Любители на котки - тема 6

  • 23 723
  • 386
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 770
Малииии , някой е творил днес ! Двете в червено повече ми харесват - имат по-добър контраст с мацката.  Joy Трябва и аз да взема да направя една на Рет.Днес направих на племенницата и започнах втора и мисля , че тя ще бъде върхът в моята 4 дневна кариера. Laughing Работих я 4 часа и имам още!

Момичета , имате много поздрави от Тед-кет!Завела е Нефертина и онзи малък хулиган , дето не му запомних името в родното място на Нефи , т.е. Добрич.Тя няма нет там и ще се върне чак след 1 юли.Обеща мноооого снимки с котковците и от морето.Нефи и разбойникът играели на двора и били много доволни !  Peace

# 346
  • Мнения: 3 770
Много са хубави...Ех..де да можех и аз така  Whistling Peace

Ами хайде хващай се и ще си правим изложби !   Peace

# 347
  • Мнения: 5 317
нямаш представа колко съм ти благодарна. Hug Hug Hug Hug Hug

# 348
  • DE
  • Мнения: 521
Ох, мамина златна Симонка  Cry

Днес снимахме Пусана, да я видите какво е плъхче:

# 349
  • Мнения: 5 317
Миличката Пусана. Sad Sad Sad Sad Cryда я погалиш от мен. Sadи целувчица да й удариш.

# 350
  • Мнения: 3 770
Аз май се изказах неподготвена за рамките , даже и не прочетох отгоре написаното! EmbarassedВиновна!

Мъчно ми е за Пусана , като я гледам на тези снимка!  Cry

# 351
  • София
  • Мнения: 1 951
Много  са ви  хубави  рамките.Ще  се пробвам и  аз.
Милата ,Пусаница,!

# 352
  • София
  • Мнения: 5 735
Добро Утро и от мен.
Пусана много прилича на моето предишно коте Hug

Аз пак да си питам за картофите-някой знае ли нещо по въпроса дали са вредни за котките newsm78

# 353
  • София
  • Мнения: 1 951
Не вярвам  картофите да  са  вредни  за  животиняците.Стига да са   термично  обработени.
Твоята  писка яде  ли  картофи?

# 354
  • София
  • Мнения: 5 735
Сам си ги иска и аз ги смесвам с консервите .Но вчера един колега(гледащ кучета),ми обясняваше ,че животните не можели да разграждат добре картофите(бил го гледал по някакво предаване) и той спрял да храни кучетата си с картофи.Това обаче се отнасяло и за котките. newsm78

# 355
  • Мнения: 854
Дали е вредно не знам. Знам, че стомасите на кучето и котките не успяват да усвоят нищо от картофите. Просто преминават през тях. Т.е.  няма смисъл да се дават, а може би и да са вредни с това, че само създават работа на стомаха, да смели нещо непривично. При положение, че не усвояват нищо от ях - то няма и смисъл да им се дава.

# 356
  • Мнения: 416
Добро утро!!!

Джес още малко и наглавата ми ще се качи ,само и само да и дам картоф докато беля... А махна ли се за малко от масата дето съм белила и като се обърна,наща захапала една кора и бяга....  ooooh! Немога да изляза на глава с нея, по същия начин е и с краставиците, неще някой път самата краставица, а обелката й. И ако не й дам си открадва... Thinking Пресен случай е снощи като си правих таратор

# 357
  • София
  • Мнения: 5 735
Спирам му картофите.Дали пък не е и това причината да ходи по 2 пъти на ден до тоалетна,че понякога и по 3 Crazy.
bushkata - мерси за инфото.

didi hris - ти ме подсещаш ,че нашия търчи при кофата като има обелки.Трябва да видя да му дам краставица,да не би да му се яде.

# 358
  • Мнения: 416
Аз й давам да опита от всички зеленчуци, а и плодове ... ако си поиска. Даже като сме на маса, докато не опита какво ядем не ни оставя, гледа ни в устите жално и реве, тропа с лапи, абе големи сцени   Laughing   

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 09:56 от didi_hris

# 359
  • Мнения: 1 540
Вчера разбрах, че от лук например котетата ослепявали...  Confused Каза ми го продавачката в зоомагазина, спомена нещо лошо и за зеленчуците. Може би трябва да прочетем малко за това, дали им влияят добре зеленчуци и подобни. Въпреки, че в консервите слагат грах, моркови, разни подобни. Котакът на едни приятели пък си умираше за пъпеш, беше невероятна гледка как млящи пъпеш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт