НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 8 591
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро и от мен!
На вас дали така ви е така уморено вечер, както на мен?
Последните дни още към 8 и нещо изведнъж ми става супер уморено и сънено, чак ми става лошо...  newsm78 Дали е нормално??? 
Другите работещи, как сте? Явно ми идва малко в повече на мен. Супер тежко изкарвам следобедите. Като се върна вкъщи няма никаква почивка - готвене, чистене. Посядам чак към 8. Маже би затова толкова ми е уморено...

Утро, и аз съм така в 21:30 ако не съм си легнала започва да ме боли глава чак, и не се чувствам уморена ,а направо сякаш не съм спала предишната нощ. Бебчо дърпа енергия няма как Laughing Мама каза вече да не ходя всеки ден на работа, а през ден  Joy

# 271
  • Мнения: 611
Добро ви утро тумбаци  Heart Eyes
Пепена честито ти придобивка , наобяд чакаме сандвичи Mr. Green
Вале и аз съм така , лягам си още с кокошките в 22 часа , ама ми е много скапано просто , добре че е милото да оправя малката и да я приспива , че майка и е една заспала Whistling

АЗ да споделя , че днес съм на лекар и параноята ме е обзела тотално , станала съм още в 7 , сънувах глупости , аба направо не знам как ще изкарам до 17 ч.  ooooh!

# 272
  • Мнения: 7
Добро утро на всички!
На мацките ,които днес са на преглед - Хриска и Тонеса доколкото си спомням чакаме ви с новини! Peace
Татко Барба за този д-р Корновски нищо не зная,но щом твоята мамичка се е насочила към него има нещо предвид или поне препоръка,аз самата съм объркана къде да отида на жк,така че не съм ти от голяма полза..... newsm78
Юлия относно различните термини,доц.Балев предположи,че самото забременяване е станало по-рано с 3-4 дни,затова и термина се измества,защото според него термина е правилно да се счита по размера на бебчо.
Утро,Вале същата съм ,като се прибера и настават драмите,снощи пак едва хапнах,в 20.30 ч най-късно съм в леглото,а вече трета вечер подред заспивам в 21 ч,сетрин ставам нормално,не по-рано,явно бебо има нужда от сън.
Това за пъпките също не го вярвам!

# 273
  • Мнения: 483
Добро утро  Simple Smile

Пепена, честити ти нови нещица  Peace
Утро, Вале, на мен още към 17.30 ми падат батериите.Едва прибирам малката от разходка, а после със сетни сили приготвям нещо за хапване.Ама какво да се прави.Добре поне, че в повечето случаи татито я къпе, ама често пътува и тогава е ужас за мен.

Аз тръгвам за лекар, желая ви приятен ден и много положителни емоции днес  bouquet

# 274
  • Мнения: 3
Hriska-piska спокоино ще видиш че на прегледа всичко ще бъде наред.Не си мисли глупости.Ащо се однася до умората аз също след 21 се чувствам скапана дори да не съм имала много натоварен ден.
Pepena честита ти придобивка.

# 275
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро на всички!
В офиса едната колежка се е надула и ми прави нек'ви физиономии, което супер ме дразни и усещам как ще го отнесе
Кофти, че денят ми започва по този начин.....

Хубав ден на всички ви
За мен не е особено добър, още повече, че ще работя и утре #Cussing out

# 276
  • София
  • Мнения: 167
Lightblue, чакаме те после да разкажеш!!!!

Е за вас е оправдано, по- рано да се уморявате, все пак и деца оправяте. Моят мъж много хубаво прецени времето и в момента се е сложил на диета и ми е забранил да готвя Laughing Не че аз толкова припирам да готвя, но сега от вратата само пооправям и се опъвам пред телевизора или излизаме на разходка с колата.

Хриси, на теб какво ще ти изследват или си на ЖК??

Розе, щерката вече ми е обещана, даже вчера подготвих и таткото по въпроса, че той искал син е дано другия път стане и неговото. Mr. Green

А този термин незнам защо толкова го смятат като хем казват че само 5% раждат на термина си, а и досега са ми казвали 6, 7, 8 ноември за дата на термин - различни лекари.

# 277
  • Мнения: 8 962
Хриска, стискам ти палци всичко да  е наред!   Peace
А аз още се мая с моите прегледи. Кога беше следващия момент за фетална морфология? 16-та седмица ли? Не съм взела още решение при кого да отида. Аз съм от Добрич и ми е удобно да отида във Варна при Балев. Моята докторка обаче ми препоръчва някаква д-р Димитрова от Майчин дом, Сф.  newsm78

# 278
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро на всички!
В офиса едната колежка се е надула и ми прави нек'ви физиономии, което супер ме дразни и усещам как ще го отнесе
Кофти, че денят ми започва по този начин.....

Хубав ден на всички ви
За мен не е особено добър, още повече, че ще работя и утре #Cussing out

Мишок, аз им се усмихвам много мило и отрязвам много грубо после.
Онзи ден си пуснах и молбата и вече не се и опитвам да поддържам някакво фалшиво добро отношение....

# 279
  • Мнения: 611
Вале нищо няма да ми изследват , на ЖК съм и видеозон ще мина , ама на мен ми е достатъчно , фобия просто  Crazy

Ама Вале ти сериозно ли напускаш  Laughing Другаде ще работиш ли , или си оставаш да почиваш Whistling

# 280
  • Мнения: 7


Аз тръгвам за лекар, желая ви приятен ден и много положителни емоции днес  
Чакаме и твоя разказ,мила! Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 167
Вале нищо няма да ми изследват , на ЖК съм и видеозон ще мина , ама на мен ми е достатъчно , фобия просто  Crazy

Ама Вале ти сериозно ли напускаш  Laughing Другаде ще работиш ли , или си оставаш да почиваш Whistling

Спокойно мила, всичко ще е наред! как ти завиждам, че ще си видиш пумпалчето. Аз само дето не съм почнала да задрасквам дните до прегледа в календара Laughing Да ви попитам вас с вагинален или с коремен ви гледат? Че искам да взема таткото да си види и той бръмбара ама ми е неудобно мен още ме гледат с вагинален.

Да, Хриси напускам, ти май дойде по-късно при нас и изпусна моята еуфория. Отивам на по-хубаво място с повече пари и почивки  и по-малко работа. Та затова вече не ми пука от никой и нищо в работата.

# 282
  • София
  • Мнения: 3 789
Мацки, имам нужда от малко ХЕЛП! Praynig
Трябва да се запиша някъде на ЖК по ЗК заради болничните, защото моята док не работи със ЗК и за да ми даде повече от 7 дни трябва да ме вкара в болница, а идеята хич не ме кефи Crossing Arms Иначе аз при нея си направих абонамент и нямам забележки, единствено това не ме устройва.
Препоръчаха ми д-р Лилия Томерова от кл/ка Медик, била добър специалист, но и доста груба. В черния списък присъства активно......
Другият вариант е д-р Томов от 17 ДКЦ, бил свестен човека, давал каквото ти трябва......
Та сега се колебая. При Томерова е ходила една позната, каза ми, че е доста груба, само вика, но била добра като специалист. Другият лекар ми го препоръча личния, жена му ходела при него да я следи, доволни били.....
Та сега съм в чуденка какво да правя?
Може ли малко помощ или препоръка за някой по ЗК от Сф, трябва ми главно за болничните

# 283
  • София
  • Мнения: 167
Добрутру мамчета и татенце  Heart Eyes

Минавам набързо да ви се оплача, от вчерашния ми преглед. Така се ошашках!  Sad Оказа се, че имам високо кръвно - горна 160!   #Crazy Направо загубих ума и дума, когато док. каза, че ме съветва да отида на кардиолог! При толкова спокойна бременност до сега и изведнъж - проблем и то с кръвното ... нямам думи просто! До вечера неможех да си намеря място. Толкова се бях притеснила. Умувахме с таткото какво да правим, веднага искахме да отидем на кардиолог, ама като незнаехме къде, а и вече ставаше късно - оставихме го за другата седмица.
Накрая взехме назаем един апарат за кръвно от съседите и какво да видя - кръвно 113/75 !  Shocked Меря си го 15мин. по-късно - пак така! Днес сутринта пак го мерих 110/65  Crossing Arms Що за безхаберие е така да се стряска една млада бъдеща майка!  Naughty

Явно вчера като ми го е мерила или нещо е сбъркала, или аз нещо съм се била изпопретиснила ... Аз винаги на преглед се притеснявам, незнам защо така. В момента, в който прекрача прага на болницата и сърцето ми ще изкочи!   newsm78 Но май е по-скоро от вълнение ... нали ще си видим бебчето и ...  Embarassed

Да, и след като ме стресна така тази ми ти докротка, ми вика "Ама то няма нужда всеки път да гледаме бебето. След като миналата седмица на ФМ са ви казали, че е ОК - няма за какво пак да го гледаме" И не ми го показа  Crossing Arms  Не че държах да го гледаме ... ние се оляхме да го гледаме последните седмици ... ама ... все пак ... Embarassed

Ох, както и да е! Вече всичко е наред! Приключвам с прегледите за следващия един месец! Дано всичко е наред и не ми се налага да ходя по рано!  Praynig


Успех по прегледите днеска на всички, които тръпнат в очакване  Hug
Вале с коремем ще те гледат вече, много сте големи за вагинален, така че обезателно вземи и таткото!  Peace

Хайде лек ден от мен! Много усмивки, по - малко нерви на работното място (мишке най-вече за тебе май се отнася) и ... абе всичко най-прекрасно на вас и на бебетата в коремитата!   bouquet
 

# 284
  • Мнения: 347
Мацки, имам нужда от малко ХЕЛП! Praynig
Трябва да се запиша някъде на ЖК по ЗК заради болничните, защото моята док не работи със ЗК и за да ми даде повече от 7 дни трябва да ме вкара в болница, а идеята хич не ме кефи Crossing Arms Иначе аз при нея си направих абонамент и нямам забележки, единствено това не ме устройва.
Препоръчаха ми д-р Лилия Томерова от кл/ка Медик, била добър специалист, но и доста груба. В черния списък присъства активно......
Другият вариант е д-р Томов от 17 ДКЦ, бил свестен човека, давал каквото ти трябва......
Та сега се колебая. При Томерова е ходила една позната, каза ми, че е доста груба, само вика, но била добра като специалист. Другият лекар ми го препоръча личния, жена му ходела при него да я следи, доволни били.....
Та сега съм в чуденка какво да правя?
Може ли малко помощ или препоръка за някой по ЗК от Сф, трябва ми главно за болничните




аз ходя при парлапанова във втора градска
ако искаш ето ти неин тел - 915.85.89
на този тел. отговарят още трима доктори, просто едни са сутрин, други следобяд

Общи условия

Активация на акаунт