Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юни 2008, 17:53 ч.

мнение за 133 СОУ - София

• 97 552
  • 256
  •   1
Отговори
# 255
  • софия
Допълвам се, защото е възможно това да е важно - училището не се справи адекватно с ДО. До преди месец децата учеха хаотично. Не се спазваше учебната програма, нямаха истински часове по всички предмети, учителите не се координираха помежду си в резултат на което, децата бяха удавени в огромни количества домашни. Бонина по математика, Ранчова по физика, Цанов по география, Караваневска по руски и Веселинов по история бяха учителите, които наистина преподаваха. Преподаваха уроци, даваха домашни с ясни срокове за предаване и обратна връзка. По останалите предмети или се минаваше и се хвърляше текст на урок, с който децата сами трябваше да се запознаят, или изобщо нямаше такъв, но домашните бяха огромни. Комуникацията течеше по различни канали - скайп, поща (всеки преподавател има в различен домейн), школо и в различно време от деня. Пълна какафония. Това костваше много на всички деца и родители. При седмокласниците беше ад, защото постоянно трябваше да се следи навсякъде по цял ден кога какво се изисква и случва, наред с подготовката им за НВО.
Последния месец някой беше взел разумното решение и преминаха задължително в тиймс. Тогава вече имаше реално ДО и нещата се подредиха.

# 256
  • София
Синът ми завърши при г-жа Мухтарова сега 4 клас. Тя за пръв път беше класна. Но всички,  деца и родители , плакахме като се разделяхме с нея. Ще липсва на децата. Много добър преподавател.
Също като  zvanche мисля, че  в ДО нещо не беше както трябва. Първо скайп, после Школо, после Google class room и домашни вървят по всички канали. Но това няма нищо общо с госпожите, които ще поемат 1 клас. всички са добри, но аз съм пристрастна.

Общи условия

Активация на акаунт