Постъпвам правилно или греша?

  • 8 647
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 336
без коментар  smile3505

# 61
  • София
  • Мнения: 1 754
не прочетох всичко, само последните "разследвания" с номерата и не разбирам защо й е на авторката да се унижава по този начин. Между двама или има уважение и доверие, или не. Съжалявам, ако звучи така, все едно опростявам нещата прекалено, но ако ги няма тез две нещица какъв е смисълът от думички като "заедно" и "семейство"?

# 62
  • Мнения: 2 863
Никак няма да ти  хареса какво ще напиша... Но ти просто искаш той да те излъже по-качествено.....каквото и да направи от тук нататък, ти все ще си намираш обяснение или причина, ще страдаш, но ще  оставаш покрай него..   губеща си, защото той го знае.....

# 63
  • София
  • Мнения: 433
Никак няма да ти  хареса какво ще напиша... Но ти просто искаш той да те излъже по-качествено.....каквото и да направи от тук нататък, ти все ще си намираш обяснение или причина, ще страдаш, но ще  оставаш покрай него..   губеща си, защото той го знае.....

Джали както винаги уцели центъра   smile3501

Fabia, явно прекалено много си фокусирала живота си около този мъж, за да се подлагаш на такива унижения. Помисли за себе си! Какво те прави щастлива, какво ти носи радост и се фокусирай върху това. Всички други неща сами ще се подредят. Колкото повече ровиш, търсиш и разследваш, толкова по-дълго ще държиш тъмните облаци над главата си. Хубаво си помисли дали ТИ самата заслужаваш това.

# 64
  • Мнения: 63
защо да съм губещата - тя е тази която се крие,която ми затвори,която  до момента не си е включила тел.апарат,която веднага информира,че съм я потърсила
защо няма доблестта след като връзката им е разкрита да разговаря открито,да ми каже истината,че има чувства и да защити любовта си
аз поне така бих направила,защото съвсем нормално е да срещнеш друг човек и нещата да  придобият друг обрат и вече започва борбата за съхраняване на тази връзка
може би глупаво разсъждавам,незная вече,но цяла седмица се измъчвам,защото дълбоко в сърцето ми има все още чувства като приятелство,привързаност,загриженост може би и любов,но  има и една голяча частица,запълнена с недоверие,предателство,болка,обида,тъга,унижение
взехме решение да си дадем шанс,след поредното нежелание за подробности около връзката,но и след отново поредното обещание за спиране на връзката,която той твърди,че е прекратена още на 24,05,но какво означата обажданията след тази дата незная,но нали съм си овчица,май ще трябва да търпя,поне докато ми дойде акъл в главата

# 65
  • Мнения: 671
Еми търпи......те това ми е любимото женско мислене.
Само не мога да разбера какъв съвет търсиш тогава,щом си свикнала с мисълта че си овца. newsm78
Да те убедиме че си човек,който би трябвало да има собствено достойнство.....еми явно не си,овца си.

# 66
  • Мнения: 903
защо да съм губещата .....

Помисли добре - всъщност губеща ли си?!.... - Защото за да загубиш нещо, преди всичко трябва да го имаш! -----> Според мен опитай се да се вгледаш навътре в себе си, да се самоанализараш и да си дадеш отговор на този въпрос: "Какво всъщност имам аз, което се страхувам да загубя?"  Смятам това е което се опитват по един или друг начин да ти кажат повечето от момичетата тук /извинявам се ако звуча като говорител на подфорума, без да съм оторизирана за такъв Mr. Green/  Да се съсредоточаваш и да пилееш енергия в опити да анализираш нейното поведение е абсолютно излишно - това няма да реши проблема ти. Помисли - дори и тя да ти вдигне телефона и да тикаже примерно:"Да, ние се обичаме и искаме да сме заедно!"/или нещо от сорта/ - от това по-добре ли ще ти стане?! Съмнявам се!!! Или тогава ти ще го удариш на призоваване на съвестта й  и ще я попиташ къде й е моралът та да разбива едно семейство newsm78..., пък тя ще се трогне...??? #Crazy
            Не, мила, отговорите които търсиш са вътре в теб - там трябва да се разровиш... И съм напълно съгласна с Оморфис, макар и тонът й да е доста рязък - това да си овчедушна ти сама си си го избрала... и само ти сама можеш да го промениш!

# 67
  • София
  • Мнения: 433
Еми търпи......те това ми е любимото женско мислене.
Само не мога да разбера какъв съвет търсиш тогава,щом си свикнала с мисълта че си овца. newsm78
Да те убедиме че си човек,който би трябвало да има собствено достойнство.....еми явно не си,овца си.

