СТРАСТИ - класиране, записване, ГРАДИНИТЕ В СОФИЯ

  • 87 538
  • 1 858
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 708
                            Куки,ако ви приемат по първо желание бъди сигурна ,че ще си намерят песонал.След като приемат как ще те върнат след това? При нас яслата е с много повече деца от необходмите за първа група и всички ще ги приемат. Как ще ги разпределят това вече е друга работа,но нито един няма да бъде върнат.Говоря за ОДЗ.

И моята логика е такава, но в сайта в профила на ДГ директорката си го е написала като пояснение, което значи че го допуска като вариант и да се оправяме. А и с тези смешни заплати кой ще се наеме (търси се персонал за 1 яслена и 1 градинска група което ти най - добре знаеш колко човека прави общо). Вече всичко мога да очаквам и сигурно бих се учудила на много малко неща в БГ

# 16
  • Мнения: 7 391
                      Куки, какво значи директорката е отбелязала.Ако мен ме приемат там след това как ще ми обяснят за коя група съм била?Има прием и ако го направят връщане назад няма,ако трябва директорката ще влезе в групата като не си е свършила работата за осигуряване на персонал. Laughing При откриване на нова група се планира всичко и до септември се намират хора.По същата логика на всеки могат да кажат ама ние закриваме групите защото няма персонал.Просто или обявявяш откриване на нова група или хич не заблуждаваш хората особено сега в тази изнервена обстановка.Едва ли някой ще роптае ако обявят по-късно,че приемат още деца от чакащите в новооткрита група.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 260
Здравно-профилактичните карти моята педиатърка вече ги пуска като компютърни разпечатки. Миналата година и аз купувах картонена за яслата и я попълвахме на ръка, така че, ако на някой му далече книжарницата, може първо да си пита джипито на детето и тогава да тича да купува.  Wink  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 672
На мен също джи пи- то на детето вчера ми пусна разпечатка на лична здравно-профилактична карта, в която има здравословно състояние и талон за проведени профилактични прегледи. Описани са и проведените имунизации. Дали това ще е достатъчно ще разбера при записването. Надявам се да ни приемат още на първо класиране.  Peace
Успех на всички!

# 19
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
И аз ще съм от спящите. Още повече, че сигурно щесъм на вилата тогава. Но на първи се надявам да празнуваме два празника Grinning

# 20
  • Мнения: 327
не знам куки дали пишеш за 7одз щото и там пише че ще се откриват нови групи, но за сега не са обявени в сайта, т е няма как да се класираш сега, ако разчиташ на допулнителната група. аз имам подобни надейди, но отдавна не се впрягам.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 708
не знам куки дали пишеш за 7одз щото и там пише че ще се откриват нови групи, но за сега не са обявени в сайта, т е няма как да се класираш сега, ако разчиташ на допулнителната група. аз имам подобни надейди, но отдавна не се впрягам.

За там говоря, да, но тези 2 нови групи са обявени в сайта, това са едната яслена 2007 г 20 деца и едната градинска 2005 г от 25 деца. За тях вече е кандидатствано и се очаква класиране.

# 22
  • Мнения: 327
а аз разбрах че са допълнителни, защото като се обаждах да изясня това с директорката тя ми каза че не може да ги обяви защото предстои ремонт и т н, т е не е сигурно кога ще са готови. Ти сигурна ли си в това което казваш? Взех аз да се съмнявам вече, то в тая седмица...
 

# 23
  • София
  • Мнения: 2 708
а аз разбрах че са допълнителни, защото като се обаждах да изясня това с директорката тя ми каза че не може да ги обяви защото предстои ремонт и т н, т е не е сигурно кога ще са готови. Ти сигурна ли си в това което казваш? Взех аз да се съмнявам вече, то в тая седмица...
 

Това ми го каза директорката след безброй обаждания и разпитвания. Да, наистина не са готови, но се планира ремонт лятото и за Септември по план трябва да са отворени. Директорката беше категорична, че няма да има нови групи, които не са обяевени в сайта. Има и друго нещо, в момента там да освободени 2 групи, които са били под наем, това, са тези 2-те за които е кандидатствано. Но май има още 2 които все още са под наем и трябва да се освободят, да не би на теб за тях да ти е говорила. За тях не знам кога ще се освободят и дали
Извинявам се за разводняването на темата. engine ако искаш пиши на лични за да не спамиме излишно

# 24
  • Мнения: 199
успех на всички newsm17

# 25
  • София
  • Мнения: 1 067
Успех и от нас...

 Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 648
Надявам се да спя но 30-31.05, но сутринта ще съм първа пушка, ако не на компа/ при срив/ то в градината!

Успех и то мен!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 768
ние също нямаме почти никакъв шанс и за двете ми деца Cry и аз мисля да си спя спокойно че то се е видяло че не може да се разчита на държавата и в частност на софийска община  #2gunfire

# 28
  • София
  • Мнения: 1 877
Дъщеря ми е приета!!! Урааааааааааааааааааа newsm44 newsm44 newsm44.

Това стана толкова шашкащо за мен, защото се бях навила да ходя в събота да търся в списъка, който очаквах, че ще е залепен на градинката, но преди час ми се обади лично директорката и ми каза "вие ли сте майката на това и това дете, аз да ви информирам, че детето е прието." И аз така се изкефих и се развиках по телефона Mr. Green.

Не знам дали има значение, но ние кандидатствахме за 3-та група и съм мега мега щастлива, защото в цяла Дружба 1 и 2 имаше само 3 места.

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Благодарности за новата тема!
 Понеже сме с нулеви шансове за прием-ще спя спокойно и дори от сърце ще се радвам на приетите. Всеки ден си повтарям сентенцията на Дидиа Mr. Green-че е за добро,понеже дъщеря ми ми се вижда неготова за ясла и се самоуспокоявам.

 А защо толкова се шашкате с тези документи-нека ви приемат,пък в градината точно ще ви упътят,какво изискват-все пак има 10 дни за записване Peace

Общи условия

Активация на акаунт