БЕБЕТА ЮНИ 34 :D

  • 11 809
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Здравейте и от мен  bye
Имах проблем с интернета цяла седмица, но вече съм на линия. Връщам се назад да ви прочета.

# 16
  • Мнения: 10
 newsm59 Dari7

Благодаря на всички за отговорите!  bouquetУтре сутринта ще пусна изследвания на кръв и урина и се надявам да са готови до обяд и ще споделя с вас какво е казал доктора ако има нещо! Praynig Praynig всичко да е наред!
Ще отида и аз да си взема лимони да си правя сокчета, и дано да ми помогне!
In4oka Hug  bouquet!

# 17
  • Мнения: 100
Честит имен ден на всички именници и рожденици.
Пожелавам ви мн здраве и все така усмихнати.

# 18
  • Мнения: 318
Запис и от мен в новата темичка  Peace

newsm59 Dari7


Честито на всички именници и празнуващите с тях    Gift
Аз утре съм на консултация,друго интересно няма покрай мен освен,че се тъпча с коприва и дроб  Sick заради тоя хемоглобин  Rolling Eyes,но няма как,трябва да се вдигне  Wink
Чао за сега от мен,хубав ден  Hug

# 19
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТИО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ Grinning baloni baloni

# 20
  • Мнения: 17
Дари7, bdbaloni! Жива и здрава, много късмет и леко раждане! С пожелания за най-сладкото и кротко бебче!  thumbsup  bouquet
Честит имен ден на всички именници и хубав празник на всички празнуващи!  cheers
Пожелавам на maia_a бързо изписване и край на проблемите!  Hug
In4oka, благодарим за темичката!  bouquet

Аз също до момента не съм имала проблеми с отичане на краката или ръцете, брачната халка си ми е на ръката и я свалям без усилия, дано докрая на бременността всичко да е толкова добре и леко както досега!  Praynig И дай Боже раждането на всяка една от нас да мине леко и безпроблемно!  Praynig Peace

Geneva, кога ще ходиш за изследванията утре? Аз ще ходя сутринта да си взема болничния лист, можем да се засечем и да се запознаем най-накрая?  Sunglasses  newsm26 (може и на лични да ми пишеш)
offioly, как вървят нещата със свекитата? Хайде, чакаме да ни разкажеш някоя интересна историйка.  Mr. Green Wink

Ех, какво мрачно време е навън днес. Но на мен пък си ми е гот на топличко у дома, пера и гладя бебешонски дрешки, работя по един филм от време на време, папкам, спинкам... Ееееех, колко е хубаво да знаеш, че не трябва да ходиш на работа...  coolcool

Хубав ден и хубава празнична вечер, тумбачета!  smile3539

П.С. Ето една снимка на моето тумбаче от преди 2 седмици (домързя ме да вляза в албумчето и да я сложа там, беше ми по-лесно и бързо тук, моля извинете ме  Embarassed )

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 16:12 от maristuta

# 21
  • Мнения: 256
Мили ми,  Wink утре някой ще ходи ли на училище към "9 месеца"? Аз съм се записала, но ако никой няма да идва може и да остана да мързелувам в нас. То с това гадно време, всички планове ми се прецакват.

Генева, сега ми направиха, чуден лек против киселини в Мис Каприз, прясно изцедено лимонче с газирана вода. Уби всички киселини в мен на момента. (въпреки, че киселото нали неутрализира содата, май нещо такова учихме в 7ми клас, а може и да бъркам) Помогна ми и едно свежо ми стана най-накрая, че съм се сдухала покрай дъжда.

# 22
  • Мнения: 33
4естит рожден ден, Дари7! Да си жива и здрава!
Весел празник и на всички именнички!
Инчока, училището е в 4-к, утре май няма?!

# 23
  • Мнения: 256
Леле Мег, вярно  Embarassed. Хахахаха, олеле, аз вече съм пуснала аларма да се събудя. Значи утре може просто необразователна срещичка да си сформираме, ако искате. Някой навит?

# 24
  • Мнения: 15
ЗДравейте момичета!!!

Ние преди един ден се прибрахме,но докато ви изчета....Прекарахме чудесно,въпреки лошото време.Съседите бяха заклали едно агне и ни дадоха половината,та си го хапнахме.Аз не съм много голям фен на агнешкото,но това определено много ми хареса.Страшно бързо ми минаха тези 3 дни,а така ми се искаше да останем още,но нали свеки е зле...И нямаще как.

Да честитя на всички които имат повод или са имали тези дни да празнуват.Да сте живи и здрави!!! newsm51

Ей Рони все забравям да те питам дали се разбра пола на твоето бебче???

Тоновете на бебка и ги слушаме само 1 в месеца,когато съм на преглед.За сега не съм ходила спецялно newsm78.Поне доктора нищо не ми е казал...
А и аз съм от тези дето не са повръщали изобщо през бременоста и съм много доволна...Има време де Peace Да кажа,че и коластра още нямам...Такава болка,каквато описва Кака Мая все още не съм почувствала,но да не забравяме,че и аз съм малко по назад Rolling Eyes
А преди 3 дни ядох едно зеле и такива киселини получих.... smile3556 Точно все едно ме горяха от вътре...Много неприятно.Разтворих си малко сода във вода и ми минаха.Надявам се да не ми се случва пак.Много е неприятно... Sick
Проблеми с отичане на крайниците не съм имала.Пръстените са ми точни,както ми бяха.
In40ka мерси за темичката  bouquet

Момичета,някоя знае ли кога има ден на отворени врати в Шейново и ще ходи ли някой???

# 25
  • Мнения: 318
MISHAa на 100% все още не са ни казали,много е срамежливо  Blush и не иска да се покаже,но ми казаха,че върви към момиченце (в проценти ни казаха 85%),но може да има и изненади,утре ще пробваме да видим пак  Wink

# 26
  • Мнения: 15
MISHAa на 100% все още не са ни казали,много е срамежливо  Blush и не иска да се покаже,но ми казаха,че върви към момиченце (в проценти ни казаха 85%),но може да има и изненади,утре ще пробваме да видим пак  Wink
Много сладко Hug
Ще стискам палци за утре да се покаже Peace

# 27
  • Мнения: 506
Хайде тогава честит имен ден и на многото Галета в темата ни.
Всички да сте живи и здрави, и най-хубави бебенца да народите следващия месец. Мисля, че имате имен ден и на 10 март, поне такава информация даде чичо Гуг.
Забелязах, че преобладават Галитата, Маите и Миленките май в нашата юнска тема  newsm78
Гали, това е на наш приятел и от скоро работи като Сръбски ресторант, за съжаление не стигнахме до там, забавих се на РД на зълвичката ми и на малката много й се доспа. Днес няма кой да я гледа, та така. Жалко, така ми се ходеше.
Дано с Мая всичко да  е наред и я изпишат утре.  Praynig
Маристута, прекрасна си на снимката, много елегантно бременееш, даже и не ти личи коремчето като че ли  Thinking



# 28
  • Мнения: 33
Ин4ока, аз с удоволствие за срещи4ка, но май по-добре да си свърша служебните  и разни други ангажименти, 4e после съм  и на лекар, пък ще гледам в 4-к да дойда, макар 4е темата за хомеопатията през бременността май ве4е не е много актуалнa   newsm78  Иначе ми се иска да видя представянето на sebamed. 

Днес купих от прословутия Сано Максима от Пикадили за 9,55 лв. Нищо че вече бях напазарувала и  Тео бебе. Дано тази седмица намеря време да снимам моите първи покупки на бебка, че после да почвам и аз с прането!

Не знам как е при вас, но аз все повече имам чувството, че няма да успеем да подготвим всичко навреме, вече много се измарям и нямам особено сили да обикалям по магазините - никога преди не съм пазарувала толкова бързо, забравям за много неща и въобще не ми е така кеф, както беше до съвсем скоро!  Sad   Все гледам да си набележа какво има още за пазаруване, а като излезем и всичко съм забравила...

Миша, ето линк към Отворените врати: в Шейново е на 8 май http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool

Ей, дано наистина с Maia_a всичко да е наред и да устиска още малко!!!

# 29
  • Мнения: 17
Момичета,някоя знае ли кога има ден на отворени врати в Шейново и ще ходи ли някой???
MISHAa, ето тук можеш да видиш дните на отворените врати за различните болници през месец май - ЦЪК  Peace
Уууупс, Meg_H ме е изпреварила.  Blush

Маристута, прекрасна си на снимката, много елегантно бременееш, даже и не ти личи коремчето като че ли  Thinking
Heart Eyes Благодаря за комплиментите, Мадона. Абе личи си ми коремчето, ето на тази снимка се вижда и то Mr. Green  (скъсаха се всички да ми казват как коремът ми бил като за момче - даааа, ама не  Party)



Хубава вечер на всички!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт