Любители на котки - тема 6

  • 23 726
  • 386
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 39 771
Идилия



Днес сме сами. Ама се оправих. Харо беше останал затворен в детската. Чувам по едно време, че и двамата реват - бебе и котарак в един глас. Алекс, защото е бебе и е решил да пробва гласа си, а Харо, защото се стресирал - седи пред вратата и реве да излезе навън. Бебешкият рев му е дошъл в повече Simple Smile Ама си го представям. надигнал се да подуши бебето и то в този момент е надало глас Simple Smile Сърцето на Харо е отишло в петите му Simple Smile

# 331
  • Мнения: 1 218
Диди , благодаря за наградата ! Гугито е много доволен и щастлив , мама се гордее с него  Hug
Вчера нямахме ток, изпълненията ги бях описала още сутринта, ама ги публикувах нощеска  Crazy - а то наистина беше егати търчането и разиграването , даже леко ви спестих някои подробности , че ставаше много дълго  Crazy

Днес продължава с номерата, ама айде стига съм ви занимавала с моето котко  ...


Ох, голям майтап с този Харо  Joy Joy
Милинкия той, изкарал си е акълЯТ , тия бебешки децибели  са му дошли в повече  hahaha  Joy  Joy

AnMary той Харо лекинко  по-големШък  от Алекс ми доважда  Thinking

Много се зарадвах да прочета, че Пусанка е папала лакомо млекце и после си е облекчила коремчето  Hug
И за Рижито имаме добри новинки , ей така най-обичам да ми започва деня , с хубавки новинки    Party Heart Eyes

# 332
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте, мацки! Завърнах се.

Нямам идея кога ще ви чета. От един бегъл поглед става ясно, че ставате все по-добри в начинанията, изискващи талант и креативност.

AnMary, честито отроче! Голям сладур!

Много се радвам за Рижко и Пусана, на кака. А аз констатирах, че само у дома имам алергия, макар и да избягвам да си гушкам любимците и да ги допускам до спалнята си. Жалко, но факт. Sad

# 333
  • София
  • Мнения: 39 771
Харо е почти 2 пъти по-тежък от Алекс. За дължината - не знам.
Вчера педито ни беше на гости. Уж щяхме да покрием Харо. Или той сам да се покрие, нал не обича гости. Страх ме беше какво ли ще каже педиатърката.
И изведнъж, хоп, Харо се престраши и се появи с цялата си прелест. Борисова го погледна и каза "ой, котьо" и му се нахили Simple Smile
Ама тя знае, че у нас е зоо. Дияна беше на 7м когато си взехме рибките.
Педиатърката си тръгва и казва "ех, семейство колко ви се радвам. Даже и на Харо" Simple Smile

# 334
  • Мнения: 591
AnMary, тази снимка направо ме размаза  Heart Eyes страхотни сте newsm51

# 335
  • Мнения: 3 050
бри с много удоволствие ще ти направя  Hug  Hug  Heart Eyes
пак ще съм ти задължена.ще ти пратя снимчици.
дай ги на ЛС или мейл.  Peace  Hug
 Praynigстискам палци на Рижко  Heart Eyes Praynig
мади голяма принцеска и как се гушка в кУчо  Heart Eyes Mr. Green
диди хрис ех че дебеланчо  Heart Eyes честито лов на Джес-важното е да е доволен, моето по мухи си пада  Party ма не ги достига нали е малчо...
ан мари наистина идилия! браво на послушният Харо!  Heart Eyes
на гугу, ретчо и всички мацовки и мацита  Hug  Heart Eyes много поздрави!  Heart EyesСигурно дремят нейде  Heart Eyes сладко, сладко!

# 336
  • Мнения: 416
iguanka хич не е дебелана тя, даже ми е много хилава ама не се вижда на тая снимка....злояд..пази талия  Twisted Evil

# 337
  • Мнения: 3 050
аз за другото коти говорих-черничкото дето си го снимала  Peace
твоята маца пази талийка личи си, но пък щом й е добре така  Heart Eyes  Hug

# 338
  • Мнения: 416
аз за другото коти говорих-черничкото дето си го снимала  Peace
твоята маца пази талийка личи си, но пък щом й е добре така  Heart Eyes  Hug
Имаш предвид това http://images26.snimka.bg/006070893.jpg  Rolling Eyes

# 339
  • Мнения: 3 622
AnMary много сте сладки ти, бебчо и котарака  Grinning

# 340
   Искам нещо да попитам.Моя котьо, кръстихме го Феликс bowuu, все е мърляв по муцунката.Цапа се  като яде и става едно черно.Дали не може да се  мие още, защото е малък- на месец и половина?Или си е писюрко и така ще си отиде Confused?

# 341
  • София
  • Мнения: 1 825
gerik, представям си каква гледка сте.  Joy

Аз имах две котенца - братче и сестриче. Още от мънички много ядяха и все бяха с оцапани муцунки. Определено не чувстваха необходимост да си ги измиват, поради което се налагаше аз да извършвам тази дейност вместо тях. Но пък ядяха от всичко - супа от фасул, супа от леща, яхния с лук... Shocked Дори някой път беше възможно да се види и цяла леща до малката устичка, толкова не им правеше впечатление. Тези братчета, които имам сега, непрекъснато се мият, както и едно друго. Интересното е, че дъхът им също мирише хубаво, както и козинката им. Само ушетата и нослетата им чистя, с другото се справят сами. Де да не пускаха толкова козинка и да не пипаха с ноктета където им падне, цена нямаше да имат.

Преди седмица видях едно коте /досущ като Гугумънго/, което подстригваха абсолютно 0 номер. Онова се беше глътнало езика от страх. Попитах стопанката му защо се налага котето да стои "по кожа", а тя ми отговори, че има малко дете и няма друг избор. Не можах да издържа на грозната гледка и си излязох. Много ми стана тъжно, но пък вероятно няма как да изолира котето и детето лапа космичките.  Sad

# 342
  • София
  • Мнения: 5 735
Пинко като беше още малък изпбщо не се чистеше,със закъснение почна,но със сигурност не е такъв чистник като на Емел котетата  Laughing.

Аз да питам,че днес чух нещо страшкащо за мен- котките не може ли да разграждат картофи.Някой чувал ли е нещо по този въпрос? newsm78

# 343
  • Мнения: 3 050
аз за другото коти говорих-черничкото дето си го снимала  Peace
твоята маца пази талийка личи си, но пък щом й е добре така  Heart Eyes  Hug
Имаш предвид това http://images26.snimka.bg/006070893.jpg  Rolling Eyes
да  Hug

Направих две рамки на Сим на Бри    Heart Eyes
едната е в два варианта  Peace






 

# 344
  • Мнения: 416
Много са хубави...Ех..де да можех и аз така  Whistling Peace

Общи условия

Активация на акаунт