СЕПТЕМВРИйче щом роди, мама пак ще се втали

  • 11 084
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, едно спешно питане - при подготвителни контракции пие ли се или не магнезий?
Моят доки ми каза, че е излишно и, че били нормални контракциите. Д-р Марков каза на всяка цена да почна нещо.
А сега де?!? Хелп?

# 256
  • Мнения: 133
Иринка, нямам личен опит, но от казаното във форума разбрах, че се пие. Даже аз съм решила, че при следващо съмнение за контракция (защото аз все още не съм на 100% сигурна, че това което получавам са контракции) веднага се снабдявам  Peace
Веч, много скъпи тези слингове  newsm78 120 евро си е цифра  Shocked Нещо на по-добра цена няма ли?
Лек и успешен ден на всички  Hug

# 257
  • Мнения: 3 926
Цифра, цифра, ама има защо Grinning Платът им е уникален. Памучен, леко разтеглив и като "дишащ"... Нишките са преплетени по уникален начин и като се разтеглят от тежестта на бебето отварят като дупчици... абе струва си Дидимос-а.
Като намерих косур на Бъгабу-то, поне слинг Вечерницата ще ми прати Hug
Веч, да знаеш, че ще те тероризирам по въпроса Hug И мъжът ми иска катализатор... Но ще се разберем на лични за тез работи. Обаче знаеш ли как го изнудвам - а каже нещо против форума, а съм му запушила устата, че с мойте дружки се урежда Wink Laughing
Току нещо от някъде се зачуди и пита - Абе във вашия форум няма ли тема по въпроса Mr. Green Смях голям Hug
Бръмбъзък, само аз не можах да отворя снимките Sad Но довечера късно ще опитам, за да разгледам всички. Иначе в албумчето много далечна снимка си пуснала и човек не може да те види в цялата слънчогледова прелест Hug

# 258
  • Мнения: 11 329
Сонче, в Ибей (www.ebay.com) има достатъчно употребявани на 1/3 от цената. Аз ползвам немския сайт и съм много доволна. Някои правят вече доставки и до България.
Асе, с разбирането нямаш проблем, само да знам какво точно и за колко се иска. Hug
Ирина, аз пия само, ако станат начесто и ме притесняват. Вчера даже писах, че го спрях, защото в момента ми е спокойно. Не се притеснявай, спокойно можеш да го пиеш до 35 г.с. След това вече не е разумно, защото подтиска нормалната родова дейност.

# 259
  • София
  • Мнения: 7 673
Асенце, хелп. Hug
Последно се чудя между едно Чико Дуо, което сега излезе за 300 лв. и Джейн (която ти знаеш)
Джейн е супер за зимна, ама за лятна не ме кефи изобщо!
Чико-то е супер за лятна. Ама като зимна дали ще е достатъчно топла и удобна, че дълга зима ни чака от септември. Thinking
Момичето каза, че може да даде само количката на Чико за 220 лв. Не виждам много смисъл в столче до 13 кг.
Моля за съвееет Praynig
Че такава муха ми е влязла в бременната глава, все едно това купуване на количка е супер спешно smile3532
Благодаря предварително!   bouquet

# 260
  • Мнения: 1 632
Здравейте и от мен. Абе малко странно питане имам. Всяка година си правя на терасата /тя е много голяма / "плаж", надувам си един басейн и си слагам морска сол вътре  и се плацикам на воля  Grinning  според вас дали ще е проблем да си правя и  това лято Thinking в смисъл страх ме е от влагалищни инфекции........ То вярно че само аз си го ползвам де и винаги си пълня чиста вода ама все пак дали няма да е проблем ако проникне във влагалището  newsm78 пък и солта дали няма да навреди нещо??????????

# 261
  • Мнения: 391
Еееееей, Бръмбъзък! Честито мила, да сте все така щастливи завинаги. И какви хубави снимки си ми дала...така ми харесва. Излгедах ги всички.

Ирина, аз съм си казала преди, но аз не пия нищо за контракциите. Тука по принцип не дават нищо, освен ако не предизвикват проблеми. Те са си нормални и имат задачка да свършват. Не ми е ясно защо се борят с тях толкова.

Подлудяхте с тези колички.

Днес акушерката ме посети за преди да замина и всичко ни е наред. Бебока си расте хубаво и сърчицето му тупка прекрасно.
4 дни докато тръгна. Кога мина времето?...

# 262
  • София
  • Мнения: 7 673
Шейла, а ти в София ще бъдеш ли??!

# 263
  • Мнения: 391
Да, аз съм си от София по принцип.
Пристигам на 30 Май, но отивам до морето за една седмица. След това съм си в София до 19 Юни. Дано да спретнеме една среща като съм там. Много ми се иска да се запознаем.

# 264
  • Мнения: 3 926
Иринче, като клас Джейн са по-добри. Освен това количката е по-лека и по-компактна...
Но пък Дуо-то също е хубаво. Освен това има смисъл от кошницата, именно в тежката зима. Кошницата върху шасито и хем бебето гледа към теб, хем е много по-закътано.
Ох, не знам какво да те посъветвам. Май те обърках още повече Confused Честно казано на твое място и аз не знам какво решение бих взела. Нарочно съм махала сенника на количката лятото, че ми беше много обемен. От друга страна ако духа си е закътанко и върши работа...
Не знам Confused
Беба, няма да пречи солта. Напротив. Нали знаеш, че сол в раните действа антисептично и бързо ги затваря. Така че солта не е проблем. Всъщност нищо, от това, което описваш не представлява проблем. Прави си плаж щом можеш на терасата Peace

# 265
  • София
  • Мнения: 7 673
Много ми се иска да се запознаем.
И аз искам да те видя!!!
Нали ще пишеш, като си в София?

Асе, мерси, мила  bouquet Heart Eyes

# 266
  • София
  • Мнения: 1 187
Добро утро момичета, връщам се от ЖК, тъй определената като бебка е 480 и кусур грамаж, майка й е наляла 72 кила и т.н. нещата са на пръв поглед в норма. Да ви питам, вие Зимафлуор пиете ли? На мен ми предписаха, + витамини - нищо не пия, заинатила съм се...

# 267
  • Мнения: 3 926
Боренце, не ти трябва никакъв Зима или Лятофлуор Wink Флуорът се отлага в черния дроб, а полезността му при формиране на зъбния зародиш е строго недоказана. Така че - смисъл никакъв няма от него Peace

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 11:18 от Асенцето :)

# 268
  • Мнения: 391
Ще пиша, Ирина, ще пиша. Не искам да пропусна момента Wink

# 269
  • Мнения: 57
Здравейте мамчета! HugГледам количките вълнуват всички,аз пък все още не мога да се наканя за започна с пазара ама то времето си минава.Другата седмица ще отскочим с половинката до piggy's house че ми се иска да разгледам а и да видя как вървят цените там пък и си умирам да гледам бебешки неща Heart Eyes
Айде лек ден на всички на работищите лека работа Peace

Общи условия

Активация на акаунт