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Ха тъй...

# 68
  • Мнения: 2 336
Аз пак съм без коментар.  smile3505

# 69
  • София
  • Мнения: 17 398
но какво означата обажданията след тази дата незная

Я си помисли наистина ли не знаеш или не искаш да знаеш?
Джали е абсолютно права - не си готова, не искаш раздяла, търсиш му оправдания.
Ама търпи, щом мазохизма ти е толкова силен, никоя от нас не може да ти помогне.
Иначе след това си добре дошла, разбира се, няма да те изгоним, защото не си ни послушала; даже  няма и да кажем "казах ли ти" - защото знаем какво е да се надяваш и залъгваш до последно, всички сме го правили.

# 70
  • Мнения: 2 723
защо да съм губещата - тя е тази която се крие,която ми затвори,която  до момента не си е включила тел.апарат,която веднага информира,че съм я потърсила
защо няма доблестта след като връзката им е разкрита да разговаря открито,да ми каже истината,че има чувства и да защити любовта си

Защото мила, тя не ти дължи обяснение, нито е длъжна да иска да говори с теб...
Друг трябва да ти обяснява, ама пък там работата и без обяснения е ясна.
Дигай си задника и се махай оттам преди да си заприличала на парцал и в собствените си очи...
Готова, не готова... хващай пътя, ше се оправиш някак

# 71
  • София
  • Мнения: 1 754
...
взехме решение да си дадем шанс,след поредното нежелание за подробности около връзката...

ти на това шанс ли му казваш??? ако ще правите опит да градите нещо отново, на какво ще стъпите, като дори доверие ти няма да сподели и изясните как се е стигнало до тук. Наистина ли не вдяваш, че така даден "шанса" пак до същото ще те доведе? момичетата са го казали достатъчно ясно и точно. ти решаваш дали ще си извадиш главата от пясъка. Ако не го направиш, можеш да си смениш ника на Щрауска - така ще изразява твоята индивидуалност, а няма да е взет от друг.
(гадна съм, ама с основание  Whistling)

# 72
  • Мнения: 2 723
Аууууу, тва за шансовете не бях го прочела. ooooh!
Ти си знаеш, и след месец да дойдш, пак си добре дошла  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 402
fabia, осъзнай се и прогледни нещата такива каквито са-той те лъже най-безскрупулно, обещава ти нещо и продължава да лъже- а ти давайки шанса, се съгласяваш да си в ролята на лъганата и сляпо вярващата .
Острани ситуацията изглежда ясна .вече ти преценяваш как ще излезеш от нея

# 74
  • Мнения: 63
Сигурно сте прави,но да взема такова решение  - за край не мога.Миналото ни,всички изпитания през които минахме,многото неща,които постигнахме,голямата кака и малкият сладур,16 годишното ни приятелство в т.ч. студ.години и 9 год. семеен живот,изграденият авторитет,чувствата,приятните и дълги пътувания в чужбина, и много други неща трудно се забравят.
Но това което изживях,през тази седмица направо обърка мен самата съвсем.След 24,05 той беше плътно до мен,твърдеше,че това няма да се повтори,че много ме обича и че никога не би допуснал раздяла.Дори до секс достигахме,защото реших,че по този начин ще му покажа моята готовност за ново начало. Но ето какво стана,първо покупката на нова карта,която уж била за баба му,усъмних се,но се опитах да повярвам.След това този  тел.номер,на който тя отговоря.Оказа се,че е помолил колега да вземе карта,изпратил я и започват дългите безплатни разговори.Този номер от вчера след моето обаждане  не отговаря.Днес докато бяхме заедно имаше обаждане какво да правят с въпросната карта,той каза спри я в мтел и вземи друга сим карта,като номерът ще е същият,това вече ще е ясно,но след няколко дни вече ще отговаря мъж на този номер,сигурна съм.
Сега тел. му е тук пред мен,защото снимах с него,отключих го,за да направя снимките,но нямам никакво желание да се ровя в него,защото може би ще видя нещо,от което отново много ще ме заболи.
Това е при мен,напрежение,мъка,недоверие.
А колко много ме обичаше през тази седмица,а колко много е било всичко лъжовно,а аз колко много вярвах
Възможно ли е да има такива хора,да работят на два стана и да обичат толкова много две едновременно.Аз вече започвам и да се плаша едва сега пишейки,обмислям всичко това и започвам да прозрявам,колко много не ме обича,но заради децата все още не може да вземе решение и преиграва всичко това. Възможно ли е или за много пресилвам нещата.
А за това да си ходя няма да стане,защото апартамента е на родителите ми.

Общи условия

Активация на акаунт