Отговори
# 30
  • Мнения: 498
ssissi  дано при теб не е като при мен, но за всеки случай си "вържи" гащите и се запиши и на друго място. Аз честно казано съм много разочарована.

А често казано и не знам точно в кои седмици се прави ФМ, вчера ми беше първата, разбрах че се прави до 22 г.с. а след това, когато и да се направи 3Д или 4Д е просто за да се видим с бебчо.

# 31
  • Мнения: 206
По принцип са 3 ФМ за цялата бременност, има ги в страницата на Марков коя за какво е. Не мисля че сега след като имам нагласа че може да е зла ще ме депресира, но поне 3-тата морфология ще отида при Марков.

# 32
  • Мнения: 817
Мими, Гери, много се радвам за хубавите ви резултати от БХС-то

# 33
  • София
  • Мнения: 278
Запис  Grinning
На мен от списъка ми харесват Кристиян и Адриан.
Мацки,предлагайте женски имена с Р и мъжки с Д.
Че мислих ,мислих и само Радина и Даниел ми харесват засега,а трябва да има избор  Hug

# 34
  • Мнения: 498
sisilia Рената, Радина и на мен много ми харесва, Рая. А с Д, освен Даниел, Данаил, ми звучат най-добре...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Подсетихте ме днес да звънна да питам готово ли е и мойто БХС. Резултата е 1:2880  Grinning За мойте 33 си е направо супер.

# 36
  • Мнения: 1 336

Мацки,предлагайте женски имена с Р и мъжки с Д.

Денислав, Драгомир, Деян,Давид
Рая, Ренета, Ралица,Руслана, Радослава, Радина

# 37
  • Мнения: 7
А да ви питам кое ви по харесва от СОФИЯ и СТЕЛА и от ИВЕЛИН и ИВАЙЛО
засега сме на Стела или Ивелин
Ходих на ЖК пуснаха ми втори изследвания на кръв и урина в понеделник ще ходя. Питах за витамините казаха че може би от В1 да ми се гади защото имал специфична миризма-незнам-казаха да наблягам на плодове и зеленчуци, да не ходя вече с високи обувки, че като ме видя на токчета и се хвана за главата Embarassed Simple Smile Кръвното ми е 110/70 добре е. Аз ходих на фетална ама и на мен не ми пуснаха 3D и сега искам специално да отида само за  3d ама като слушам как са им препълнени графиците нямам надежда:)

# 38
  • София
  • Мнения: 183
Ей, много хубава темичка си имаме Simple Smile
Честито за добрите резултати на БХС!
Аз само ви чета, на всяка искам да кажа по нещо, а когато започна да си пиша поста в главата ми само бръмбари Crazy

Исках само да кажа, че пренастройването от момиченце на момченце и обратно си изисква време. А иначе то е ясно че всички ще си обичаме децата без значение от пола. И аз съм с нагласа за девойка, но знам ли дали няма да ме сюрпризират и мен. каквото е такова. После ще работим до момиче Laughing

Когато ходите на ФМ допълнително трябва да си поискате 3Д. Иначе те си вършат работата на 2Д.

Сисилия, ти нямаше ли изпит утре? Ако все пак правилно съм запомнила- УСПЕХ!

За имената - установих колко е гадно, че все правим асоциации с хора, които носят конкретното име и се отказваме от хубави имена само заради това че името го е носил лош човек. Поне при мен е така. Ние както сме се спрели на Михаела за сега, незнам ако е мъж дали да е Михаил. Даже не сме обсъждали мъжки имена.

Ей, ама днес седях 1 час на слънце и такава глава ме цепи, че хич не се сещам какво щях да ви казвам. Дано получа просветление по-късно. Wink

# 39
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!

Страхотна тема! Ние имаме винаги най-хубавите и най-оргиналните теми, сигурна съм че всички ни завиждат.
Не съм писала скоро все не остава време, но все ви чета.

Честито на всички, който знаят пола на бебчето!
Добре дошли на новите момичета!

Ох, как искам да знам и аз пола, ама моята лекарка чака 20седмица Confused . И ние с татенцето искаме момиченце, и вече нямам търпение да разбера. Ние се настройваме също и за момченце имаме вече име, че да не се разочароваме. Здраве да е следващото ще го правим момиченце ако не е сега  Wink

А да ви питам кое ви по харесва от СОФИЯ и СТЕЛА и от ИВЕЛИН и ИВАЙЛО
засега сме на Стела или Ивелин
Нашето именце е точно София, така че  Peace. А мъжко и двете са добри.

Да ви споделя снощи сънувах две бебчета - близначета - момиченца  Hug, ама незнам дали бяха мои в съня ми. Дори с имената ги сънувах, и то много странни за мен имена. Та си мислех сънували ли сте неродените си бебчета и беше ли верен съня? Моите сънища много често се сбъдват, ама знам ли  Shocked
И още нещо случвало ли ви се е като кажете, че сте бременна да ви питат дали знаете дали не са близнаци? Мен вече са ме питали в 70% от случаите.

# 40
  • Мнения: 8
Ванче и аз преди време сънувах че съм родила блинаци ама моите бяха момченца smile3521,и даже едното беше дребно като мен а другото беше по-едричко като татко си,ама засега виждат само едно Wink
И мен ме питаха в началото защото коремчето ми е доста добре оформено,но аз отричам -не едно се видя само!Таткото много се надяваше съня ми да е пророчески ама засега се надява поне пола да съм познала stork-boy
 Аз на 20-ти съм на фетална и ще видим дали ме бива в ясновидството или не!

# 41
  • Мнения: 217
Аз си сънувах детето много преди да забременея за първи път... но сънят ми нямаше нищо общо с действителността. Казваше се Дария, имаше много коса и беше с тен - като мен през лятото  Mr. Green

Само да уточня, че винаги съм искала първото ми дете да е момче! Е, сега май ще имам две  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 44
За имена с  Р има и по-нестандартни варианти : РАДИАНА (много ми харесва),Раделина,Ралица,Радинела
, а за имена с Д: Дориан,Даниел и други ,които вече са писани

# 43
  • София
  • Мнения: 368
sisilia,имена с Р - Рая ( това е единия от моите варианти ), Радина, Радинела
,а имена с Д - Дарио ( преди време сънувах, че имам момченце и се казва така )и  Димитър
SvetlI_81, на мен ми харесват Стела и Ивайло.

# 44
  • Мнения: 217
За женско с Р - и аз съм за Рая, Рада, а мъжко с Д - /пристрастна съм/ - Денис, Давид и Дарио и на мен ми харесват, Деян, Даниел  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт