Сладоледът изкушава сладката ни ОКТОМВРИЙСКА мама

  • 10 337
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте. Предварително се извинявам за глупавия въпрос, но преди малко се регистрирах и не се ориентирам съвсем. Къде да посоча кога очаквам бебчето? Терминът ми е за 19 октомври:) Благодаря предварително!

# 16
  • София
  • Мнения: 278
Здравейте. Предварително се извинявам за глупавия въпрос, но преди малко се регистрирах и не се ориентирам съвсем. Къде да посоча кога очаквам бебчето? Терминът ми е за 19 октомври:) Благодаря предварително!
Добре дошла  Hug
Сега ще те включа на първа страничка
Знаеш ли какво ще бъде бебчето? А коя бременност ти е?

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 12:49 от sisilia

# 17
  • София
  • Мнения: 183
Завърнах се благополучно от прегледа  Важното е, че не са се влошили нещата с шийката, да продължавам да си пия магнезия и ако имам повече от две контракции на ден непременно да й се обадя. Скара ми се как така съм се чудила дали да я безпокоя, по-добре излишно да се обадя отколкото да е трябвало а да не съм го направила. И плацентата си е ок, макар и все още ниска. На този етап това не я притеснявало, защото се вдигала по-късно. Златна жена направо. Незнам как ще мога някога да й се отблагодаря за всеотдайността. Само като си помисля, че има 4 годишно детенце в къщи и вместо да е с него пак с нас се занимава...незнам колко хора биха го направили. Сега трябва да лежа, да си почивам и да си мисля за хубави неща. Каза да отида в петък пак на контролен преглед въпреки че няма свободни часове. Дано да закрепим положението.

Валентина, тези контракции, които имам аз са само втвърдяване на корема. Даже не е толкова силно, че да го усетя вдървен изцяло. Като легнеш в покой виж каква ти е обичайната твърдост на корема и знай че всяко по-твърдо състояние от това е контракция, без значение дали я усещаш. На мен ми каза да пия нош па само в краен случай при нужда, защото редовното му приемане на този етап можело да отпусне прекалено шийката, а ние точно от това се боим. Имало други групи лекарства, които се изписвали при нужда, не спазмолитици. Знам че половината бременни имат контракции, въпреки чеспоред моята докторка ни е рано и за подготвителните. Ако не се отразяват сигурно всичко е ок. Вероятно мерките се определят строго индивидуално според случая.

Надежда, добре дошла сред нас HugЛеко бременеене!

# 18
  • София
  • Мнения: 278
Майлили, радвам се че всичко е наред при теб  Hug

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Благодаря, sisilia:) Това ми е първа бременност. За съжаление още незнам какъв ще е полът на бебето, защото на последната консултация (08.05) беше още рано да се каже. На 11.06 пак ще ходим и като ми кажат ще се похваля.

# 20
  • Мнения: 132
Здравейте  bouquet
Аз да се похваля казах в работата че съм бременна и всичко мина ок .Казаха че ако не ми дадат болнични ще ми пуснат отпуска да не се притеснявам и така Grinning
Купих си най накрая дрехи за сватбата JoyБял панталон и сатенена туника- бяла на черни точки и цветя от Миро стил на Кооперативния пазар в Люлин.И двете ми излязоха 86 лева направо ми се видя без пари GrinningВчера бях в Премама малееееее едно блузе беше 100 лева Shocked
 Hug Hug Hug за Трикси

# 21
  • Мнения: 558
Добро утро от американско!!!  Laughing
Аз имам наблюдение, че в почивните дни форумската активност замира, дали съм права?  newsm78 Wink

# 22
  • Мнения: 11
Гери честити ти покупки - после да ни показваш снимки  Grinning
sfkbfk абсолютно си права  Grinning събота и неделя е много рехаво  Grinning
Nadejda добре си ни дошла   bouquet

# 23
  • Мнения: 132
Ох да няма никой във форума да ти стане скучно чак Laughing
Аз едвам си харесах нещо пуснали са едни рокли като нощници Joy
Накрая се спрях на този вариант а и както каза продавачката всички знаят че съм бременна едва ли очакват да съм в прилепнала рокля Laughing

# 24
  • Мнения: 1 020
Здравейте момичетаааа,
толкова ми е домъчняло за вас.... ама остана само още един изпит и ще се мятам да чета темичките които сам пропуснала, които хич не сам малко Simple Smile
Много се радвам за Гери и Сев, че ще имат девойки... те толкова искахаааа... а Криси, ти нали беше на ФМ? не видяхте ли сладка бебка? Видях само на тях розови щъркелчета Simple Smile
Аз сега метнах едни снимчици в албумчето Simple Smile с големия ми корем:) Видях и снимчиците на Feel_U много са хубави Simple Smile и на Сев вече й личи Simple Smile всички снимки са страхотни Simple Smile
Да ви се оплача, желязото ми се беше сринало съвсем, сега съм на някакви ампули и си купих Пренатал и да видим какво ще е положението на 11-ти юни на следващия преглед Sad
А много интересно, доки ми каза да си натривам леко зърната с хавлиена кърпа под душа, за да ми позагрубеят и после да не се разранявали толкова бебо като почне да суче, на вас казвали ли са ви нещо подобно?
Друго не се сещам, освен че малката госпожица подскача по цял ден и ме прави луда Simple Smile сладуранка... видях, че сте писали именца... Нашата девойка ще е Александра на татко си Simple Smile така че можете и на мен да ми сложите именцееее Simple Smile
Целувам ви всички и приятни почивни дни...

# 25
  • Мнения: 269
Ей,момичета,много сте бързописни бе.
Интересно заглавие на новата темичка.И вярно при това.
Стискам палци на всички мами,които имат проблеми.И аз не знам от внушение ли ,от какво като чета взех да си мисля,че и моя корем се стяга.Не знам и аз,едно ми е странно.Само тови ми липсва сега,и бъбреци ме мъчат.
Някой ме беше питал за желязо какво са ми изписали-Сорбифер Дурулес се казва.Да ви кажа добре ми се отрази.Сори за бавния отговор.Какви витамини пиете?Аз никакви,защото не са ми изписали,а още пия фолиева киселина.Чудя се дали на своя глава да си взема нещо или да карам на повече плодове.Чак на 10-ти съм на доктор да видим бебчо какъв пол е и кога ми е термина,до сега все различно ми казват.Аз си го изчислих на 12-ти.Някой ще ме впише ли при мамите на първа страничка?Първа бременност.
Честито за новите покупки.Аз нищо не съм купувала и няма да е скоро,щото сме в ремонт и само прашоляци.Но си представям какъв гъдел е да купуваш такива нещо.
Честито и за взетите изпити!Да знаете,че бебчетат помагат,пък макар и от корема. preggo

# 26
  • Мнения: 80
   Здравейте момичета!
 Искам само да ви кажа,че днес бях в Шейново и случайно видях Trixy там.Тя и бебка са добре,иска и се вече да я изписват,че много мразела болниците,но нямало как.Каза че като си излезе веднага ще пише тук във форума.
 Повода обаче аз да бъда в Шейново е,че сестра ми изгуби свойто бебче Cry.Не искам да ви затормозявам повече,това е от мен,пазете се!

# 27
  • Мнения: 132
Ох sunny_77 съжалявам много Hug
Дано сестра ти се чувства доколко може да се каже добре HugПредай и от нас много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Дано скоро да се похвали  Praynig

# 28
  • Мнения: 156
sunny_77 много съжалявам за загубата ви newsm45нямам думи Tired
радвам се за трикси и майлили Hug пазете се момичета / това се отнася за всички ни/ дано да няма повече лоши новини newsm10
Nadejda добре дошла и леко бременеене Hug

# 29
  • Мнения: 697
Минавам само за малко да ви видя, че днес се разбих от пазаруване, готвене и чистене.  Отправям се към леглото. Много прегръдки на всички.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт