За Станиславчо Априлчетата молят се от сърце, при мама и татко да се прибере!

  • 11 615
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И аз да се запиша в новата тема и да бягам, че ме чакат 7 кила череши да ги изчистя и да варя сладко Tired Тя Кали знае миналата година как сладкото ми от череши стана историческо и приключи с изгърмяването на печката Mr. Green
Ноктите режа с ножичката на Чико; това девойче има ужасно твърди нокти  Rolling Eyes
Сложих и аз снимки за новия колаж Blush
Емма, мисля, че всички контрацептивни средства са строго индивидуални; аз съм пила хапчета и то с цел лечение, и ми понесоха ужасно зле; никога в живота си не бях се чувствала толкова зле и физически, и психически. За себе си съм установила, че хапчетата не са моят контрацептивен метод. Спиралата обаче ме плаши и май ще си караме пак на прекъснат полов акт. Аз и без това толкова трудно забременях с целенасочените опити, та едва ли ще стане фал Crazy

# 16
  • Мнения: 319
Ние пристигнахме Grinning Спахме през целия път (час и 15-20 мин.) Дани е вече в ръцете на дядо си Grinning

Аз режа ноктите с нокторезачка и то най-редовно,тъй като ако останат по-дълги и се зачупват и то доста надълбоко Confused това ни е редовна процедура Peace Ние пък си държим стабилно главата като сме по корем и много ни харесва това положение,може да е от значение килограмите на бебето....все пак ние сме около 5800 вече Wink

Цитат
sisee, аз не знаех, благодаря! 
Сега вече сложих снимка на Габи за колажа за втори месец!
Струва ми  се,че не само ти не знаеш,защото в стария ни албум продължават да се слагат снимки от други мамчета Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 749
Аз и без това толкова трудно забременях с целенасочените опити, та едва ли ще стане фал Crazy

Не разчитай 100% на това...Имам приятелка, която едва забременя. След като роди, цикълът й беше през 3-4, че и повече месеца. И понеже беше пълничка (изразявам се меко, защото ми е приятелка все пак Wink )....разбра, че е бременна, когато бебето започна да рита  Peace За нея това беше прекрасна изненада, защото все се канеше да започне да събира пари, за да ги вложи в забременяване  Peace

Kalli, Мишо на снимката е супер сладък Heart Eyes А на прическа го докарва като Елвис Пресли Simple Smile



Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 17:00 от ВаняМ

# 18
# 19
  • Мнения: 410
здравейте и от мен в новата тема!  bouquetсисе-радвам се че сте пристигнали и всичко е ок.аз също слагам кошчето на предната седалка на колата и закопчавам с колана.честити месечинки на всички бебоци днес!ние снощи бяхме на гости и се прибрахме към 1ч.бях скапана.днес цял ден ми е такова недоспано,и като нахраних Оливия в 13ч.и с нея да спа.сега станах-по добре ми е макар,че бих спала цял ден. Joyаз режа ноктите с ножичка с криви връхчета,имам 2 нокторезачки,ама не са ми удобни сега.аз пак изпратих татето на път и тъпея сама Rolling Eyes.до после мами.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Здравейте и от мен в новата тема, която е чудесна! Браво на eva_merry  smile3501

Гледам заформили сте тема за превозните средства. Моят съвет е въобще да не се занимавате с мини ванове, ако имате възможност - направо ван. Ние от няколко години сме с Fiat Ulysse (което е почти  като Pеgeout 807) и сме супер доволни. Багажникът е огромен, може да се сложат в него две нормални седалки. За да придобиете представа за размера ще кажа, че количката ми (Кенгуру Виктория) се събира в него разгъната (права), че и място остава.  Peace Сега се точим за новото Pegeout 807. След като се качих на вана, всички други леки коли ми се струват малки.

# 21
  • Мнения: 54
Мама Тодоран,  аз на твое място щях да я разчекна тая педиатърка. как може  #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out
Прецакаха яденето на детето, и остави другото, ама това крехко същество да се мъчи с гъбички. За това наистина трябва да се търси второ мнение, дори и при на-малкото съмение.

Мамчета, на мен педиатърката ми каза , че Бобчо е още малък за кошчето за кола и а още не смея никъде да мръдна - само в квартала. За сега в колата го возим в зимния кош , което се получава само когато татито е с мен, а аз прикрепям коша. Сама не бих се оправила. А гледам, че вие вашите деца си ги возите в тези кошчета. даже Верчо до Сърбия стигна  newsm78

# 22
  • Мнения: 70
Да почерпя с малко закъсненение, днес Дари става на 2 месеца.
И понеже още не съм се научила как се слага снимка, нека всеки се почерпи с каквото обича. Разрешавам и забранени неща  Laughing

Честито и на Габриела на t_ilieva и Яни на Blankinia!

Лурдес, Дари докато я къпем мълчи, много и харесва във водата. След това мазането също може да го изкара без рев, обаче започнем ли да я обличаме, се скъсва от рев. Най вече когато е гладна. Ноктите и ги режа с ножичката на Чико, но не ги пиля, а май трябва. Защото въпреки че и ги режа 2 пъти в седмицата все се случва да се надраска.

БарбиPraynig все по-хубави новини да ни съобщаваш.

rocobaroco3
, радвам се че нещата се оправят при вас. Стискам палци за резултатите.

Goldie, безаварийно правене на сладко. Леле потекоха ми лигите.

Хайде отивам да си видя манджата ,че да не останем без вечеря  Joy

# 23
  • Мнения: 410
Мама Тодоран,  аз на твое място щях да я разчекна тая педиатърка. как може  #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out
Прецакаха яденето на детето, и остави другото, ама това крехко същество да се мъчи с гъбички. За това наистина трябва да се търси второ мнение, дори и при на-малкото съмение.

Мамчета, на мен педиатърката ми каза , че Бобчо е още малък за кошчето за кола и а още не смея никъде да мръдна - само в квартала. За сега в колата го возим в зимния кош , което се получава само когато татито е с мен, а аз прикрепям коша. Сама не бих се оправила. А гледам, че вие вашите деца си ги возите в тези кошчета. даже Верчо до Сърбия стигна  newsm78
кажи и на твоята педиятърка да се гръмне #2gunfire-защо да е малък за кошчето???????та нали са от 0-1 годинка.слагай си детето и се разхождайте-на Оливия и е много удобно,чувства се по сигурна и често я слагам само да спи в кошчето,а и е до мене и си я люшкам. Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ваня, знам си аз - два пъти съм забременявала с такова пазене, а като спряхме да се пазим не забременявах ooooh! Crazy Тъй че нищо чудно да стане някой фал и наистина да взема по-сериозни мерки Hug
Бибобибо, питаш ли ме - започнах Дюкан,а онзи ден варих сладко от ягоди, днес от череши и не мога даже половин плодче да опитам Whistling Cry
Честита месечинка на Дари, Габи и Яни  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 531
Аз и без това толкова трудно забременях с целенасочените опити, та едва ли ще стане фал Crazy
Ами при нас стана  Laughing - ИВА ! А иначе и при нас беше голям зор, особенно второто , та и аз като теб не вярвах да има фал!
Гледам заформили сте тема за превозните средства. Моят съвет е въобще да не се занимавате с мини ванове, ако имате възможност - направо ван.
И на нас ще ни трябва направо ван! То сега сме с комби, багажа все ще го съберем, ако пътуваме всички - пак що годе се събираме, ама ако искаме да си водим някоя помощничка- няма къде да я качим!Освен баткото в багажника да го сложим, то и без това често си прескача сам отзад  hahaha

# 26
  • Мнения: 2 751
Голдииии, ще донесеш ли едно бурканче август на срещата, а? че и на мен ми потекоха лигите  Mr. Green
Аз пък ще правя утре компоти. За първи път  Mr. Green
Не знам кога ще намеря време с това постоянно кърмене, ама...  ooooh!

За столчето за кола: ние Мишо го слагаме, но смея да твърдя , че не винаги му е удобно  newsm78 Все пак миналия уикен ходихме на Априлци и пътувахме 3 часа. ПРезцялото време спа навръщане, но на отиване не му беше комфортно  Peace

# 27
  • Мнения: 70


Бибобибо, питаш ли ме - започнах Дюкан,а онзи ден варих сладко от ягоди, днес от череши и не мога даже половин плодче да опитам Whistling Cry

Леле, аз на твое място не бих издържала.

Аз да ви кажа се осмелих и ягодки да хапна въпреки че кърмя. Някой друг престрашил се?

# 28
  • Мнения: 105
Да си призная няколко ягоди и аз съм хапнала  Embarassed
Е не се сдържах. Нашите всеки ден носеха от градината по една голяма торба с ягоди. е как да им устои човек. аз и не прекалявах. по 1-2 на ден. Но ако не кърмех....

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Кали, ще донеса Peace Ама ти си обещала палачинки още за предната среща /за мен с трици ако може Crazy/ Mr. Green
И компоти викаш ще вариш Thinking - да не се готвите за трето, че като се сетя как ти се ядяха компоти в началото на бременността, сигурно гледаш да се подсигуриш, а Twisted Evil Heart Eyes
Бибо, нямам избор Tired Имам да свалям 20 килограма, а за два месеца не помръднах грам Embarassed Сега за една седмица свалих 2 и се чувствам добре, та продължавам стриктно Peace
На Дима не и е особено удобно в кошчето за кола.

Общи условия

Активация на акаунт