Дюканки отзивчиви - нежни, любезни, внимателни и мили - 103 тема

  • 41 144
  • 1 063
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 940
Добро утро  Hug
искам да се включа пии вас  Praynig  68кг. съм в момента  Embarassed а трябва да стана 54кг.  Peace
Имам едно въпросче - как да определя продължителноста на ударния режим  newsm78 надявам се да не ви досаждам  Blush
 

Здравей и добре дошла. Направи 5 ударни дни. После започни втора фаза.

denit, според мен си продължи напред.   bouquet

wish, за да приемаш L-Carnitine, трябва да спортуваш. Има и един (ALC), който не е за спортуващи. Виж по аптеките.

# 931
  • Варна
  • Мнения: 1 426
Здравейте момичета и момче   bouquet
Честито на месечинките, добре дошли на новичките (виждам няколко Варненски попълнения), браво на свалилите, кураж на инвеститорките, повече стриктност на съгрешилите    bouquet
Имаме си и рожденичка Emi- да постигне поставените цели и се включи с режимни рецепти, чакаме  newsm64

stanislav4eto, достатъчни са ти 5 дни ударна фаза и после редуваш 5ПЗ (протеин+зелечнук) и 5П (чисти протеини, като ударната фаза). Успех, кураж и търпение - и нещо много важно - режимна храна и вода
wish, въпреки прегрешението bambam, не ограничавай режимната храна  Naughty Л-карнитина действа само ако има физическо натоварване (поне така съм чувала). Може би трябва да питаш Поци (в неговата тема или просто да прочетеш там, какво казва той като спец по въпроса)
За всички прегрешили - не се започва отначало, а се продължава без прегрешения

# 932
  • Мнения: 359
Добро утро на всички принцеси. Хубав и усмихнат ден зареден с много положителни емоции. Колкото и диетолози и професори и незнам си какви още да говорят истината е че режима действа на 100 %. И не е вреден, по вредни са излишните кг сланинки в огранизма който ни товарят и вредят и увреждат незнам колко органи , да не говорим за кръвно, задух. висока захар . Спазвайки режима се учим да ядем здравословно- просто няма начин . Доктора го е измислил с времето на захранване. Просто няма как да си върнеш кг- няма начин да се върнеш към старите ти навици на хранене след такъв период от време. Просто начина е да осмислиш всички неща по режима и като кажеш започвам - го завършваш до края. Истински пример е ели карагьозова много успехи на нея и на всички тук, и да продължава да е стимул на всики момичета. Съшо така и ветеранките тук много прегръдки и натях / Много са да ги изброявам поименно/.  bouquet.

# 933
  • Мнения: 1 701
Знам че трябва да се спортува, но след залежалия начин на живот, който водих цяла зима, сега три часа интезивно ходене с количката (нарочно си избирам труден маршрут с нагорнища и даже като няма хора край мен подтичвам) си е чист спорт! Simple Smile
Отивам да ровя за да намеря темата.
Благодаря! Simple Smile

# 934
  • Мнения: 3 317
dalka   bouquet  Hug 
k_savova   bouquet  Hug

# 935
  • Мнения: 210
Здравейте, момичета!

На въпроса за Л-карнитина. Инструкторка по аеробика ми е обяснявала, че не трябва да се приема повече от месец, защото забавя в последствие собствения метаболизъм.Така , че най-добре да попиташ в аптека , като го купуваш.

Иначе аз съм си все така - 9кг. Този път на сакралното число 20-ти не свалих, но като се има предвид , че от вчера започнах да включвам и други храни, предвидени  за трета фаза , мисля че е нормално.

Лек и отслабващ ден на всички!
П.С. Ах как искам да се включа по БТВ на живо. Но пуст срам.... А и виждам Наирянка има вече фен клуб!

# 936
  • Мнения: 1 130
Привет-мривет  Heart Eyes
Трупам стаж  Wink бавно, но славно - 2 седмици вече - благодаря ви за прекрасната компания и настроение   bouquet Засега успешно избягвам тиганите  Crazy Crazy Crazy
tatianka и аз съм завършила химия тъмън 2 пъти \втория път зубках и обща биология с основи на генетиката\ ама от изказването на професора ...  Sick хай няма да думам нищо повече ... то всичко се изрече вече....
Наирянка специално тъ показах на мъжо вчера след предаването като ти завъртяха снимката и .... вай, вай .... много тъ Ареса ....  Sunglasses ... казва "Виж каква жена е станала, това е нов човек ... за волята да не говорим" - та тъй - отбора на възхитените от теб съ множи, множи  Laughing Laughing Laughing

Слънчев и успешен ден на всички - повече усмивки, по-малко да ви ядосват шефове, колеги, мъже, деца и "компетенции по диетата"  Crazy

# 937
  • Мнения: 516
Здравейте  дюканска дружина   Hug
Изчетох 23 стр  book Радвам се за сплотеността ви и ви казвам  smile3501
На всички , които ми пожелават бързо оздравяване - няма да изреждам поименно,да не
пропусна някой - много им благодаря   bouquet

Крикри , още не съм изчела за трета фаза , горе-долу помня от писаното в
темата. Засега ми е препоръчано  да ям пилешко / най-вече / , пуешко ,заешко и телешко -
както по режима , но пасирано на течна каша / за около месец /.Плодове и зеленчуци -
също пасирано на пюре.  Ям по около една кафена чаша от яденето и 1/ 2 к.ч. от зеленчуците,
но без картофи , боб , грах , леща и т.н , както в режима.От плодовете ми забраниха цитрусовите,
череши и дини , за да не ми дразнят стомаха и да не се подувам .Спазвам всичко стриктно , тези дни
може да включа в менюто си по 1 филийка пълнозърнест хляб към кашичката.
Естествено ,че не ям трици в момента - храната все още ми е в много малки количества-
а те извличат 1/3  от нея.Вода задължително пия по 2 л на денонощие.
Искам или не , аз трябва да изкарам преждевременно нещо като 3 фаза - поне режимът ми е
горе-долу подобен.
Днес , като се върна от болницата- след малко отивам да ми махнат конците-
ще прочета за 3 фаза , но връщането ми към 2 фаза...казаха ми 6 месеца никакви диети  Sick

Ч А О     Hug   Стискайте ми палци за конците   Praynig

# 938
Здравейте, Дюканки!   bouquet

Аз утре ще съм почивка / най-после след 1 месец работа без почивен ден / и ще ходя на пазар да се заредя с режимно папане и започвам режима!

Ще бъда Дюканка - Калпазанка не е ли прекрасно  Crazy Hug

# 939
  • Мнения: 526
Привет момичета!
Снощи набързо влязох и видях, че две наши момичета станали медийни звезди. Сега отивам да прочета подробности  Mr. Green
Лек и отслабващ ден   bouquet

# 940
  • Мнения: 3 202
Бачи, не ти виждам линийката WinkHug
  newsm03 newsm47, Орелия  Joy рахат с перспектива до 25 юни Simple Smile
Embarassed Embarassed Embarassed
Срааааааам, срам, срам, срам....
Мислех да не казвам ама ще се издам.
Снощи хапнах ...
  Thinking Мисля, че за теб още не е дошъл момента, в който ще си в нашите редици. Мобилизирай се и тогава ела. Нямаме нужда от изповеди на прегрешения.

harmony_broken - обезкостени и начукани, но за тиган най-подходящо си е филето.

# 941
  • Мнения: 1 701

Embarassed Embarassed Embarassed
Срааааааам, срам, срам, срам....
Мислех да не казвам ама ще се издам.
Снощи хапнах ...
  Thinking Мисля, че за теб още не е дошъл момента, в който ще си в нашите редици. Мобилизирай се и тогава ела. Нямаме нужда от изповеди на прегрешения.



Мисля, че съм достатъчно мобилизирана след като промених начина си на живот на 180 градуса...
Замених излежаването пред телевизора с активност, каквато мога да си позволя заради детето...
Замених шоколада, пържените картофи, пържените крилца, литрите бира, водката когато излизам с вода, трици, мляко...
Намалих обиколките с близо по 2 см.
Отслабнах 10 кг. за около месец, като последните 4 за 5 дни с Дюкан.
Много е лесно да ближеш сладоледа, а тук във форума да се похвалиш че си била режимна... примерно!
(не визирам никой конкретно)
Можех и да не споделя.
Можех да си кажа само минусчетата и всички да ръкопляскате...
Споделям изкушенията си и прегрешениеТО, защото вием ме връщате в правия път.

Ако развалям строя на редиците ви мога да спра да пиша и само да чета, защото смятам да продължа с диетата и режима до самия край.
Но мислех, че друга е целта на форума.

# 942
  • Мнения: 210
Днес не беше ли някой си сиптември? newsm78 : Grinning

# 943
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
 Мерси за съветите за кексчето момичета, не се наложи да го изхвърлям или правя каквото и да е - детето се събуди и докато се обърна го изяло  Laughing, а аз си направих ново този път сладичко, на солено не издържам, ама сладко и байгън да е добре ми идва. Само дано не го разстрои прословутото кексче, че зор ще видят в градината.

Сега прочетох, че още момичета се оплакват от гърлобол, явно има вирус такъв - всички бързо да се оправяме!  Hug

wish, не се ядосвай излишно, продължавай си по план и просто бъди колкото можеш по-стриктна. Сигурна съм, че baci не е имала нищо лошо предвид  Peace

# 944
  • Мнения: 1 890
Уиш, не се обиждай, ама Бачи е права. В смисъл, казвай си за прегрешенията, за да те "връщаме в правия път", но не споменавай , че няма промяна в кантара. Точно това е, което демотивира някои момичета и ги подтиква и те да прегрешат. А на повечето с много килограми и месеци, изкарани на режима, това им действа доста зле. Всъщност, това не се отнася само за теб, но тъй като ти го провокира Wink
И още нещо, менюто ти е доста бедно. Според режима, няма ограничения в храненето, но авторът има предвид ограничение нагоре, не е предвидил, че някои "дебели" ще ядат толкова малко. За да функционират правилно органите  /сърце, дроб, бъбреци/ ,са необходими определен минимум от калории, които трудно се набавят само с протеини. Освен това, колкото по-малко калории приема организма по време на режима, толкова по-лесно ще възстанови килограми, след прекратяването му. Така , че максимата  - яжте, за да отслабнете, тук важи с пълна сила.
И в заключение, тъй като ще ме репликирате , че не броим калории - Да, не ги броим, но не бива да допускаме те да са прекалено малко.

Общи условия

Активация на акаунт