Дюканството не е наука трудна, ще стана аз фиданка чудна - 101 тема

  • 32 453
  • 892
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 875
Добро утро!
Кри, ще си дъвча Малтофер, реших. Черен дроб не ям, а спанаци, коприви не ща и да чуя, та дори и да имат някакъв ефект - не ме касае  Confused Колкото до процеса - днес съм 59,8, без 00, та мърдам все пак Laughing Аз в момента съм 4/3 и другата седмица ще мина 1/1 от понеделник.
Благодаря ти за мнението!  bouquet
Дорче Hug, и фолиева киселина пили те до сутринта Whistling Whistling Whistling  Hands Thumbsup А ролцата не ги ям така или иначе, веднъж пробвах - не е хипер гадно, но ми отвориха змейски апетит.

Боби, svetlat, Елена, Цвети, Татит, благодаря за мненията момичета Kissing Heart

Честити 4 месеца на Катяджин, много си красива! Peace  Hands Clap
Кукуки, честити и на теб! Hug
Дивана, много добър резултат! Peace

Пуснах си холестерол /този път освен общ и HDL и триглицериди/ , и железата, да видя какво ми е дереджето, следобяд ще докладвам.

# 91
  • Мнения: 64
Добро утро!

Мерси за кафето! Hug

Кате, освен че си отслабнала, си и видимо разхубавена!  newsm10 newsm51

Продължавам да умувам върху идеята за Дюканския магазин...

# 92
  • Мнения: 485
Добро утро,

Честито на месечинките newsm51  newsm51  newsm51
Кате- много ти личи сваленото (радвам се на бюста ти)   bouquet

Наирянка, не съм Вещи, но прегледах пак пъпрва страница. Отчета (без да включвам поста на Вещи началния) има 9 поста абсолютно неинформативни и 9 които да речем че носят информация (за някои от тези може да се поспори), има обаче и още един с едно стихче, който се чудех към кои да причисля, понеже като Наирянка ми харесваш много(не,че като Айше няма да ми харесваш)  smile3525 newsm51  bouquet  
Сега по същество - и аз не разбирам цопването на първа страница, но.........

Аз снощи докато ви четох, започнах да се замислям ,че така и не успях да си хапна досега телешки черен дроб и език и тъкмо започнах да умувам как да стигна до борсата, на която ми казаха че има, и изведнъж ми просветна, че като съм в трета фаза и след като там е позволено свинско и агнешко понякога,  дали може и свински черен дроб, свински сърца, свинско шкембе, агнешко шкембе, агнешки дреболии (чревца)  -  леко риторично се получи, според мен трябва да може, но просто някой трябваше да се усети.
Моля, ако някой смята че греша да ми каже (не съм преглеждала скоро рецептите в блогосайта, може и да е дадено нещо в трета фаза с тези продукти-отивам да погледна)

ПП: Погледнах и не видях никакви карантии в рецептитие за трета фаза.
Ще чакам коментари "за" или "против" до края на тази тема. Ако няма "против" - тогава приемам, че съм на прав път и се впускам в разнообразно третофазно приключение.
 

ПП
 
Ами защо не казвате нищо за втората страничка?  newsm78


Ако е за постовете, там е по-добре--грубо класацията е 13 на 7за информативните
А крайният резултат за двете страници-една пълна страница със "запис"

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 10:29 от svetlat

# 93
  • Мнения: 276
Добро утро момичета!Едно кафенце и от мен за компанията -
 
Тази сутрин се събудих без усещане за глад  newsm68 и даже и половината кексче не успях да мушна а вчера изчезна за броени минути  Embarassed
И мен като Илонитка ме наболяваше глава но го свързвах със месечният ми  цикъла в който цикля в момента  Wink  снощи си измерих телесата и ми стана лошичко  ooooh! но това ме амбицира още повече!
За днес менюто ще е пилешки бон филенца на тиган поляти със сос от лимон и горчица и извара с чесън - това за обяд пък вечерята ще я мъдря тепърва!
katyadjin  smile3501 изглеждаш страхотно и си много хубава!
Момичета давайте снимки искам да гледам - ненаситна съм особенно тези с големи резултати защото и аз към това се стремя поне минус 20
Айде отивам да яхвам електрическата метла  Laughing

# 94
  • Мнения: 1 630
Кати, страхотни резултати

Ори, и аз като другите момичета, не мисля че микроскопичното съдържание на захар н таблетките ще ти направи нещо.
Ако решиш все пак да не ги пиеш пробвай с магданоз. Има много повече желязо от спанака и дроба.
Мой позната така за няколко месеца се беше справила с упорита анемия - всяка сутрин по връзка магданоз с кисело мляко.  Което ще те доведе до прегрешението - малко зеленчук с ПП дните.

Аз няма какво да се похваля - 3 та седмица съм кило на долу, на другия ден на долу и после пак. Стоя си около 77 и не мърдам.

Като ви дойде МЦ след колко време почвата да смъквате, че сега това ми е надеждата  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 54
Здравейте и добре заварили.
Кате, честита месечинка - страхотен резултат  bouquet И кафето е супер, мерси.
Има ли място на пейката на 6-те, ако не да се връщам на тази на 7-те? Mr. Green Вече съм 69кг newsm44 newsm44. Два месеца преди да ви открия си подарих почти всички дрехи от преди да забременея, защото си мислех, че колкото и да отслабна едва ли ще мога да вляза отново в тях (имах да свалям около 30 кг), а сега вече ми стават някой неща от тогава, въпреки, че съм с 10кг по - тежка.
Успех на всички Hug

# 96
                  

            Добро утро сладурки!!!

           Честита нова темичка - поздравления за Вещи  smile3501 !

  Пфууу не мога да се оправя да си вмъкна картинка, ще ме светнете ли как става?

И да ви призная, без да искам си бях купила пшенични трици, ама вчера отидох в Мола и си накупих овесени и рулца, ма забравих изварата - ма днес ще мина, и ходихме на кино - гледахме Златна възножност - приключенско филмче и комедийка в едно - препоръчвам ви го!!!

          Желая ви един красив ден, и въпреки, че няма слънце на небето, то ви грейте вместо него!

    Tada Tada Tada Tada Tada

# 97
  • София
  • Мнения: 3 090
Куки  Hug честито четиримесечие! smile3525
Наирянка, добър ти е резултата и още как  smile3521 А като гледа човек снимките, не знае колко килограма си свалила, а вижда невероятната разлика! Браво! smile3501  newsm51
За витамините - Дюкан не е ЗА употребата на витамини. Според него е достатъчно да се приема бирена мая и да се яде черен дроб.
По въпроса за Книгата. Според мен - разни хора, разни идеали  Laughing Аз лично, не знам, може би професионално филоложко отклонение, ако не се подготвя, ако не изчета всичко, подчертая с 5 вида маркери и т. н.  Embarassed Embarassed Embarassed нищо не мога да започна, камо ли режим за цял живот. Аз на пазар ходя с цветни бележки  Embarassed Но съм либерална (Зеленко, това идва с годините, за съжаление) и мисля, че не е само моя начин на мислене. Не мога да изключа някой да успее  да спазва режима само по темата или сайта. Знам само, че аз не бих могла, но това е  поведението ми и в други  житейски ситуации, не само към режима.  А и наистина това, че съм изчела и имам десетки книги с диети и т. н., не ми помогна да отслабна, докато не се появи Дюкан и Книгата.
Ики, честито намаление!  bouquet
Жедира  Hug

Момичета, престанете най-накрая да благодарите за работата по сайта. Ние си знам, че сте благодарни  Joy но няма смисъл да се казва непрекъснато. Спамим ненужно   bouquet

# 98
  • Мнения: 200
Здравейте момичета,
аз си седя на същите килограми промяна няма .Кръвното ми обаче го следих няколко дена е ниско.По принцип с най големите си килограми 74 си бях с нормално кръвно , а сега от известно време ми е едно шантаво .Не отивам на доктор ,защото предполагам,ще обясня за диетата и ще го препишат на нея и ще ми кажат да спра ,пък аз нямам такова намерение.
Честито на всички с поводи за радост днес.
Лек и отслабващ ден ви желая.  bouquet

# 99
  • Мнения: 141
Здравенейте! Hug
Пее ми душата - жена ми е най-красивата! Crazy Кате, ти си невероятнена - признала съм ти го отдавна, крайно време е да се съгласиш с мен. Винаги си била красива, знаеш, а сега си прекрасна. Heart Eyes Евала за волята и резултатите от нея!  love001 smile3501 txtloves Казвала ли съм ти, че си адски секси? Blush
Дори, аз и аватар мисля да сменям и го отложих умишлено, за да не се префасонирам изведнъж напълно, оставих жокер. Whistling Joy
Кри, за да има такива, които успешно прилагат режима без книга, съществува едно мнооого важно условие - да има и такива като теб! Heart Eyes Hug
Днес имам + от 500 грама след галата снощи, но нали е протеинов четвъртък, в него ми е надеждата. Споделих в чата, ще повторя и тук - подозирам чика Дюк, че нарочно е вкарал галите, за да ни отврати от всякакви вредности. Снощи си позволих достатъчно количество от такива и днес всичко ми е в гърлото, с киселините няма да се хваля. Tired
Явно много момичета днес имат повод за празник - да им е честито! newsm51
На дружинката тук и спамещите от чата -   love001  mrstraetz

# 100
  • Мнения: 201
Вчера ми беше първият ден  Party Свикнала съм да бъда на подобен режим (НВД) и не ми е изобщо труден дюканския режим. Кантара тази сутрин показа -0,400  Laughing  Утре сутринта се надявам да покаже килограм в минус  Sunglasses Сега съм в разучаване на рецептите от блога, че да си разнообразявам менюто  Grinning

# 101
  • София
  • Мнения: 1 001
Здравейте!Вещи, Гууди, Джинджари   bouquet  bouquet  bouquet
Аз малко ще помрънкам, може ли? - качих 1 кг, 2-те ми лапета са болни, за капак МЦ-то ми-обилно Embarassed , поради, което ще се ходи на доФтор...
Обаче днес е ПРОТЕИНОВ ЧЕТВЪРТЪЪЪК! - напомням на третофазничките, Насти - и за теб се отнася, видях аз Wink много се радвам, че постигна целта си и изглеждаш чудесно  Hug
Кате- все повече се разхубавяваш  Flutter
Оридобре си решила и Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed , също и на подклуба на клуба Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Много новички виждам, добре сте ни дошли - и четете, няма да сбъркате Wink  bouquet
Честито и на тези с минусчета и месечинки   bouquet
На всички много  Hug  Heart Eyes и нека тази тема е по същество Mr. Green

# 102
  • Мнения: 126
Здравейте и от мене.
Пропуснах да се снимам и да си измеря талия и ханш, но усещам леко разхлабване във дрехите newsm44
Урааааааааа!

# 103
  • Мнения: 876
Добро утро на всички!  Hug
Ето и по едно кафенце - избирайте според вкуса!   bouquet
Аз имам май прогрес,ама да видим!Днес ми е последен ден на ПЗ и от утре П,така че се надявам да видя твърда шестичка!  Praynig
Искам да попитам дали някой ползва новият стягащ крем на Нивея и мнение ако може Simple Smile Че досега нищо не ползвах ,ама се замислих и се надявам да не е късно!  Praynig Дали става и за бюст и за ръцете в горната част?От първия ден,в който започна трета фаза се мятам във фитнеса,но засега...... А честно казано никога не съм ползвала такива продукти - нямам целулит ( да чукна на дърво  Naughty ) ,а и такова драстично отслабване за такъв период охолен живот не ми се е случвало по време на скромния ми житейски път  Joy Та взех да се притеснявам......
цвете12 и на мен кръвното ми е ниско,на моменти май даже си се замайвам,но Колата  лайт мисля,че помага......макар че се замислям дали да не я намаля,че тука известно време за нищо я нямам  hahaha
jedira честито намаление!   bouquet
iki официално те нагърбвам да пазиш място за мен на пейката на шестичките,защото и аз идваааааам!   car003
Ори подкрепям съветите на всички останали ,че здравето е най-важно!А и количеството захар едва ли е толкова голямо ,така че споко !Стискам палци и успех!  Hug Praynig
Фен честито и на теб!Май се движим еднакво по свалени килограми !   bouquet
Катееее много си хубава!Шапка свалям за постигнатото!  smile3521
Дижонка добре дошла и честито минусче!  newsm10
Аз да вмъкна ,че започнах режима без книгата!Влязох при вас,копирах всичко от тук и от сайта,принтирах и падна едно четене - поне 2 пъти!Но точно от един ден за следващия взех решението и оттогава не съм се поколебавала,с което се гордея!  bowuu Е,купих си книгата все пак ,но вече знае най-важните неща! Благодарение на вашия труд!  Kissing Heart
  love001 на всички ,които пропуснах с намаения,месечинки и поводи!  newsm51
Успешен ден ви желая!  smile3525

# 104
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
катенце ми то не стига 4е красива ми и издръжива си бе мацко
на онази снимка на телефона която видях на кафето не можах да добия пълна представа оба4е сега като си ги сложила една до друга старата и новата newsm09 smile3521
хайде да ти е 4естита 4тата луна и все така да се хвалиш със завидни резултати  love001
аз за вчерашния кг мога да се похваля че ве4е е затвърден и днес си местя линийката
на всички пожелавам един хубав и спорен ден smile3525
и много свалени кг goodscale

Общи условия

Активация на акаунт