Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 710
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 885
  • София
  • Мнения: 5 308
Добро утро на всички   bouquet   

Да вметна, че полезните съвети на Цоци са сложени в блогосайта, но в секцията смях, защото много се връзват с рецептата на Гуди за желиран копър  bouquet

Също дискусията за подправките в Често задавани въпроси, както и пробиотиците от вчера - пак там.

За рулцата от раци съм убедена, че е вписано, ако трябва, ще го болднем  Embarassed Мисля, че беше в Полезна информация най-отгоре с червени букви...

Успешна седмица на всички, ако изкараме днешния ден, значи ще ни бъде   bouquet

# 886
  • Мнения: 17
Добро утро,девойки! Към кафето на Зеленкото  мерси за което и . Радвам се,че са Ви допаднали бисквитките.Честит празник на патерица на празнуващите вчера! От здраве да не се отърват. При мен голямо задържане става от 25.04 не съм мръднала на кг. и мерки,но естествено не се отчайвам. Мисля да понамаля това-онова от менюто пък да видя.Пожелавам Ви лек, успешен и отслабващ ден.   bouquet

# 887
  • Мнения: 118
Добрутро! Някой знае ли къде в Сливен продават овесени трици?

# 888
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
 Добро утро прекрасни дами!   bouquet

Току що открих, че кисело мляко със степче рано сутрин не ми понася - както хапнах няколко лъжици (е доста сериозни лъжици де...), така и ме преряза стомаха, гадно, ама е така, като са ми свършили триците, а вчера беше затворен магазина, от днес ще си знам без трици да не оставам.

Благодаря на Зеленкото за кафето и на frants за бисквите, ще се възползвам   bouquet

Цоци, ще събудя детето накрая, такъв хилеж му ударих докато те четох, само дето на баща му на Георги и това с тигана ще му е малко, за него трябва нещо още по-сериозно.

labello, много сте готини с мъжа ти, а ти си много красива  Peace

Благодаря на baciVAVA за съветите, ще се възползвам, особено от курбана от воденички, че тях редовно ги ям, поне нещо ново да хапна. И по този повод едно втпросче - какви подправки въврят с воденичките, освен черен пипер разбира се?

Много усмивки и свалени кг и на всички които не споменавам поименно (направо се възхищавам на тези дето го умеят този номер с непропускането, аз докато изчета всичко и съм забравила на кого, какво съм искала да кажа, ама ще ми простите, щот съм руса и ми приляга (всъщност в момента съм руса, бела и дебела, за да сме точни)!   bouquet

Лек и успешен ден!  Hug

# 889
  • Мнения: 1 479
Привет, Дюканки!
Увисналата кожа на ръцете се прибира с редовни упражнения с гири и мазане с кремове - Дева Червен  или зелен, Евелине 3Д, Леокрема и други антицелулитни и стягащи кремове!
Доста трудно става, ама става!
Продължавам режима!
Друго от мене няма!

# 890
# 891
  • Мнения: 469
Христос Воскресе!
Здравейте милички, много ми липсвахте, но компютъра ми вкъщи не работи.
В Русе се видях със Сънчето и Нели. Съвсем различни хора са от снимките - страхотни чаровници, много съм щастлива, че се запознах с тях.
Изписали сте почти две теми, за сега нямам възможност да прочета всичко, но съм сигурна, че има много минуси. Поздрави за всички!
Пожелавам лек и отслабващ първи работен ден!

# 892
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен ,
при мен задържането продължава така ,че общо взето няма с какво да се похваля.
Честито на всички с поводи днес .
Лек и отслабващ ден ви желая.

# 893
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
 smile3507 ..... кога ще дойде лятната ваканция ...  smile3518

# 894
  • Мнения: 276
Добро утро!Благодаря ви за топлото посрещане  Hug
Стартирах деня със кексче и кафенце и сега се опитвам да спра да чувам синфонията в корема ми  LaughingСилен психологически момент за мене щото знам че съм на диета - ако не знаех щеше да е по-лесно  Crazy
Разглеждах снимките ви и направо съм изумена от невероятните резултати!Уж съм много мотивирана ама да видим!
Лек и спокоен ден на всички!

# 895
  • Мнения: 466
Добро утро, момичета !

Аз си продължавам с режима и бавно, но славно намалявам кг. Чак като се замисля и това ми се е виждало невъзможно. И аз имам от време на време задържане, но не си го слагам на сърце, защото знам, че ще е временно.

labello , много си сладка, и така си добре, но щом искаш още да свалиш  Hug

Понеже говорите за яйца, аз пък снощи май направих грешка, че в малко готов пилешки бульон си чукнах две яйца и това ми беше вечерята, забранен ли е   newsm78? Иначе много ми се ослади и тази сутрин нямам поражения, ама знае ли се по-нататък.

Лек и отслабващ ден на всички !

# 896
  • Мнения: 950
smile3507 ..... кога ще дойде лятната ваканция ...  smile3518
Вещи и аз я чакам с нетърпение ,заради децата ,а до кога ще учат тая година (третокласниците например),имате ли инфо ?

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 09:31 от FEN

# 897
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
 Здравейте отново, аз да се похваля - видях на кантара 65! Ако го задържа до края на седмицата ще си го пиша официално.

 Ей сега по БТВ двете мацки от Часът на мама пооплюха нашия режим. Всъщност направо призоваха да не сме се подлагали на това. Личи им, че не са чели книгата, а си говорят наизуст  Crossing Arms

# 898
  • Мнения: 5 026
Привет и от мен. Кантарът показва +1,5 кг. днес  Rolling Eyes
И аз всяка година чаках ваканцията, но сега си ползвам натрупаната отпуска, та не я чакам  Wink

  Ей сега по БТВ двете мацки от Часът на мама пооплюха нашия режим. Всъщност направо призоваха да не сме се подлагали на това. Личи им, че не са чели книгата, а си говорят наизуст  Crossing Arms
Ее, аз уж гледах, ама говорех и по телефона, та не чух. Ще гледам от 10ч. , може да се повторят.

# 899
  • UK
  • Мнения: 727
  Добро утро, момичета!
  То няма какво да се рапортува при мен. Все още съм 58, 20 дни вече... Дюкан ми дава 57 като перфектно тегло и явно стройното ми тЕло се съобразява повече с неговото, а не с моето мнение. Ще се чака, какво да се прави... Whistling
  Вчера ми мина много греховна мисъл за хлебец, така че очаквам официално сритване на задника Mr. Green Явно човек като си е по цял ден вкъщи и по трудно понася "спирките" на кантара, отколкото ако е в движение.
  Гледам Бтв в момента и току-що Ива от "Часът на мама" изкоментира нашата диета, колко е вредна и "гадна", цитирам. Е, тя , разбира се, никога не е била дебела, просто въпрос на метаболизъм. Освен това е и вегетарианка.
  целувки

Общи условия

Активация на акаунт