Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 629
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Добро утро

Честита стотна тема

Честит празник

А сега по същество
Атракция, ако мъжа ти иска да сваля още вкарвай го в трета, но не точно-сега ще обясня, аз така направих с моя мъж който също започна много да не издържа на някои нережимности (разбирайте ядки), а иска да свали още.
Започнахме трета фаза с по една ябълка на ден за една седмица (е без протеиновия ден). На следващата седмица към дневната ябълка добавих двете пълнозърнести филийки под формата на сандвич за работа ,намазани с 0,2%ескуиза и пуешко пушено. И така изкарахме втората седмица. Междувременно правим двата нишестени дни, веднъж с ориз към яхнията, и веднъж с картоф към гювеча. Ориза и картофите пресметнати за две хранения на него и на мен, тост обща за 4хранения. Без гали все още, защото мерака му е да похапва ядки понякога и така прави-не прекалява с тях, не са всеки ден, а започна да му минава мерака вече, психически се поуспокои и сега може и без да похапва.
Продължи да сваля по килограм за 20 дни (то ние сме малко по-отдавна във фазата, може и още малко да е свалил вече).
Мисля да го караме така докато си стигне целта и после вече ще включа и галите.
За този период аз съм свалила твърдо и трайно 500грама, да, не е много, но при мен кантара играе +-2кг около три седмици всеки месец и аз отчитам сваленото веднъж месечно след МЦ и сравнявам резултата с предходния месец след МЦ.

Само да поясня, че времетраенето на трета фаза ще бъде отчетено след достигане на желаните килограми на мъжа ми, и при започването на истинската трета с галите.

Друго не се сещам засега, отивам да готвя докато не съм се нагълтала още с обезболяващи.

Приятен ден и предварително да честитя на всички ,които ще имат за честитене.

  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

ПП: аз също не открих снимките с новата блуза на Наирянка, светнете ме моля
И още нещо ,чета че ще има среща в София на 6 май, ако е дошло от чата ,моля обяснете на непросветените.

# 16
  • Мнения: 146
Добро утро, милички!
Аз изпивам бързо едно кафе и тръгваме за Холания.
Само да кажа браво на всички момичета участвали в направата на новата тема      bouquet
Аз изчезвам за 5 дни, как ще ви чета после не ми се мисли!
Хубави дни и режимност!!! Hug Hug

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 08:51 от tatianka

# 17
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Там са, ама просто едната новата с новата прическа и блузка е долепена до онези многото и не си личи, че е отделна снимка  Mr. Green Wink

# 18
Честита любилейна тема дюканки!

Момичета и аз нещо немога да ги открия тези снимки.Каде да гледам?

# 19
  • Мнения: 5 026
Благодаря, svetlat, за подробното обяснение   bouquet


Момичета и аз нещо немога да ги открия тези снимки.Каде да гледам?

Малко по-нагоре, в Преди и сега  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 196
Хай на прекрасните девойки,

Специални благодарности на Гуди, Атракция и Вещито.
100-на тема - няма шега, няма измама. Ха да ни е честита.

Старозагорките и гостите им - трябва ли да обяснявам на какво ми приличате? На принцеси, разбира се. Hug Hug Hug

Момичета, пожелавам ви приятно изкарване на празниците, много да си починете, да се повеселите и всичко, каквото трябва за хубаво настроение, ноооо режимно.
Аз ще работя, разбира се, ще доказвам, че може да се забогатее с работа.  hahaha

Дружинааааа обичЪм ви, да знайте.

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро прекрасни дами! Да ни е честита стотната тема!
 Браво на майсторките сътворили темата!   bouquet

 Да се похваля, че и днес кантара показва 66, което много ме радва, ако и утре показва толкова, ще започвам да мисля за преборването и на следващото кило! Равносметката до сега е за 3 седмици - 4 кг.  Peace

Лек и отслабващ ден ви желая!   bouquet

# 22
  • Мнения: 35
Момичета,някоя от вас взимала ли е от изварата на ''Бор чвор''?

# 23
  • Мнения: 831
Атракция, Гуди Hug-хубаво заглавие ,с прекрасни снимки  Peace
Вещи, smile3525 за теб специални благодарности, за труда който полагаш .
Диаметър, Hug чета че имаш повод за радост-нека ти е честит
Майка Зайка,мерси за кафето,с удовойствие ще се пачерпя Hug
Деница17честит личен празник Hug,здраве и успехи на майка ти baloni
Атракция Hug ,някои от момичетата смъкват в трета ,други пък качват а трети си запазват килограмите, за всеки е индовидуално.
Нели82 wavey
Tatitt, Hugприятно изкарване на  Еленския Балкан и честито намаление
 Peace
Кометкеееее  Hug

# 24
  • Мнения: 200
Добро утро слабеещи и задържащи дюканки,
да ни е честита 100-та тема.
Да се оплача днес имам + малък ,но +.Възможно ли е да е от обилната ми вечеря, в смисъл не ми стигна телешкото ами омахах и половин печено пиле.После ми стана тежко и съжалих ама такъв глад ме гонеше ,че просто не е истина.
Лек ден ви желая , а на тези като мен ,който са на работа лека работен ден.

# 25
  • Мнения: 466
Не мога да не се запиша в юбилейната тема, поздравления на Гуди, Атракция и Вещи
за труда, който полагат  bouquet .

Честито на всички свалили !  Радвам се, че съм част от вас .
Сега отивам да чета назад и да разглеждам снимки за стимул, че изобщо не мога да ви смогна.

# 26
  • Мнения: 454
 spam2 Някой ще ме добави ли в чата , че съм на работа и не мога да влязааа  newsm78

# 27
  • Мнения: 88
Ехаа! Стотна тема - респектиращо ! Да хилядиш, Вещи! Благодарско и на Гуди и Атракция! Мацки, не мога без вас smile3525 txtloves! Станахте ми повече от роднини! А моят кантар тази сутрин се размърдал надолу -500, малко ама -! Вещи, корекцийка, моля! Пиши 68. Днешния минус  ще го призная като стане кило. На всички поръчвам да си починете, кой както го разбира, да сте режимни и всички да се похвалите с минуси после.  Hug Hug Hug Hug Hug
Как става това с чат-а? И аз искам тааам! newsm17

# 28
  • Мнения: 151
Честита юбилейна тема на всички ветерани!
Вие ми дадохте кураж , че нещата се случват newsm51
Денят ми започна чудесно с 8 км разходка на Кенана и Дюканска палачинка Laughing
Предполагам,че ще свалям по-бавно от очакваното,защото
съм спазвала доста диети.Ако до края на тази тема сваля още 2 килограма ще съм доволна Outta Joint

# 29
  • София
  • Мнения: 5 285
Добро утро на всички   bouquet

Искам да споделя за задържащите във втора фаза, че с малко търпение и пълна режимност всичко се оправя. Ето, днес затвърдих минусчето от вчера и така моето първо задържане стана близо месец. Да подчертая, че не съм правила никакви промени в режима поради задържането (напр. да намаля млечните и т.н.) Искам да напомня, че за задържане се брои над 10 дни без движение надолу (а не 3 дни да няма минус, и "Аууу, аз задържам"). Вещи, ако имаш възможност да ме коригираш в табличката, ще съм ти благодарна   bouquet

За новите момичета да поясня, за да няма изненадани довечера, че мъжете се пускат обикновено в петък за разпускане в края на работната седмица (с извинение към работещите през уикенда). Все пак да не са огромни снимките, де, че мъчим сървърите на форума  Embarassed  Вчера беше по изключение, защото си беше жив петък - преди почивните дни Simple Smile

Имам и молба към чатещите: ако покрай чата се стигне до някаква новост/новина/тълкувание/рецепта/идея/мъдрост, свързана/о с режима, ако може после някой да постне логовете и тук, ще е супер. Аз лично съвсем целенасочено не влизам в чата, защото предполагм, че ако вляза и мъжчето ще ме зареже  Joy Сега с форума му идв в повечко, а камо ли с чата  #Crazy

Служебни съобщения:
1) Днес ще бъдат довкарани рецептите от темата с рецепти на блогосайта.
2) Всички, които са писали не по темата в темата с рецепти, са получили стандартно ЛС (въпреки писаното в темата с рецепти - някои изглежда не са го прочели грам). Ако четат тук в момента, нека не се обиждат на "служебното" съобщение, макар да мисля, че то е в рамките на добрия тон.
3) Рецепти на латиница НЕ са прехвърляни. Изпратени са ЛС с молба за "превод" - ако има, ще ги прехвърлим. По този начин показваме, че не толерираме писането на латиница. В никакъв случай няма да бъдат прехвърлени в този им вид.
4) В темата с рецепти има няколко от друг сайт. Посочен е източник, но мисля, че не е редно да ги слагаме на блогосайта - а вие какво мислите newsm78
5) Молба към всички, пишещи в темата с рецепти: ще ви бъдем задължени, ако:
* посочвате необходимите продукти в началото на рецептата, по възможност с точни или приблизителни количества - не всички сме готвачки, които го правят "по усет"
* не забравяте да кръстите рецептата си и да посочвате автора на снимката (ако има)

Общи условия

Активация на акаунт