Кога мога да забременея пак?

  • 15 427
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 825
На мен също не ми изписаха нищо. Пих само Дустинекс за кърмата. Но при всеки е различно, зависи как е протекло раждането и дали е имало някакви усложнения. Но ако не се чувстваш добре, можеш да звъннеш на лекаря си.  Hug те

# 16
  • Мнения: 210
Ася Бромокриптина за да има нужното действие се пие около месец по схема и не се спира изведнъж а постепенно се намалява дозата. Ако не са ти обеснили в болницата питай твоя гинеколог. Други хапчета не са ми изписвали освен че ми казаха още 1-2 месеца да си пия и витамините които и преди това съм си пила.

# 17
  • Мнения: 3 016
Ася безкрайно  съжалявам за  сполетялото те нещастие  Hug те много силно .
За кърмата- на мен от София ми изписаха Достинекс . Засега това е най- доброто на пазара .От 3 хапчета ми спря кърмата .Пих ги сутрин и вечер по половин . Едното хапче е 10 лв. Продават ги на бройка.

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ася съжалявам мила
1. да те прегледа след първата менструация /която може да се забави/ лекар и да каже при това невероятно тежксо раждане какив са последиците
2. знаеш цитонамазка и микробиология да провериш дали имаш проблеми
и остава вече това как психитата ти ще се справи...някои продължават веднаг напред и дори пренебрегват докторските съвети, но други не могат дори когато са готови чисто физически

много ми е мъчно много дано имаш нужните сили и дано физически си добре за да продържиш когато искаш

# 19
  • Мнения: 177
Много съжалявам миличка за случилото се. Знам че в началото е най-трудно и ти се възхищавам, че още от сега мислиш за нова бременност! На мен лекарите ми казаха да изчакам 6 месеца, но най - важното, освен физически,  е ти да се чувстваш готова и психически! Само с кураж и упоритост един ден ще си имаме живи и здрави бебчета. Затова трябва да сме силни... Прегръщам те и ти желая от сърце бързо възстановяване!

# 20
  • Мнения: 366
Ася, миличка  Hug
Изстрадалото ти сърчице само ще ти даде отговор на този въпрос. Лекарите винаги казват различен период на изчакване. На мен един ми каза 3-4 месеца, друг 6-7м. Мога да споделя личния си опит. Родих в края на юли 2006г, февруари 2007г решихме, че сме готови за нов опит и през април забременях.
Момичетата от този подфорум са "виновни" за това. Много сила има в тях, много  Heart Eyes 

# 21
  • Мнения: 354
Ася, душко, искам и тук да кажа колко съжалявам за загубата ти.
Както винаги съм знаела, ти си силна жена и знам, че заедно с твоя съпруг ще превъзмогнете това.
Когато минаваш покрай Кичука се обади ако искаш.

Жабче, ние също не сме те забравили!

# 22
  • Мнения: 49
Скъпа Ася,знам как се чувстваш,защото и моето сърце е страдало така.аз родих живо момченце,което беше чакано 5 години,но милото ни живя само 2 дни и почина-ПО ЛЕКАРСКА ГРЕШКА ,не искам и да си спомням.Нека нашите АНГЕЛЧЕТА ПОЧИВАТ В МИР,НИКОГА НЯМА ДА ГИ ЗАБРАВИМ,.много ти е рано но много боли,важното е да имаш подкрепа от съпруга си.
така че аз забременях точно 1 год .след това,макар че трябваше да чакам още понеже бях със секцио.
ти сама ще се почувстваш готова.
бъди силна и винаги има надежда!!! Hug

# 23
  • Мнения: 24
ася аз редовно 4етях вашите априлски теми и мн ми стана мъ4но за теб ...два дни не бях на себе си ,,,,
вярвам че много скоро ще си мн щастлива и ще имаш това което искаш.Ти го заслужаваш!!!Бъди силна!!!  Hug  Hug  Hug

# 24
  • Мнения: 604
Силна Hugи от мен Ася.И аз мисля 4е е най добре лекар да те прегледа и да каже дали матката е възстановена.И след моето неуспе6но раждане лекарите ми казаха да се пазя 6месеца.
А за кърмата:4асове след като ме изродиха ми дадоха две мъни4ки таблетки(раждах в Испания) не знам как се казват тъи като не мислех за това,но 4асове след като ги глътнах гърдите ми станаха супер меки,напрежението в тях из4езна и кърма не поте4е.

# 25
  • Мнения: 794
Благодаря ви за хубавите думи! Вече съм по-добре физически и мисля в понеделник да тръгвам на работа, вместо да стоя сама вкъщи.
Честно да ви кажа, надявам се още след 3 месеца /цикъла/ докторът да даде зелена светлина и да започнем опити.

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Добро решение, Ася. На мен работата ми помогна много - зарових се до шия и така не мислех постоянно за случилото се. Отдадох се на работа и приятни занимания - времето мина бързо, а и не изпаднах в някаква дива депресия. Важно е близките да са до тебе, да има с кого да споделяш, нечие рамо, на което да поплачеш.
Желая ти скоро да споделяш отново бременни трепети!  Hug

# 27
  • Мнения: 319
Ася здравей и тук!

Имаш подкрепата на момичетата преживели трагедия като твоята ,както и на нас априлките Hug Аз също мисля,че е най добре да се върнеш на работа,вместо да стоиш самичка вкъщи!Поне малко ще се разсееш! Искрено се надявам след 3 месеца да можете да подновите опитите за бебче!

Прегръщам те силно  Hug

# 28
  • Мнения: 3 166
Асенце, Hug
Чакаме те след три месеца на фронта. А дотогава винаги ще бъдем насреща. Hug

# 29
  • Мнения: 3 621
Ася, пожелавам ти много късмет и тези три месеца да минат бързо /че и аз трябва да ги чакам да минат/ и втория път бебето пак да стане бързо и накрая да гушнеш едно здраво и хубаво бебе   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт