СЕПТЕМВРИйче щом роди, мама пак ще се втали

  • 11 085
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Момичета не съм писала отдавна.
На всички, които имат повод за радост и почерпка -  newsm67
Асе , нали си спец, кажи ми моля те нещо за Stokke, по точно недостатъците, освен цената.В асансьор няма да я качвам защото живея в къща.Изобщо мога ли да я видя някъде на живо, за да преценя дали ще се събира в багажника на колата?

Позволявам си да отговоря вместо Асето,защото ги гледах преди няколко дни. Стокке има в магазина на Чико до Централна автогара. Според мен е безумие да се дават 2000 лева за количка. Адски е скъпо,но вие си знаете.  Hug Peace  bouquet

# 241
  • София
  • Мнения: 7 673
Ехооо, момичета. Върнахме се от ФМ при Марков. В началото милото ми скъса нервичките. Прегледите вървяха с цял час назад и като почна едно мрънкане (истина е, че и двамата излязохме от работа, ама все пак)....малеее....все едно той е бременна Crossing Arms чак успя да ме разреве Crossing Arms
После естествено съжали за поведението си (както винаги Wink)
Прегледът мина супер. За 3-ти път категорично ни потвърдиха пола - то и ние го видяхме, де Wink
Имаме си снимка в протокола на едно нацупено бебче. Избрах си точно тази снимка, че е много трогателен на нея Heart Eyes
И най-важното: на бебо всичко си му е наред Heart Eyes Върви с една седмица напред, но при мен винаги е така - имам по-къс интервал между циклите и съответно по-ранна овулация. Първия път родих 7 дни по-рано, втория - 12.
Само дето Д-р Марков ме подфирчи да се изследвам за гестационен диабет, че водите ми били на горна граница, пък и тези 27 кг. в 22-ра седмица ooooh!

Днес дадох и в поликлиниката кръв и урина - да видим дали няма да изскочи някой албумин и оттам Thinking
Стелчее,   Hug Heart Eyes
Асе, прелестна е, пу-пу

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 23:26 от irinaradeva

# 242
  • Мнения: 400
От къде да започвам незнам newsm78 HugЧестито на новите показали се бебчета  bouquet
Г-жо,Маринова-ама много сияете,бе-пу-пу HugМного семейно щастие Peace
Асе,Веч-страхотни дечица PartyДа им нащипете бузите GrinningКрасавци Wink
Вики- и на мен ми хареса тази количка.Чак сега започнах да се заглеждам по бебешките возила.И тези,които ми харесват пък ме смущава,че нещо съществено им куца/освен цената/Асе-ще те тровя и аз,скъпа,ама ще ме прощаваш/от сега не мога да запомня всичко за всеки модел Sick/
Иринка-рдавам се,че с малкият мъж всичко е о.к Hug
vilistar-да ни държиш в течение за любимият PeaceА вие се пазете с малкият Hug

# 243
  • София
  • Мнения: 3 124
Иринче, получих ти съобщението, обаче кутията ти е пълна и не мога да ти отговоря.  Hug

# 244
  • Мнения: 133
Асенце, влюбена съм Heart Eyes! Ето в това чудо - Inglesina http://www.otutto.com/eng/index.html Моля дай съвет, че не мога а си намеря място! Видях я днес и много ми хареса. Има си всичките му салтанати. Гумите са супер и е доста маневрена. Освен това ме блазни, че е доста широкичка и бебока ще може да си шава вътре на воля. И материята много ми хареса, защото има доста памук в нея и по-малко ще запарва. Единственият недостатък, който аз виждам е, че е с 3кг. по-тежка от Чикото (12 кг е) Sad Чакам само  да ми кажат актуална цена (в момента е колкото Чикото, но важи за старите десени), та да видя дали и тя ще ме устрои. Иначе се сгъва и разгъва буквално с два пръста! Направо не ме свърта в момента!
Иринка, браво за бебока, че всичко е наред  Hug А за мъжа ти, напълно те разбирам  Joy Той и моя така си мрънка всеки пък като кисне с мен  hahaha
Мами, някой ходи ли днес в Майчин дом на отворените врати, та да кажете как стоят нещата?

# 245
  • Мнения: 57
Еееееееееее да вярно че днес бяха отворените врати в "Майчин дом" наистина някоя мама ако е ходила нека сподели как е там Hug

# 246
  • София
  • Мнения: 413
Асеее ти кат пусна мухата с тоз нов сайт...та аз пък видях това http://bebe.to/sling/slingdvulitcev.html. Какво ти е мнението? Качествени ли са? да взема да си купя един и да почвам да тренирам вкъщи с плюшените играчки?

# 247
  • Мнения: 3 926
Соничка, вземай я, душа Hug Аз също бях луднала по нея. Само внимавай, че е малко по-широка от стандарта, та си измери асансьора, ако ще ползваш такъв. Иначе наистина всичко си има Grinning И ако имат от старите десени - взимай, че по-евтинко Wink
Дидке, ми знам ли ги какви са им слингоците? Ама за произведено в БГ 69 лв... много ми се виждат на мен Thinking Бих дала и 200, но да съм сигурна в качеството. Примерно Дидимос - виждала съм и на живо и знам каква им е материята. Но да се включат от немция и южното полукълбо да кажат, че и двете са ползвали повече от мен Hug
Ооо, сега видях, че е от тип Мая Рап - с халки - тц Naughty Откак видях шала изобщо идеята за слинг с халки не ме блазни. имала съм - удобно е, но шалът няма равен Peace

# 248
  • Мнения: 133
Асенце, направо съм пощуряла по нея  Crazy Старите десени са на 1060 лв., но има само розов и червен цвят, та не ми върши работа. Ако и на новите цената ме устройва хич няма да се чудя. Верно е, малко по-тежичка, и големичка, но ми се струва, че качеството и екстрите го компенсират. Дано само не им вдигнат много цената  Praynig
За слинга - аз май ще съм на халки на първо време, докато не ги разуча другите как се връзват. Айде някоя мама ако знае да покаже на живо на някоя от следващите срещи  Praynig Иначе като чета май повечето хора в БГ си ги шият.

# 249
  • Мнения: 3 926
Всъщност шалът е по-удачен за началото от този с халките Grinning А за връзване мога да ти покажа, но като сложиш мекото бебе вътре нещата се променят значително Grinning
Иначе защо де не те устройва червеното? То е в комбинация със сребристо и ... както знаеш ЦСКА; Ферари... все мъже в червено. Мъжкарски цвят си е Peace Въпреки, че аз съм фен на сините колички. А шасито на Инглезина за сините десени е бяло... и е толкова гъзарско, че няма на къде повече Crazy Мноооого яки колички са. А всъщност къде ги гледа? Защото се предлагат на няколко места, та да не се окаже, че другаде има на старата цена в синьо, примерно Thinking
Виж това, ако не си ги гледала в този магазин http://www.babyplanetbg.com/index.php?m=320&category=126& … 0Combo&lang=1
Ако ли там си ги видяла - отиди в 9+ в Дианабад. Там също имат Инглезини Grinning

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 09:21 от Асенцето :)

# 250
  • Мнения: 133
Асенце, в Бейби планет я гледах. Там я има розовата. Червената не съм я видяла, но ми се иска да не е в тези цветове за момченце. Ние по скоро на "сафари" сме се спряли. Дано само цената е ок  Praynig Следващия път ще премеря и багажника и асаансьора, че е малко по-голяма от Чикото и дано да пасне.
Ще го погледна и този магазин къде е (9+) и ще гледам да отскоча до там. Вече място не мога да си намеря от тези колички  #Onfire И на таткото скъсах нервите  hahaha Добре че и той я хареса много, та още ми търпи щуротиите  Embarassed
Аз се отправям към леглото, че утре пак ме чака ставане в 6.30ч. Sad

# 251
  • Мнения: 2 658
Малеее,откачихте вие с тия колички  Wink Аz не zнам от къде да почна с купуването,имам чувството,че са 1000неща(леле всичко съм zабравила  Shocked)и направо ме е страх,та количката сигурно zа накрая ще остане..
Честито на всички,на които има zа какво да им се честити,че zабравх  Confused
Ами друго сега не се сещам,лека...

# 252
  • Мнения: 4 205
бръмбъзъче, честито! Бъдете много щастливи и се обичайте все повече и повече!

Май повечето момичета гледат и разглеждат колички.
Много са красиви. Дано всеки намери това, което търси.
Аз се оглеждам за кошче за кола. Но все още не е сериозно. И търся нещо много изгодно.

Слинговете на дидимос са страшно красиви. Аз се бях запалила да си купувам и търсих начин да си поръчам. Излизаха към 100 или 150 лева с доставката до България. Накрая майка ми, ми направи един "слинг" от плат и като видях какво е, се отказах тотално. Какъвто и да е слинга, бебето си тежи.
Взех си кенгуру на mothercare, което се разкопчаваше и можеше да се кърми бебето докато се движиш. Ставаше за новородено. Беше много удобно, но съм го слагала няколко пъти.
В повечето време разнасяхме бебето с кола и количка.
С нашия начин на живот и слинга и кенгуруто се оказаха безмислени.

Хм (дано не стана досадна)  - сетих се за нещо важно. Ако имате възможност се снабдете с infacol или лефакс. Някои майки казват, че не помагат, но при нас infacol-a имаше супер ефект. Големият ми син имаше ужасни колики. Саб Симплекса не му помагаше изобщо. По цяла нощ плачеше, даже пъпа му изкочи от напъване. А ние бяхме изнервени и недоспали.
С малкия спях по цяла нощ и почти нямахме проблеми с коликите. Кърмихме се на поискване и му давах 5 пъти дневно infacol. Сега смятам да се запася с 4 или 5 опаковки.
Като цена излизат по-изгодно от Саб Симплекса. 1 опаковки ни стигаше за 20 дена, а струва 10-12 лева.

Лека нощ на всички

# 253
  • Мнения: 11 329
Сонче, моя син го возех накрая във виненочервена количка със сребърно. Нея ще си я ползвам сега. Много добре изглежда момченце в тези цветове. Не бива да робуваме на класиката. Но ти щом искаш сафари, пак е добре.
Все забравям вчера да поздравя Бръмбъзъчето, та чак днес - много хубава булка! ПУпупу! Много щастливи да сте!  bouquet
Адиктед, да напълните новия дом само с усмивки! Hug

Като старо куче със слинговете, мога да споделя, че съм ползвала само от плат. Тия американски версии с халките не са модерни в Германия, повече мъкнат децата с тия на Дидимос. Мисля, че писах по-рано, че са по-добри за проблеми в гърба, бебето може да се кърми в движение, връзванията са много лесни. Ако ще ползвате кукла в началото, гледайте да е голям плюшко или бебешка кукла. Бебето може да си тежи, но когато плата е разпределен на ширина, то тежестта почти не се усеща. След като съм носила сина ми на 3 г...

# 254
  • Мнения: 343
Добро утро! След една доста дълга ваканция, днес ми е първи ден на работа smile3514 Оплаках се.
 
Бръмбъзък, честито! Много красива и сияеща булка си била. Много щастие ви желая Heart Eyes

Ирина, стискам палци резултатите да са ти добри, че притеснително ми звучи това Hug

Лек ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт