НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 8 592
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 789
Здрасти, банда кореми! Hug
Не съм се включвала следобяда, че в работа ми беше толкова изнервено и напрегнато, че като си тръгнах и си се наревах на воля в колата.
Едната ми колежка така ми вдигна кръвното и ме издразни, ама така е- като е свикнала, че тате носи, мама меси.......нищо не е преживяла, страхотна глезана е и направо ми идеше да я  #2gunfire
Но сега ми поразмина, мишлето ме гушна и ме успокои.
Сега ставам, че имаме гости и трябва да ходя при тях
Хубава и спокойна вечер на всички ви!

Уххх, ма съм заплес- Джинджи, Честит рожден денbigdance2 nbirthday Да си здрава, щастлива и много обичана и Ноември, живот и здраве, да получиш на страхотния подарък, а  именно -   ylinfant newsm32

# 256
  • Мнения: 347
лелелел колко сте изписали за половин ден
нямам време да ви изчета
ТОНЕСКА тиреотоксикоза нищо не ми говори
иначе хашимото е когато тсх тат и мат са ти увеличени, т.е. са над нормата
базедовата болест знам че е обратно - тсх е понижено
но твойто ми е неясно, ако може кажи, но съм го чувала някъде де, май на една позната моя майка й е болна от това

# 257
  • Мнения: 347
на Джинджари честит празник и от мен
бъди жива и здрава мила и на ноември безкрайно щастлива  Hug
какво стана със срещата в софия, ще правим ли

# 258
  • Мнения: 483
Джинджъри, честит рожден ден!Бъди много щастлива и обичана жена и съвсем скоро и прекрасна майка 
Hug

За пъпките и пола...аз също мисля, че не е вярно.С Теа лицето ми беше станало супер изчистено и наистина се разхубави, а си се роди мацка.И коремът ми според бабините деветини бил за момче, ама не.Дори майка ми все не вярваше до последно, че е момиче, защото съм изглеждала все едно момче нося.

Юлия, предния път до 6 месец нищо не качих, после за 3 месеца 10 кг.Така че е до организъм, мила.

Желая ви лека нощ!   bouquet

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 77
Dobyr vecher momicheta ot Krakow, Polsha.
Izvinete me za latinicata, no tuk sym na chujd komp i ima samo polski.
Djindji  nbirthday pojelavamti mnogo zadrave na teb i cyaloto ti semejstvo.
Rozichka radvam se che pri teb vsichko se e podredilo.
Kato vi cheta maj povecheto mamcheta sme na plodove. Tuk pobyrkah polskite mi kolegi s tova gadene, povryshtane. yspokoyavam se che pri povecheto vse oshte e taka.
Vece 6 dena sym tuk i mi lipsva BG.prednite pyti maj ne e bilo taka ooooh!
Az imah malko pritesnenia tuk, zashtoto za 3 dena se naloji da mina okolo 600 km s kola. No se chustvam OK i iskrenno se nadyavam i s bebcho da e taka. na 20.05 sym na pregled.A tuk pytishtat sa yjasni.
Lipsvate mi mamcheta, dano da moga do nedelya pak da vi po-procheta, ako ne  19.05 sym na linia.
Leka vecher na vas i vashite bebcheta. Hug


# 260
  • Мнения: 1
Добро утро на всички мамчета и бебоци в тах  Simple Smile

# 261
  • Мнения: 3
Добро утро мамчета.  bouquet

# 262
  • Попово
  • Мнения: 687
Дубруютру мамен, бебен унд татен барбен  thumbsup welcome
еееееееее няма никой тази сутрин, само мама на диди и татко барба висят на блконя  Crazy
да ви се похваля вчера ходих на панаир у съседното село Grinning а след обеда се сдобих с нова придобивка- скара- тостер, с 3 приставки на Филипс  Mr. Green мноооо се кефя пък за бат' Гого да не говоря  Wink
Татко Барба, колко барбарончета си имаш  Wink (сори ако са те питали вече)

# 263
  • Мнения: 1 031
Добро утро от мен!

Янорен ами при мен TSH ми се повишава, а FT4 ми се понижава. Засега съм в ремисия и ми спряха лекарствата и бях много доволна, защото както ми се гадеше, ако трябваше да пия и тези горчилки Sick
Пепе честити ти придобивки Simple Smile
Аз отивам да крача по задачи, а посля ще намина да ви проконтролирам Naughty

# 264
  • Мнения: 30
Добро утро, мамчета

Днес и аз съм на зъболекар...  Sad
Боли ме зъб, или си внушавам...
От няколко дни не пия никакви хапове - фолиева, други изписани витамини - гади ми се само като ги погледна, и дори с кисело мляко не мога да ги поглъщам. Странно е, че до сега нямах никакви неразположения, а от седмица ми се гади от всичко. При мен признаците май са наопаки...  Sad

# 265
  • Мнения: 1
Дубруютру мамен, бебен унд татен барбен  thumbsup welcome
еееееееее няма никой тази сутрин, само мама на диди и татко барба висят на блконя  Crazy
да ви се похваля вчера ходих на панаир у съседното село Grinning а след обеда се сдобих с нова придобивка- скара- тостер, с 3 приставки на Филипс  Mr. Green мноооо се кефя пък за бат' Гого да не говоря  Wink
Татко Барба, колко барбарончета си имаш  Wink (сори ако са те питали вече)

За сега ще си имам само едно Simple Smile

# 266
  • Мнения: 5 577
 Hug и аз само наминавам, да се обадя - в 10 съм на ЖК и съм се настроила нещо зле - лекарката иска да и дам оригиналите на излседванията, а аз не искам.  Confused

как е при вас? ами ако ми се наложи да постъпя в болница, недай си Боже, или ако реша да я сменя /нещо не ми вдъхва доверие/ нали трябва да са си в мен? тези за кръвна група, спин, васерман ... как е при вас, в този ред на мисли?

# 267
  • Попово
  • Мнения: 687
Вергилия, лекарката ти не ти ли прави досие, в което да събира изследванията.Моята например ми води папка и отделно вписва резултатите в обменната карта и на всяко посещение ми попълва лист за пред ЗК, за личната и за себе си, освен това при нужда каза че винаги са ми на разположение, а ти ако искаш би могла да си ги ксерокопираш  Peace

# 268
  • Мнения: 8 962
Добро утро и от мен!
На вас дали така ви е така уморено вечер, както на мен?
Последните дни още към 8 и нещо изведнъж ми става супер уморено и сънено, чак ми става лошо...  newsm78 Дали е нормално??? 
Другите работещи, как сте? Явно ми идва малко в повече на мен. Супер тежко изкарвам следобедите. Като се върна вкъщи няма никаква почивка - готвене, чистене. Посядам чак към 8. Маже би затова толкова ми е уморено...

# 269
  • София
  • Мнения: 167
Мамчета и татенце, добро утро !

Верги, снимай се изследванията, аз все забравям моите да ги занеса на лекарката и тя само ми се смее... щот мама е лекар и тя ги прегледа и каза, че само хемоглобинът ми е нисък ама нормално като не ям почтги месо....
Пепена, честита ти придобивка!!!! Обядът ще е от теб значи Mr. Green След една седмица съм на преглед  Laughing толкова отдавна ми се струва като гледах бебока как се върти пери ръчички.

Изчезвам да поработя малко, че вчера го бях ударила на тотално мързелуване и една колежка ме гледаше на криво.

Мишле, спокойно мила!  Hug Не се занимавай с такива глупости. Като гледам всички ще минем през завистта или злобата на някоя пепи комбрини около нас.

И аз съм за срещата в София! Хайде да се организираме само ако може да е в неделя, че аз все още работя в събота. А като гледам от юни ще зачезваме поред на почивка.

Общи условия

Активация на акаунт