През СЕПТЕМВРИ ще изгреят нашите звездички, чакаме ги с трепет всички

  • 8 380
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 571
А това наистина какво е??Че са толкова скъпи билетите?/Дано ги продадете

# 271
  • Мнения: 133
Иринка, съжалявам, мила  Hug  Но мисли, че всяко зло е за добро  Hug Дано по-леко да я преживее детето  Hug
А за кои места за билетите и за каква цена ги продаваш?  Имам една колежка, която е с малко дете и се чуди още...
Момичета, имам един въпрос: какъв е смисълът на преваряването на зехтина?  newsm78 Защото нали е добре да се мажем с преварен зехтин, а мен много ме мързи да преварявам  Embarassed Та ми е интересно дали мога да си се мажа без да преварявам  newsm78

# 272
  • София
  • Мнения: 413
Сончеее-Блондии, не помниш ли Асето какво ни обясняваше за преварения зехтин? Че сле слага зехтина с незнам си какво, преварява се и се обира само това което е на повърхността. Голяма играчка а и не си заслужава!

# 273
  • Мнения: 133
Диде Hug, това съм го пропуснала  newsm78 Пък и аз по-късно се включих във форума и може преди това да сте го обсъждали  Hug Иначе аз веднъж вече преварявах, но не така както казваш ти, ами просто си сварих зехтина на водна баня  newsm78 Като слушам, че трябва слой да се обира май нищо не съм направила  Joy

# 274
  • Мнения: 3 926
Ааа, не съм казвала такива неща за зехтина Wink
И не знам какъв е смисъла на преваряването. Знам, че се отлива около глътка и се слага да ес превари, защото се раздува и може да се излее от бутилката. Преварява се без капачка. Слага се в съд с вряща вода. ама аз съм се мазала и с непреварен Peace Щото ме мързеше да преварявам Mr. Green
А Мечо Пух е мюзикъл на компанията Дисни. И цените на билетите изобщо не са съобразени с българския стандарт Close По изисквания на компанията (която, както се сещате не е най-бедната в света) билети плащат всички над 1 година Close И кой ще заведе детето си под годинка? Освен тези като нас с бременните тумби???
Иринка, за кога са ви билетите??? И къде са ви местата ако все пак решим да вземе поне два Hug (ядосана съм им много на онези обирджии, ама като си представя детето с какъв кеф ще гледа....) Много трудно решение това с ходенето на Мечо Пух Rolling Eyes

# 275
  • София
  • Мнения: 413
Грешката е моя, но  newsm78 пуста глава бременлинска...не помня кой разказваше това за варенето. Съжалявам! Бях останала с впечатление че Асето ни разказваше на обяд във Ветрило.

# 276
  • Мнения: 93
Здравейте  Hug!
И аз да се доредя да се включа.

Иринка дано бързо да ти се орави юнака от шарката и да успееш да продадеш билетите. Ние също много се чудихме, ама тя племенницата няма да го разбере много много и при тия цени  ooooh! та се отказахме.

Сонче аз за зехтина бях чела, че съдържа някакви ненаситени мазнини и някакви други вещества и ако се мажеш продължително време, кожата ти добива восъчен тен, та затова е преваряването, да се неутрализират тия неща. Ей как се изказах, сега ако се намеси някой химик, ще ме разнесе  Embarassed.

# 277
  • София
  • Мнения: 413
Грешката е моя, но  newsm78 пуста глава бременлинска...не помня кой разказваше това за варенето. Съжалявам! Бях останала с впечатление че Асето ни разказваше на обяд във Ветрило.

# 278
  • Мнения: 343
Ааа и аз не се прежалих за Мечо Пух с тия цени Sad Не взех на време и бяха останали само места, дето не знам дали ще вижда малката добре и така.....

Ирина, бързо да се оправя момчето и дано по-малко го сърби!

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 15:16 от Григчо

# 279
  • Мнения: 3 926
Дидка, туй дето го помниш май за маста беше newsm78 Да се обира отгоре... Пусто и аз не помня. Аз ви казвах за зехтин с невен. Че се накисват цветове от невен, стоят някакво време и после се оцеждат...
Абе хубаво е да се правят домашни мазила, но много трудоемко.
На мен обаче ми хареса много това, което Шейли каза за дупетата на бебетата Grinning И днес го споделих с Иван. Той много се очарова от идеята и за мокри кърпи да не се харчат пари Mr. Green Ама да го видя ако му се наложи да махне ако от памучна пелена Wink Laughing
Дано се справя успешно с ЕБХ-то Praynig
А по този повод да ви кажа снощи какви идотии сънувам... Отивам да раждам. Ама съм с 6 сантиметра разкритие. И някакъв доктор (не моя) ме слага на масата, за да ми прави секцио. Аз му обяснявам, че съм дошла да раждам естествено, ама той ми буха някаква упойка... И тъпата упойка не ме хваща на три пъти Laughing И аз ставам и му казвам - Видяхте ли, че нормално ще си раждам. Сега кажете след колко време тази упойка ще се махне от организма на бебето и ще може то да си се роди само. После тръгвам да ходя при моя доктор, ама вече съм с 10 сантиметра разкритие... И започвам да му обяснявам как някакъв е искал да ми прави секцио... И той тъкмо да ме изгони човека, защото не съм отишла още в началото на раждането при него... и се събудих Laughing Ама смях голям беше. Много странен сън Laughing

# 280
  • при моите любими
  • Мнения: 2 560
Благодаря ти Juliko за инфото. Разгледах сайта и си записах телефоните. Дано не ми се налага   bouquet

# 281
  • Мнения: 7
Здравейте!
Аз да колкото знам зехтина се преварява, за да не цапа коремче и дрехите. Иначе всичко ставало жълто.  newsm78

# 282
  • Мнения: 571
Асеее май наистина искаш да е нормално раждането!!!Противиш се за секцио и насън и си отстояваш желанието!!
А пък аз както ми се иска да е секцио и все нормално раждане сънувам  ooooh!Еее вярно че все не изпитвам никакви болки и много бързо раждам  newsm78 newsm78Шусти бременни мозъци какво да се прави

# 283
  • Мнения: 133
Асенце, и аз така преварих първия път  Peace - шишето на водна баня във вряща вода.
Dianchence ми то аз съм биотехнолог, пък не мога да си отговоря newsm78 Току що питах един колега технолог по етерични масла и според него нямало смисъл да се преварява, защото нищо не се променя  Peace Ще го мисля довечера какво да го правя  newsm78
Тази нощ май е била нощта на секциото. Асенце, да ме видя и мен някъде в съня си (на съседната преграда, например  Joy) Аз пък сънувах, че отивам да си раждам нормално, а те нещо ме излъгват и упояват и ми правят секцио Sad Като излизам от упойката и бебчето ми го няма Sad Събудих се много тъжна. Дано само сън да си остане и всичко да си мине по нормалния начин  Praynig

# 284
  • Мнения: 7
Здравейте!
Аз да колкото знам зехтина се преварява, за да не цапа коремче и дрехите. Иначе всичко ставало жълто.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт