60 миенета  стига.

# 49
  • Мнения: 111
Здравейте, искам да ви попитам как почиствате съдомиялната, с някакъв определен препарат ли ?

# 50
  • Мнения: 188
И аз имам въпросче: ползвам таблетки на Медикс 5в 1 или 3в1, но въпреки това слагам и отделно сол, защото водата в Русе е много твърда , а и не искам да ми свети лампичката Simple Smile. Но проблема е, че тая лампичка почти не угасва, изсипвам почти половин пакет сол и след 3-4 миенета и пак светва, намалена е индикацията на 2. Как може да й трябва толкова много сол на тая миялна, трябва ли да се притеснявам, че й има нещо?

# 51
  • Мнения: 3 886
Аз сол не слагам защото таблетките на сомат 7 в 1 са ми достатъчни  а и със солта и таблетки  съдовете ми стоят бяли.Почиствам с микрофибър  и  препарат  който става за всички порърхности Peace

# 52
  • Мнения: 129
Здравейте, искам да ви попитам как почиствате съдомиялната, с някакъв определен препарат ли ?
на сомат съм виждала специален препарат за почистване на съдомиялна в една малка червена тубичка, беше към 6 лв., но не съм го ползвала

# 53
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз имам въпросче: ползвам таблетки на Медикс 5в 1 или 3в1, но въпреки това слагам и отделно сол, защото водата в Русе е много твърда , а и не искам да ми свети лампичката Simple Smile. Но проблема е, че тая лампичка почти не угасва, изсипвам почти половин пакет сол и след 3-4 миенета и пак светва, намалена е индикацията на 2. Как може да й трябва толкова много сол на тая миялна, трябва ли да се притеснявам, че й има нещо?

Това не е нормално. Shocked Въпреки това намали солта на минимум, не ти трябва на 2 с комбинираните таблетки. И сипи едра сол- ситната много бързо се разтваря.

# 54
  • Мнения: 188
Слагам сол пак на Медикс, тя мисля ,че е едра. Иначе не съм забелязала бели следи по съдовете, всичко се измива добре. Но лампичката си свети. Оф, дали трябва да ходя на сервиз да питам?

# 55
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Сега си взех таблетки на "Калгонит"и съм страшно доволна....по доволна от праха ,който е пак на "Калгонит" Thinking
Ще поразгледам за ароматизатора за който се писа,че и моята не ми мирише на особено приятно,въпреки,че я ползвам на 2 дни Rolling Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ароматизатора, който Дива орхидея е показала е на Сомат.20 дена ме нямаше и благодарение на него миялната ухае много приятно.
А  аз искам да ви попитам нещо друго,направи ми впечатление ,че солта още не се е разтворила напълно а съм я сипала преди месец почти.Въпреки ,че всеки път я разбърквам още не се е разтворила.Нормално ли е това?

# 57
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Как проверяваш дали е разтворена или не newsm78моята се изсипва на дъното на миялната в един отвор и незнам къде отива,а и не съм бъркала Thinking
Този ароматизатор на СоМат колко му е цената ако се сещаш?

# 58
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ароматизаторите миришат хубаво на празна машина. Като е пълна 2 дена с мръсни чинии, никакъв ароматизатор няма да убие миризмата.
От известно време ползвам гела на Калгонит и съм доволна. Преди с таблетките все ми бях бели чиниите.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 040
danidji,бъркам с  една дървена лъжица.Усеща се на дъното ,че не е разтворена.Ароматизатора е към 7 лева.

Общи условия

Активация на акаунт