Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10
Милички Анджи и Авал, искам да ви кажа, че знам как се чувствате и да ви уверя в моята подкрепа. Няма думи, с които да се направи по-малка мъката и празнотата. Ако мога да си позволя един съвет - потъгувайте си, но не оставайте сами в мъката и ... говорете за загубата ви с хора, които ви обичат.
Бъдете силни и знайте, че след тази трагедия, ще сте най-големите щастливки и късметлийки в живота! Заслужавате го!

На Ралица - добре дошла и щастливо и леко бременеене с нас!

Инче, благодарим ти за прекрасната темичка!
Дано има само хубави новини в нея!

# 16
  • Мнения: 678
И от мен здравейте Hug
На мен пък сутринта ми разказаха 2-3 истории за жени на които има казвали до последно че е момиче а то накрая момче при положение че знаят колко ми е кеф #Cussing out
Инче много готинка темата
Анджи, Авал каквото и да кажа ще е малко целувки и прегръдки Heart Eyes Hug
А не ти ли разказаха примерно как цяла бременност било момче, пък накрая се оказало момиче  Mr. Green
Анджи, Авал много съжалявам за това, което ви се е случило. Бъдете силни и вярвайте, че след най-лошото идва хубаво  Hug
Рали добре дошла при нас  Hug

# 17
  • Мнения: 697
syconium добре дошла в отбора  Hug

Момичета имам едно питане. Колко често сте на преглед? Аз бях преди 20 дена и следващото ми ходене е на 12.06 при Марков. Получава ми се дупка от около почти 40 дена и ми е малко притеснено. Миналата седмица като ме понаболяваше корема и отидох при моя доктор, той каза че било нормално и скоро ме бил гледал и нямало смисъл пак  newsm78  Ако зависеше от мен бих ходила през седмица, ама доктора нещо не е на това мнение.

# 18
  • Мнения: 132
аз ходя на 30 дни някъде

# 19
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Аз-40 и отгоре. Сега ми се сгъстяват, че да улегурилам-разлика 20. Повече ултразвук... чак към края, ако се иска.

# 20
  • Мнения: 132
А някой освене Бебочка ще прави ли доплер?Аз съм другия вторник ако някой е минал вече да разказва

# 21
  • София
  • Мнения: 183
Да се запиша в новата ни и толкова слънчево оформена темичка. И само положителни неща да се случват! Peace
Инче, благодаря за хубавата темичка! Simple Smile

Мими, ЖК ми е през 30 дни-всеки път УЗИ и урина, кръв всеки триместър.На мен по други причини ми се наложи да ходя и извънредно. Дано не ти се налага.
А доплера какво представлява, че и да съм го минала може да не съм разбрала Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 132
.
А доплера какво представлява, че и да съм го минала може да не съм разбрала Rolling Eyes
Като УЗ само че се гледа само сърчицето движението на кръвта и т.н.

# 23
  • София/Търново
  • Мнения: 812
.
А доплера какво представлява, че и да съм го минала може да не съм разбрала Rolling Eyes
Като УЗ само че се гледа само сърчицето движението на кръвта и т.н.

Това с кръвта Хе е ли в късХа седмица

# 24
  • Мнения: 132
Ами аз ще съм в 20-21. Влиза ми в пакета даже съм чувала че и по рано се прави newsm78Незнам хич не съм на ясно

# 25
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Само предположих, по слухове. Ако Hякой зHae да пише. Мисля даже, че е след 28... и то, ако се Hалага...

# 26
  • Мнения: 26
Здравейте момичета !
Анджи , Авал съчувствам ви момичета !

Говорите за доплер , а аз съм на мнение , че е по-добре да се направи фетална ехокардиография . Пак се оглежда сърцето , измерват се размерите на клапи , стени , обема на кръв и т.н. Даже тези дни мисля да си запиша час в 3 градска - там е Националния Кардиологичен Център , има лекари който се занимават с  фетална ехокардиография и е най-добре да се направи в 26-28 г.с.

# 27
  • Мнения: 132
Здравейте момичета !
Анджи , Авал съчувствам ви момичета !

Говорите за доплер , а аз съм на мнение , че е по-добре да се направи фетална ехокардиография . Пак се оглежда сърцето , измерват се размерите на клапи , стени , обема на кръв и т.н. Даже тези дни мисля да си запиша час в 3 градска - там е Националния Кардиологичен Център , има лекари който се занимават с  фетална ехокардиография и е най-добре да се направи в 26-28 г.с.

Мерси за инфото на мен в Шейново ще ми го правят но с Дени не съм ходила и ми е интересно.А това изследване в 3-та градска струва 60 лв. мисля  WinkЗълва ми ходи на него

# 28
  • Мнения: 26
Има много анамолии , които засягат сърцето и аз поне искам да знам каква с ситуацията , смятам да направя  фетална ехокардиография  в 3 градска , там са най-добрите кардиолози . Питах Марков , когато бях на ФМ и той също ги препоръча , като каза , че всичко изглежда добре и да не очаквам нещо притеснително .

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Инче, пиши ни и на нас името на първа страница- Даниел. Реших да кръстя бебо на баща му,който е Данчо, а не на баби, дядовци и тинтири минтири,дето си правят сметките от сега че ще е на тях. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт