БЕБЕТА ЮНИ 34 :D

  • 11 823
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 132
Запис и от мен и   bouquet за Ин4ока, разбира се!

Честито на всчки, които празнуват днес   bigdance2 !!!
И на патерица честито на всички, които имаха празник вчера на 05.05!

# 31
  • по света
  • Мнения: 1 587
Честито на тези който празнуват днес и тези които съм пропуснала!
И аз да се запиша в новата темичка.Вчера бях на запис на тоновете за сега бебо е добре,но мен взе доста да ме наболява корема,днес даже доста.Докторката каза че гоним 3кг,околоплодни води си има така че може да се поразходим още някоя седмица. Решила вече да стягам чантата,че като нямам готовност ми е по-притеснено.Дрехи няма да купувам,реших че някой ще иде в Джъмбо и ще купи всичко на веднъж,там поне има всичко.

# 32
  • Мнения: 15
juliana   и аз не съм стягала чантата за родилното Peace

 maristuta  и Meg_H благодаря за линка  Hug

# 33
  • Мнения: 210
И аз не съм готова с чантата... Нямам подходяща чанта, а само куфари Embarassed но според мен е малко странно да отида с куфар да раждам  newsm78 Колебая се относно дамските превръзки - четох че лигнина бил по-подходящ (ако имаш шевове) защото не запарвал, но пък никоя от вас не казва , че ще го ползва... Нямам компреси и крем за гърди и идея нямам какви да си взема и  Embarassed Embarassed Embarassed искам джапанки, но не мога да си намеря номер  Sad подути са ми краката и не влизат в 40-ти номер...    Sad
И извинете, че ще се оплача...
Всички ми казват че ще родя момче и са до толкова постоянни, че вече се чудя дали д-р Марков не се е объркал  newsm78
Нямам търпение да си родя бебката и на всички познавачи да кажа *РОДИХ МОМИЧЕНЦЕЕЕЕЕ*  smile3534

# 34
  • по света
  • Мнения: 1 587
margarete , аз отидох да раждам първата си дъщеря с куфар за ръчен багаж.Изобщо никога не ми е пукало кой какво мисли......
За лигнина,абсолютно е по-полезен аз ще купя и превръзки но ще ползвам лигнин.

# 35
  • Мнения: 210
А не че ми пука особено, ами се чудя дали има къде да го пъхна  докато съм там  newsm78 да не би да пречи... До сега не съм лежала в болница  Embarassed Но пък не се сещам за нещо което да побере всички тези боклуци  Crazy  Значи направо да пълня куфара  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 657
Ох, и аз бях метнала око на куфара за ръчен багаж и сега като го споменахте, май него ще използвам и аз  Mr. Green
Хайде и аз да допълня "зелената" тема дето сте я подхванали  Crazy Днес ходихме на разходка в гората тук до нас, вече дори съм си заплюла местенце, където ще идваме на лято с бебка  Mr. Green тя да си спи, пък мама й да си пече белите кълки  hahaha

# 37
  • Мнения: 15
Привет тумба4ета много благодаря за пожеланията,вие съ6то да сте живи и здрави и най кротките беб4ета да имаме Hug
In40ka мерси за темичката

maristuta  много си сладка на снимките а и корем4ето е върха  bouquet
4естито на галетата съ6то   bouquet много много здраве и късмет и на вси4ки които имат повод да празнуват
Да се вклЮ4а и а за подуването на краката и ръцете преди 2 седмици много ми се подуваха тези дни е зати6ие ама аз ве4е не пия по 2л.жода на ден уфффффффф ми омръзна ми през 20 мин сум в 00 Whistling
днес капари4ахме коли4ката 6те я вземе като родя,а утре 6те се опитам да ка4а снимки да ви я покажа.купихме и някои дребни не6та.Куфара о6те не сум го приготвила,въпреки 4е вси4ко е готово ама другата седмица.Хайде моми4ета лека и спокойна ве4ер на вси4ки да се наспите добре.до утре  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравейте, само се записвам, изчетох и предишните 1-2 теми, но ме е налегнала работа и нямам много време сега.

Освен това, на другия компютър ме е сполетяла някаква беля - не знам как е станало, но като натискам буквите по клавиатурата, се отварят някакви прозорци - за запазване, за търсене на разни думи, за какво ли не. Някой знае ли как да оправя това - нещо в настройките е бъзикано....

Само да попитам ИнаД - къде в София купи този сутиен за кърмачки толкова евтино?

# 39
  • София
  • Мнения: 226
Направо се радвам, че свършват тези почивни дни. Много разложително ми действат. Макар че аз и утре ще съм си вкъщи и вдругиден и .... Явно ми трябва време да свикна с бездействието. Абе много ми е кофти нещо. Май влизам пак в период на непоносимост - всичко ме боли, и хълбоците като спя настрани най-вече - направо ме боли ужасно. А като влизам и излизам от колата какви са въздишки и пуфтения - всяка баба би ми завидяла. А и като се сетя, че лекарката ми каза, че колкото и да ми е зле няма да го вади бебето по-рано за нищо на света  #Crazy
Иначе слава богу, не се подувам, засега, но имам чувството че дебелея и от въздуха, което много зле ми действа на самочувствието.
Ех, пооплаках ви се.
Лека нощ.

# 40
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен!

Честито на всички празнуващи   bouquet! И моя мъж има имен ден днес, ама оставих майка му да посреща гости Mr. Green! Аз на готово този път  Mr. Green! Да почерпя поне вас  cheers! Биричка може  Peace!

Днес купихме още няколко дреболии за дребчо и вече си имам 5 бодита с дълъг ръкав и два гащеризона. Мисля да купя и няколко ританки и блузки и толкова за сега. То всичко има по магазините и няма смисъл от сега да купувам неща, който нве знам дали ще ми вършат работа. Направих и списък на мъжа ми какво да купи докато сме в болницата и това е.
багажа за болницата и аз не съм го събрала, но е в едно чекмедже и само чака да влезе в някакъв сак  Grinning!

Аз също дебелея от въздуха, а и съм подута като плондер  Embarassed! Ама нищо! Само всичко да е наред с бебчо и да ми е живичко и здравичко  Praynig!

П.П. Искам да родя на 21 Май, ама не съм го питала бебчо какво иска  Mr. Green!

# 41
  • Мнения: 657
Ух, аз за тия болки в хълбоците се оплаках още миналата седмица, ама никой друг не се обади и реших, че само при мен го има.. Някакси е по-успокояващо да знам, че не съм само аз Mr. Green (marvele прощавай мила Heart Eyes) Точно от тая болка не мога да спя през половината нощ, заспивам редовно към 3 часа, сигурно повече от умора и изтощение да се въртя из леглото  Tired
Иначе оттоци нямам (да чукам на дърво)  Praynig и от поне месец съм си на същите килограми  newsm44 Дано да съм приключила с дебелеенето  Mr. Green

# 42
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
...като натискам буквите по клавиатурата, се отварят някакви прозорци - за запазване, за търсене на разни думи, за какво ли не.

Незнам дали знаеш за тази тема, но попитай за проблема си тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289830.0

Браво на mimchence, maristuta - аз нямам абсолютно никакво желание да се снимам, въпреки че съпругът ми направи една снимка, която така и си остана в меморикартата на фотоапарата и нямам намерение да я качвам на комп-а.

Аз пък незнам дали пълнея от въздуха, обаче със сигурност ще напълнея от ядене - ама не спирам да мелям Embarassed, какво е това чудо, какво е това нещо. Толкова гладна не съм била никога в живота си. А после киселините ми разказват играта. И талцид-а не помага, за съжаление... Sick

# 43
  • Мнения: 256
Аз, се извинявам предварително, но ще изплагиядствам нещо от майската тема. Вижте какво хубаво стихотворение са сътворили за едно от майчетата:

Сладка е глътката въздух , когато
знаеш , че дишаш за двама,
когато знаеш , че това лято
някой ще те нарича „мама”.

Самият живот сега те обича
за нежното ти страдание.
Красива си и те правят почти богиня
твоите нови знания.

В теб сега се вълнува морето,
родило за пръв път живота.
Подаряваме ти нашият стих и цвете-
нашата любов към Теб и Живота!



Много ми хареса, дано майчето, за която е писано, да не ми се разсърди!  Hug

Надявам се да е донесло усмивки и на вашите лица.

Наспамих темата днес.  Embarassed

# 44
  • Мнения: 33
Ух, аз за тия болки в хълбоците се оплаках още миналата седмица, ама никой друг не се обади и реших, че само при мен го има.. Някакси е по-успокояващо да знам, че не съм само аз Mr. Green (marvele прощавай мила Heart Eyes) Точно от тая болка не мога да спя през половината нощ, заспивам редовно към 3 часа, сигурно повече от умора и изтощение да се въртя из леглото  Tired
А-а-а, аз от болките в хълбоците се оплаках още преди 3 седмици и също реших, че съм единствената.   Mr. Green  Като ти гледам лентичката, и при теб са започнали по същото време, аз нали съм с по-ранен термин. За съжаление, аз макар през 7мия да качих 1кг, 8мия качих почти 4 кила Sad Растем с часове!

За спането - аз спя от 12 до 2, после разходки до 5-6 и по някое време заспивам до 9... Разхождам се, защото вече не мога да се въртя в леглото... В буквалния смисъл Blush  Трябва да съм или седнала и да гледам в една точка, или поне да се движа... Добре, че мъжът ми спи МНОГО дълбоко и въобще не ме усеща!

PP: Стихчето е невероятно!

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 22:43 от Meg_H

Общи условия

Активация на акаунт