Любители на котки - тема 6

  • 23 725
  • 386
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 1 951
Старата ми  котка  също  ядеше  пъпеш.Дори  си крадеше от обелките.В началото  не  знаех,че  иска.Режа  за  децата  и   обелките  изчезват,започнах  да й  давам  и  на нея и така.

# 361
  • Мнения: 854
Цитат
6. Лукът е токсичен за животните (в големи количества - няколко сурови глави). В него се съдържа веществото алил-пропил-дисулфид, което уврежда червените кръвни телца и може да доведе до печален изход. Животните развиват анемия, слабост, дихателни проблеми. Ако кучето ви се е наяло с лук, по-бързо се обърнете към лекар.

Полезно.

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Моя котьо, кръстихме го Феликс bowuu, все е мърляв по муцунката.Цапа се  като яде и става едно черно.Дали не може да се  мие още, защото е малък- на месец и половина?Или си е писюрко и така ще си отиде Confused?

Наскоро взех малко котенце на 40 дни, някъде бях пуснала негова снимка, та муцунката му жълта от някаква манджа, "прах го" - малко избедня петното, дори се съмнявах че се е родило с рижава муцунка Thinking, гледам го че ближе лапички и уж почиства муцунката, но още не се е изчистила.
Ветеринара каза, че козинката се сменя, и трябва да се изчисти.

Как да го науча да яде сухо? Пълен игнор. Crossing Arms

# 363
  • Мнения: 1 540
Моя котьо, кръстихме го Феликс bowuu, все е мърляв по муцунката.Цапа се  като яде и става едно черно.Дали не може да се  мие още, защото е малък- на месец и половина?Или си е писюрко и така ще си отиде Confused?

Наскоро взех малко котенце на 40 дни, някъде бях пуснала негова снимка, та муцунката му жълта от някаква манджа, "прах го" - малко избедня петното, дори се съмнявах че се е родило с рижава муцунка Thinking, гледам го че ближе лапички и уж почиства муцунката, но още не се е изчистила.
Ветеринара каза, че козинката се сменя, и трябва да се изчисти.

Как да го науча да яде сухо? Пълен игнор. Crossing Arms

Защо искаш да го учиш да яде сухо??
Явно муцунката му е такава по рождение. Помня снимката на котето, прекрасно е и кафявата муцунка му стои много сладко! Котката на моя позната пък има черна пилотска шапка върху иначе бялата с глава  Simple Smile
Оставам с впечатлението, че искаш едноцветно коте и кафявата муцка те дразни...

# 364
  • Мнения: 1 540
Хайде на снимките  Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246251&photo=46

От тази снимка до края са новите снимки на порастналите бебИта и техния татЮ  Peace
Размазани са, ама онези дребните шават постоянно!

# 365
  • Мнения: 591
Ех, страхотни са тези маценца  Heart Eyes

# 366
  • Мнения: 1 540
Вчера едното от дребните, гледам, стои в ъгъла на леглото и гледа едно такова странно в приклекнала поза... Хоп, отмести се и под него едно малко мокро петънце  Joy Пикльо  Simple Smile

# 367
  • Мнения: 3 770
Миленика , може да му накисваш гранули в храната.Рет като бебе изобщо не искаше да яде гранули , консумираше ги само мокри.Като отидох да го видя на около месец и половина в развъдника и ми стана жал за него и даже се зачудих какъв е тоя моя късмет - първото ми почина , това сега едно такова апатично - не яде , не играе.Даже него го задържаха повече в развъдника от цялото котило че бил нещо кекав.  Joy Не яде , не играе.Заради него бяха оставили по-дълго време и сестричката му , да го увлича в яденето и играта.Та като го взехме дълго време му мокрехме гранулите иначе отказваше да ги яде.Постепенно взех все по-малко и по-рядко да ги мокря.Ела го виж сега - плющят му ушите като яде и играе за десетима , пълен дивак.  Joy
А муцунката ако е изцапана , като се смени козинката ще се оправи.И ако наистина е изцапана и мен щеше да ме дразни това.

rorrr , голеееееми сладурчовци!Да ги намачкаш и нацелуваш!Ох, напомнят ми на Дизи , бели маймунчета !  Sad

# 368
  • София
  • Мнения: 1 825
 Joy Пикльо. Ще ги изям всичките. Ако нямах алергия, щях да си взема и едно бяло бебе. Искааааааааааааааам!

# 369
  • Мнения: 591
Вчера едното от дребните, гледам, стои в ъгъла на леглото и гледа едно такова странно в приклекнала поза... Хоп, отмести се и под него едно малко мокро петънце  Joy Пикльо  Simple Smile

 Joy

Моят котарак като беше малък си казваше...като бебе беше, едно мяукане докато не го заведеш да пишка или там каквото му се прави Simple Smile

А сега като ги гледам тези малките...оффф, много се надява все пак да не е с фалшива бременност мойта маца, расте и корема, но цицките пък май си останаха така не растат повече...не знам дали така е нормално, но пък много време стана да е фалшива бременност май  newsm78

# 370
  • Мнения: 1 540
А сега като ги гледам тези малките...оффф, много се надява все пак да не е с фалшива бременност мойта маца, расте и корема, но цицките пък май си останаха така не растат повече...не знам дали така е нормално, но пък много време стана да е фалшива бременност май  newsm78

Еее, не може да станат Д чашка  Joy  Joy  Joy
Дано да има котьовчета скоро  Simple Smile

# 371
  • Мнения: 591
А сега като ги гледам тези малките...оффф, много се надява все пак да не е с фалшива бременност мойта маца, расте и корема, но цицките пък май си останаха така не растат повече...не знам дали така е нормално, но пък много време стана да е фалшива бременност май  newsm78

Еее, не може да станат Д чашка  Joy  Joy  Joy
Дано да има котьовчета скоро  Simple Smile

Представям си я с Д чашка  hahaha
Предполагам е нормално сега да е така, а пък като има котета (дано) ще са по- големи Simple Smile

# 372
  • София
  • Мнения: 5 735
Аз си спомням ,че на мойто бившо коте,след като роди и се измениха гърдите,преди това си беше както обикновено.

# 373
  • София
  • Мнения: 39 771
Има напредък в отношенията Харо - Алекс Simple Smile
Алекс беше нещо мрънкащ на обяд, влизам в стаята, гушкам го. Харо се промъква, извиках го. Идва той, души косата на Алекс (май аромата на Мустела му харесва) и в следващият миг му удари една глава Simple Smile т.е. поотърка му се Simple Smile Това по принцип е любовната игра м/у Харо и Джони. Обясняват се нещо с мъж ми и Харо започва любовно да му удря по една глава в челото Simple Smile Смях.
Явно осъзнава, че и Алекс е мъж и е подходящ за подобна лИбовна игра Simple Smile

# 374
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, моите котараци не освобождават тази чанта за пътуване, а е и тясна, а те искат и двамата там да се гушат. Това ме кара ди си мисля, че искат да имат собствено и то голямо легло, под формата на лодка. Цяла седмица в чужбина не ми остана време да разгледам какво се предлага на пазара и чакам предложения от вас къде има най-голямо разнообразие от неща за любимци.

Общи условия

Активация на акаунт