Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 684
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 365
Честита юбилейна тема!
Вещи  Hug

# 76
  • Мнения: 171
 Да отбележа за протокола - 3000 кило, споменато в заглавието е по-скоро пожелание. До момента цифрата е къмто 2300. Но към 150 -тата тема ще стане и това. За което допринесох с още едно от мен. Вещи, коригирах си го сама.

Аби се появи за кадем и пак се спаси нанейде... Ей, мушморок!!!
Дружина, банда, пейка, клуб  и подклуб, нови, стари, инвеститорки и свалящи  -  Hug  Hug  Hug

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Росчо, аз следя редовно темата и видях само веднъж да се пише за срещата. Когато от другите градове организираме срещи се пише по няколко пъти на ден, пишат се ЛС на всички, защото темите вървят много бързо и не всеки би могъл да види. В края на краищата има хора, които ходят на работа и от там нямат възможност да влизат в нета. Лично аз също имах намерение да дойда, в последния момент плановете ми се осуетиха и за щастие (какво дочаках да кажа) не успях да дойда. За щастие не защото не ви видях, а защото щях се се претрепя да бързам по магистралата с детето и накрая щеше да е за тоя дето духа при положение че сте сменили заведението. Щях да тръгна смело, защото имам джиесемите на Сузана и Фанси и винаги мога да им се обадя. А какво се оказа накрая? Всъщност вече няма нужда да се коментира. Радвам се че сте изкарали добре и че не се втурнах да идвам и аз.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте! Бих искала да се присъединя към вас. Кажете овесените трици за ударния етап разрешени ли са или не? Благодаря

# 79
  • Мнения: 171
Здравей Вев, добре дошла! Разрешени е слабо казано, ползвай ги от сега, та  докато ги има по магазините.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 64
Хелоу и от мен !  newsm51

Честита ни юбилейна тема красавици.
Вещи, благодарности за неуморният труд.  smile3525Благодаря и на помощничките ти Гуди и Атракция !  smile3525
Честито на всички, които празнуват по някакъв повод.

Тази сутрин кантара показваше 58,8 , но не знам дали да му вярвам. Ще почакам още ден два. Ори, Поли-Уоли я се хванете за мен та да падаме заедно.

Весел и усмихнат ден на всички.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Здравейте! Бих искала да се присъединя към вас. Кажете овесените трици за ударния етап разрешени ли са или не? Благодаря
Добре дошла   bouquet Като начало ще те помоля да прочетеш първото изречение в темата!

# 82
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
записче и от мен тук Simple Smile, че много питате в скайпчето  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 617
Монн - за Л-карнитина има много и противоречиви мнения  Confused консултира ли се с някого за пиенето му?

ами не съм се консултирала .попитах тук.някои го одобряват други не.в крайна сметка реших да го пия един месец.с надеждата да се ускорят нещата , разбира се.кажи -речи 1 месец задържам.
поли уоли аз също не съм имала време за фитнес докато бяха по-малки децата и знаеш ли какво правех?докато играеха децата в близката градинка аз ги гонех.хем голяма игра падаше хем се отслабваше.ама сега вече са големи и не мЪ щЪт.

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 16:37 от monnnn

# 84
  • Мнения: 82
Здравейте момичета!
От три седмици и аз съм на режима на Дюкан и все се ровя в темата с рецептите.Разбрах че маизена е смес от царевично нишесте и сухо мляко.Искам да попитам тази смес аз ли си я приготвям и ако да какво е това сухо мляко???Благодаря предварително!

# 85
  • Мнения: 163
Здравейте компанията! Simple Smile

От сума време се каня да дам актуален отчет за -килцата и все се разсейвам... Не мога да пропусна юбилейната тема обаче  Laughing

Вече съм -22.5 кг!

Все така се чувствам добре, висят кожи, но няма как.. Ако перефразирам поговорката "Да не би толкоз дебеляло, не би чудо видяло" Simple Smile Клепя и аз разни лосиони и кремове ама за сега ефекта клони към "зироу" Simple Smile
Все пак е страхотно да влизаш в дрехи, които от доста време са били прибрани в чувалчето с надпис "Безнадеждно малки" Simple Smile), още по-страхотно е, че някои от тях даже направо преминаха в чувалчето с надпис "Неуместно големи" Simple Smile
Да не пропусна да ви благодаря отново, че ви има! Да пожелая на всички да постигнат желаното, но да не си пожелават невъзможното - по добре малки радости, отколкото огромни разочарования... Толкова от мен за сега! Приятни почивни дни!

# 86
  • Мнения: 1 170
monnnn , мойто запартъче още е малко за тази игра. Тича, маминия, ама е като разглобен Laughing . А аз влача крака след него, правейки се, че тичам. Ефект няма от цялата борба Laughing

djani , да знам, че ще дръпна килцата ти надолу, веднага те Фащам  bouquet . Пък после ще се отърквам, та да прихвана и аз Grinning

Луда гъба , браво! Страхотно постижение. Желая ти още колкото си пожелаеш минуси  bouquet

# 87
  • Мнения: 2 922
Да ни е честита 100-ната тема!    Laughing


Вещи, Гуди и Атракция   bouquet Hug

Амидала, честит рожден ден! Бъди здрава и много щастлива!


# 88
  • Мнения: 262
Отчет и от мен, още 300гр. минус и от мен.  Peace

# 89
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен момичета и честита ни стотна тема! Нека като започнем 200 тема и аз да съм с 20 кг надолу.
Много Ви моля , ако някой може да ми прати книгата на ЛС , защото в моя град не я намерих , но пък си купих тази с рецептите.Предварително благодаря. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт