Умна Дюканка съм аз - преди да питам чета (ако трябва и на глас) - 102 тема

  • 38 425
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 960
Здравейте, Дюканки!

Днес в магазина погледа ми попадна на кафето Вита Голд. Прегледах старите ви теми, но забелязах, че доста бегло го засягате... Имате ли съвет дали да го пробвам?

Много ви благодаря предварително.

# 961
Да се включа и аз за днес и то пак с едно питане:много ли греша като си позволявам от време на време да хапвам по 2-3 бонбона "Солано" за деня?На тях пише : "БЕЗ  ЗАХАР".В съдържанието пише ,че в 100 гр. има 315 Ккал. -10 бонбона са 30  гр. ,т.е. в 1 бонбон има около 9 Ккал.

# 962
какъв е он-лайн магазина, че не мога да си намеря никъде трици (само ядки има, които всички знаем - не стават).

Ето това е адреса http://biozona.eu/index.php?main_page=index&cPath=10

# 963
  • софия
  • Мнения: 3 425
Бачииии, Hug Hugне фъргай очо,ами вземи слез малко при нас. Mr. GreenЛипсваш ми бееее,къде си ,какви ги вършиш? Heart Eyes
Вероника,добре дошла.Бравос момиче,хубав старт.

# 964
  • Мнения: 876
Да се включа и аз за днес и то пак с едно питане:много ли греша като си позволявам от време на време да хапвам по 2-3 бонбона "Солано" за деня?На тях пише : "БЕЗ  ЗАХАР".В съдържанието пише ,че в 100 гр. има 315 Ккал. -10 бонбона са 30  гр. ,т.е. в 1 бонбон има около 9 Ккал.
А другите съставки какви са? Броя на калории не е толкова важен...въпросът е да става за режима! Аз лично не съм ги яла и незнам какво пише на опаковката..... Ако ти е наоколо сподели   newsm78

# 965
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Опа...
Минавам на отчет:
3 ден на цикъла, подута и тежка, откакто съм се завърнала от странство, първо се помпах, после се допомпвах, сега издишам по малко но тъпанара /електронния кантар/ не е благосклонен към мен и си играе с нервите ми... не ще да ми я покаже таз пуста седмица дето я видях преди МЦ-то на механичния  Twisted Evil Twisted Evil Два дена ме заковава 80,00.. Кво щеше да му стане ако беше показал 79,900... пу СКРЪНДЗА!!! Whistling Crossing Arms Mr. Green

Амери, я марш в трета -Вейка такава!!! Crazy Mr. Green Hug
Ленушка, Вероника, честити ви 4 месеца! Браво за постигнатото - не е малко!!! Ленушка теб те искам да те видя в неделя!!!!
Ори, ха честито и на тебе вейче... Laughing да задържиш килограмите в трета успешно без епически битки!
ros4enka, що така бе синеоко девойче...... нищо де.. МОЖЕ пък трета да е ТВОЯТА ФАЗА!!!! Дано имаш успех там    Hug HugТи си борбено момиче!!!Много хора до сега да се бяха отказали! Peace
Отивам да готвя супа зеленчукова - за първи път от 4 месеца!  chef Да видя каква ще я накъдря!

# 966
  • Мнения: 1 027
Да, в трета ще ми е весело, а и не можах да преживея, че Орелия влиза в трета, та викам, бързо, със засилка и... хоп Simple Smile
БЛАГОДАРЯ, МОМИЧЕТА! И АЗ ВИ ГУШКАМ!

# 967
Да се включа и аз за днес и то пак с едно питане:много ли греша като си позволявам от време на време да хапвам по 2-3 бонбона "Солано" за деня?На тях пише : "БЕЗ  ЗАХАР".В съдържанието пише ,че в 100 гр. има 315 Ккал. -10 бонбона са 30  гр. ,т.е. в 1 бонбон има около 9 Ккал.
А другите съставки какви са? Броя на калории не е толкова важен...въпросът е да става за режима! Аз лично не съм ги яла и незнам какво пише на опаковката..... Ако ти е наоколо сподели   newsm78

съдържат още:
протеини - 0,3 гр.
въглехидрати - 85,4 гр., от които 0,4 гр.захар и 85 гр.полиоли
мазнини-12 гр., от които ненаситени мастни киселини 8 гр.
фибри - 0 гр.
натрий - 0,3 гр. от сметана и масло

Състав : подсладители, масло и сметана 9%, сол, аромати, емулгатори, соев лецитин Simple Smile

# 968
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Да се включа и аз за днес и то пак с едно питане:много ли греша като си позволявам от време на време да хапвам по 2-3 бонбона "Солано" за деня?На тях пише : "БЕЗ  ЗАХАР".В съдържанието пише ,че в 100 гр. има 315 Ккал. -10 бонбона са 30  гр. ,т.е. в 1 бонбон има около 9 Ккал.

Ако не ме лъже спомен, някъде в предишни теми някой беше казал, че в тези бонбони има много въглехидрати и сметана  newsm78.
И май не стават за режима!

Честити месечинки и от мен   bouquet.

М даааа, сега видях и съставките - масло, сметана  ooooh! - НЕ СТАВАТ  Naughty

# 969
Здравейте, Дюканки!

Днес в магазина погледа ми попадна на кафето Вита Голд. Прегледах старите ви теми, но забелязах, че доста бегло го засягате... Имате ли съвет дали да го пробвам?

Много ви благодаря предварително.

моля?  Praynig

# 970
Tatitt , права си! Аз до сега гледах само калориите, в състава не се бях зачела! Заслужавам с тигана по главата   341uu  341uu  341uu Благодаря ти за съвета  Hug

# 971
  • Мнения: 485
Вики, прочети състава на кафето Вита голд и ако има много въглехидрати и други неясни неща- не става

като бонбоните Солано от горния пост

# 972
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Tatitt , права си! Аз до сега гледах само калориите, в състава не се бях зачела! Заслужавам с тигана по главата   341uu  341uu  341uu Благодаря ти за съвета  Hug
А няма тигани - няма да отнемам на Вещи задължението.

 Hug Продължавай си режима без Соланото и туй то! В началото всички нещо объркваме!

Здравейте, Дюканки!

Днес в магазина погледа ми попадна на кафето Вита Голд. Прегледах старите ви теми, но забелязах, че доста бегло го засягате... Имате ли съвет дали да го пробвам?

Много ви благодаря предварително.

моля?  Praynig

Вики, не емного третиран въпроса и не знам дали някой го е пробвал изобщо. Ама не мисля, че имаш нужда от него! Дюкан стига  Laughing Peace

# 973
  • Мнения: 278
Здравейте, Дюканки!

Днес в магазина погледа ми попадна на кафето Вита Голд. Прегледах старите ви теми, но забелязах, че доста бегло го засягате... Имате ли съвет дали да го пробвам?

Много ви благодаря предварително.

моля?  Praynig
Пълен боклук. Прави ми колики и ме подува от газове.
Но пък може за тези които имат проблем с 00 да пробват.

# 974
Едно пакетче съдържа:

Натурално разтворимо кафе 1.851г.
Сух екстракт от Женшен 0.028г.
Сух екстракт от Зелен чай 0.247г.
L-Карнитин 0.124г.
Хром пиколинат 0.00005г.

туй то.

Общи условия

Активация на акаунт