Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 654
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 896
Здравейте момичета!
Честита юбилейна тема  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 170
Гууди, Ривела   bouquet

За тренировките: аз още съм в чуденка какво да подхвана Rolling Eyes . Определено момента ми е настъпил. Лошото е, че нямам време (свекърва ми гледа малкия и бързам да се прибирам от работа, за да я освободя Confused ). Но вчера ми дадоха добра идея: да си ходя пеша до вкъщи. Хем ще се прибирам с поносимо закъснение, хем (надявам се) ще има някакъв ефект. Ако някой (пр. Поци) може да даде съвет... Thinking

# 62
  • Мнения: 33
Здравейте, Дюканки!
поздрави за СТОТНАТА тема smile3501
поздрави за 3000 свалени кг smile3501
поздрави и за това, че ако не бяхте вие нямаше да стигна до тук където съм сега smile3501 - а на тези кг не съм била от дете Embarassed
режимна съм от вече 5 месеца, малко след това започнах да ви чета, не съм изчела всичко, не мога да ви насмогна, умора нямате Shocked  Simple Smile
книгата съм я прочела до 3та фаза /много ми е далечно да чета за по-нататък/, но имам и няколко въпроса към вас:
1. спортувате ли? и какво?, защото аз не много, даже въобще, само гледам да ходя когато имам възможност, но и в това не се старая много Rolling Eyes и
2. какво правите с провисналата кожа, защото при мен положението не е много приятно за гледане а идва лято и ми се ходи на море тази година Confused  Praynig
 newsm78 май това са ми въпросите...  Thinking
лек и усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

и още веднъж smile3501

# 63
  • София
  • Мнения: 185
Честита юбилейна тема! newsm51 newsm10 newsm74
Стига съм висяла на балкона Whistling.Почнах и аз да отслабвам с Дюки от понеделник и се надявам да стигна до края Peace.Нямам резултати все още,но и това ще стане.Като ви гледам каква дружина сте,май ще ми е по лесно с вас Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 2 896
Гууди, Ривела   bouquet

За тренировките: аз още съм в чуденка какво да подхвана Rolling Eyes . Определено момента ми е настъпил. Лошото е, че нямам време (свекърва ми гледа малкия и бързам да се прибирам от работа, за да я освободя Confused ). Но вчера ми дадоха добра идея: да си ходя пеша до вкъщи. Хем ще се прибирам с поносимо закъснение, хем (надявам се) ще има някакъв ефект. Ако някой (пр. Поци) може да даде съвет... Thinking


Аз съм в твойто положение, нямам възможност да отделя специално време за фитнес, затова 2 или 3 пъти в седмицата се прибирам пеша от работа /от Бели Брези до Редута, около час и половина ходене е/.

# 65
  • Мнения: 4 678
Фитнеса може и да е вкъщи Peace

# 66
  • Мнения: 1 562
Ха здрасти и от мен. Честита ни юбилейна тема!!! Благодаря на всички, които се погрижиха да я има!
И да кажа аз на заралийките: значи ходите на Арт-комплекса и не свиркате, а???  Rage bash #Sniper
ще има сериозни санкции. Шегувам се, но щях да се радвам да се видим. Нищо, другия път. Приятни почивни дни на всички и да има после хвалби.

# 67
  • Мнения: 831
Геци 75 Hugпоздравления за десетото килце bowuu
Марини Hugняма как да не задържаме важното е да не се качват килца  Peace
Зеленкото Hugкакто винаги-изчерпателна Peace
Сънчо ,добър пост стига да има кой да го прочете Hug
Dahlia smile3501
Polly-Wolly правилно решение ,доказано е че  ходенето  е най-полезно ,иначе като минеш в трета ще е хубаво да се занимаваш със спорт Peace

# 68
  • Мнения: 1 170
Фитнеса може и да е вкъщи Peace

Ходене няма ли да помогне Confused ?

само минавам, кожата аз си я мажа с Euserin- в аптеката ми го препоръчаха като много добро от този ценови клас. Има стягащ ефект+ анти-целулитно действие. Резултат, за жалост, не мога да потвърдя все още (мазала съм се няколко пъти само), но се надявам да има ефект, че и аз съъъъмммм Sick .... още от след раждането Tired

rivela, ха дано успея поне тогава. Много ми липсва ТаеБо-то Tired

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Дюкеси Hug
Честита ни юбилейна тема!Вещи  bouquet

При мен няма нищо ново,задържам си Rolling Eyes.а и сега съм в МЦ,ще видим като мине Thinking
Остават ми два килограма,а от см.които съм свалила съм мноооого доволна Peace
Вчера даже едни дънки толкова ми падаха,че чак ги застъпвах Crazy

На всички много минуси желая,и без изкушения  bouquet

# 70
  • Мнения: 4 678
Фитнеса може и да е вкъщи Peace

Ходене няма ли да помогне Confused ?

само минавам, кожата аз си я мажа с Euserin- в аптеката ми го препоръчаха като много добро от този ценови клас. Има стягащ ефект+ анти-целулитно действие. Резултат, за жалост, не мога да потвърдя все още (мазала съм се няколко пъти само), но се надявам да има ефект, че и аз съъъъмммм Sick .... още от след раждането Tired

rivela, ха дано успея поне тогава. Много ми липсва ТаеБо-то Tired

Да ти кажа честно-не  bouquet

# 71
  • Мнения: 3 640
Фитнеса може и да е вкъщи Peace

Някой да иска гребен тренажор?  Wink Laughing

# 72
  • Мнения: 8 242
Здравейтееееееееее  newsm03
Айде да ни е честита темичката и 3тия тон   261uu към който скромно допринасям с още едно килце  newsm44
Ей, че ми липсвахте  newsm76
Аз се надявам вече да съм излязла от гадната серия април месец, че вече май няма нещо дето да не ми се е случило  ooooh!

Гледам обсъждате фитнес и мазила.. Ползвам степер 3-4 пъти седмично по 30 минути + мажа 1 път на 1-2 дни (че забравям  Embarassed) с Дева Slim effect и да ви кажа има ефект определено.. Не е на 100% още, но едно 30-40% от целулита е забегнал нейде  Mr. Green Надявам се като стопим и останалите кг да го изгоня тоя гад  smile3513

# 73
  • Мнения: 37
newsm03Здравейте момичета и от мен Честита 100на темичка,и Вещи благодарим ви, smile3525
чувам че говорите за мазила,е аз съм пробвала десетки,сега си взех на мамма донна за след раждане но съм решила чак като поотслабна да се мажа,а за Дева слим  аз също съм горе долу доволна но не на 100 %.Иначе за гърдите и мкраката си поръчах от ейвън две кремчета на по 18 лв. и от тях сищо сим доволна,но само за стякане-както знаете стриите нищо не ги скрива,апък някой нещо ако зна да каже,че цялата съм нацъфкана.Приятен ден на всички а аз ще ви понаглеждам. smile3503
[/i]

# 74
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен, Stop

Честита ви нова тема 100  и 3 т. смъкнати сланинки

При мен нищо ново. Нямам с какво да се похваля. Задържам.

Значи, много приятно кафепиене си направихме. Настроението ми все още е преповдигнато.
Извинявам се на Сузана и Пираня. Аз пуснах съобщението и мисля, че достатъчно време имахме да се организираме. МИ ЗАЩО НЕ ЧЕТЕТЕ БЕ МОМИЧЕТА?
Кафенето което си бяхме избрали се оказа затворено, и трябваше да се реагира бързо, за да не се провали мероприятието. Е ние с Дени-Кали позакъсняхме достатъчно, та имаше време и за други които имаха желание............ но пречината не е в смяната на заведението сякаш, а в това, че не следите темата. Е ХАЙДЕ ДРУГИЯ ПЪТ ЩЕ БЪДЕМ ВСИЧКИ, НАЛИ?   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт