Кореместа тема - хайде на големите шкембета

  • 15 176
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 166
Искам да мога да изрзя колко съм благодарна за загрижеността и подкрепата ви. Наистина незнам какво щях да правя ако не бяхте вие. Както някои от вас знаят по ред причини не говоря за тези неща вкъщи. А имам нужда да споделя и да ми олекне малко. Вчера следобед ходих при една лаборантака приятелка, та тя ми пусна изследвания на кръв и урина. Утайката малко е паднала, слава Богу. Ама пък в седимента има левкоцити. Sad а и бактерии малко. Аман вече. Искрено се надявам тези бактерии да не са нещо сериозно, защото са малко и е възможно от самия съд да са /не давах стерилна урина/. И левкоцитите в кървта са малко завишени. Така или иначе продължавам да чакам секрета и тогава с всичко ще си направя една консултация. Пък каквото сабя покаже.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
Светле почини малко от тези драми. Бременна си , не си дала стерилна урина , еми не можеш да очакваш да няма левкоцити и нещо друго. Ти пък грам почивка не си даваш на мозъчето, какво остава за нещо друго. Не ми се сърди , ама ... голяма жена си станала. Да ти кажа че мойта урина всеки път има кръв +-, левкоцити еритроцити ... и докторката ми казва ок ти е урината. Да не забравяме че сме бременни, и едни хормони бушуват и въз основа на това и други неща не са ни в ред, ама тях ги считаме за нормални.
Ако искаш ми се сърди, но в последно време ме ядосваш много, а не съм от тези дето ще ти спести истината и няма да си ти кажа всичко, мисля че такава си ме харесала и обикнала.
Хайде помисли си колко хубаво е че ще правите секс след някой друг месец, може и да ти подейства.

# 17
  • Мнения: 3 166
Хайде помисли си колко хубаво е че ще правите секс след някой друг месец, може и да ти подейства.
Joy Joy Joy
аз съм забравила как бе.. ooooh!

# 18
  • Мнения: 7 111
Светле, тези толкова много урини, които са ти взели стерилни ли са?
И умната с точенето на кръвчицата, че ще ти свърши преди септември месец така.  Wink
(Като те чета, все едно слушам майка си, а това не ми харесва)  Naughty Но е по-добре когато пишеш де. Аз ще си записвам и при пръв възможен момент ще ти хвърля един здравословен бий чорбата по главата.  Crossing Arms
 Grinning

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хайде помисли си колко хубаво е че ще правите секс след някой друг месец, може и да ти подейства.
Joy Joy Joy
аз съм забравила как бе.. ooooh!
Туй нещо не се забравя бе ей... Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
Ей, добре че са Рита и Рони. Тя Светланка яде всеки ден виртуален кютек от мен, но си е друго да знаеш, че имаш подкрепа. Grinning

# 21
  • Мнения: 3 166
Хайде помисли си колко хубаво е че ще правите секс след някой друг месец, може и да ти подейства.
Joy Joy Joy
аз съм забравила как бе.. ooooh!
Туй нещо не се забравя бе ей... Mr. Green

абе знам ли... да не ви звъня след някой месец по тел-а посред нощите за подробни указания кое как ставаше. Mr. Green

И публично информирам модератор, че срещу мен се уплажнява психическо насилие с обещание за физическо такова.  За доказателство привеждама горните постове на Рита, Рони и Аги. Нищо, че и модераторът е мераклия да се присъдеини към гурпата на дружно насясащите физически побой.  Mr. Green

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И публично информирам модератор, че срещу мен се уплажнява психическо насилие с обещание за физическо такова.  За доказателство привеждама горните постове на Рита, Рони и Аги. Нищо, че и модераторът е мераклия да се присъдеини към гурпата на дружно насясащите физически побой.  Mr. Green
Какво пишеш, че нещо немога да прочета Mr. Green Не отразявам въобще информирането Whistling
СТара, немощна и невиждаща съм аз...горката Twisted Evil

# 23
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз модератор не виждам да има тук, Светле ти на кой се оплакваш хич не ми е ясно.Ама ако те чуе,
обади се, че и аз искам да му се оплача от една с много болен мозък.

# 24
# 25
  • Мнения: 604
За Светлето и всички мамчета силно Hug Hug Hug от мен!

# 26
  • Мнения: 1 512
Добрютро, дебеланки  Grinning
Каква дискусия, какво нещо.
Вчера една колежка в почивката казва - Стига сме си говорили за работа, дай да си говорим за секс и мъже. Абе де ги тия, питам аз и помолих да не говори така пред хората в затруднено положение. Embarassed
Аз в петък си взех моите резултати от кръвта и урината, малко ми е нисък хемоглобина, ианче всичко друго там е ок, за урината - и аз в седимента имам левкоцити. И сега като чета госпожа Светланка, се чудя да се психясам ли или да взема да изям един сладолед с бисквити. Светланке, не омаловажавам твоите страхове в никой случай, аз също се притеснявам всеки път, когато влязав поликлиниката или легна на кушетката за ехограф и ми минават хиляди мисли, докато ми кажат "всичко е наред".
Бях при Вили Димитрова за ФМ, разгледа шушулката отвсякъде, на този етап всичко е наред, има си добре развита главичка, краченца, ръчички, стомахче. Отговаря си на седмиците, вече е цеееели 74,5 мм човече. И ми каза - ми може би момче  Mr. Green Мен като ме напуши един смях, викам си - ей сега започва голямото гледане, хвърляне на карти и боб и така, докато истината излезе наяве  Laughing  На 24-ти съм пак, за да се отхвърли категорично спина бифида, защото сега още не били приключили всички етапи на вкостяване. В момента съм в края на 13-та седмица, а за да се види всичко добре, трябва да съм поне в 16-та.
Аз се успокоявам и си казвам, че шушето е здравичко, защото си расте както трябва, на сантиметърчета, на седмици и така.
Та така с мен и моето малко тумбаче.
Гушкаци (много ми харесва тази дума, ще я ползвам)  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 604
Шушу желая ти много късмет и красива бременост до края!
много ми харесва оптимизма ти който лъха от всеки ред
тук всички ние имаме нужда от това!
Силно  Hug

# 28
  • Мнения: 3 166
Добрютро, дебеланки  Grinning
Каква дискусия, какво нещо.
Вчера една колежка в почивката казва - Стига сме си говорили за работа, дай да си говорим за секс и мъже. Абе де ги тия, питам аз и помолих да не говори така пред хората в затруднено положение. Embarassed

кажи им да видят девойките, че някои само се облизваме, ама не бъркаме в меда. Naughty

Браво на мъничкото шушулче.  Hug Колко точно ти е хемоглобинът,Шушу? Копривка хапваш ли, спаначец? Моя приятелка, която скоро роди беше с много нисък хемоглобин и в два поредни дни й пуснаха системки с едно лекарство и се оправи момичето. Ама все си мисля, че е най-добре да се засили храната, съдържаща много желазо! Не пропускай да наминаваш и да ни даваш отчет - ние тук обичаме да следим нещата изкъсо. Mr. Green

Ех, как сте ме размечтали за този секс от вчера насам.... И вярна на принципа за гладната кокшка, познайте кво сънувах...

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 12:41 от svetlana_78

# 29
  • Мнения: 3 166
Реших, че новината си заслужава отделен пост. Нямам бактерии. Резултатът от микробиологията е  готов - нямам. Митко е минал да провери дали не е готов и току-що ми се обади. Всичко е ок. Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт