Летният сезон дойде, на ОКТОМВРИЙСКАТА мама й се ходи на море.

  • 10 606
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ванче Мамче, да питаме Гери дали като се роди бебо има време за романтични вечери, а?  newsm78
Я да взема да кача и аз една снимка на нашето семейство в албума. Всъщност ще кача две, едната от миналото лято, а другата от сега с корема. Освен това ще видите как си постригах хубавата черна дълга коса и се направих на руса офъкана овца.

# 16
  • Мнения: 80
  ПуканкаZ,физиологичния разтвор го има в аптеките и е най-безвредната течност с която можеш да промиеш нослето на бебо(това е солена водичка).И аз на мойто момченце докато беше бебе само с такова му чистех сополките.
  vanche_mamche,синчето ми е на 7 годинки и половина,не му е за пръв път да ходи при баба си,ама този път е за 2 месеца и ще ми е малко по-трудно като че ли.От друга страна той си се гледа сам в къщи и ми беше жал за него цяла ваканция докато аз все още работя да седи самичко в къщи.Там поне съм спокойна,че с племенника хубаво ще се наиграят и ще си дойде август,когато аз вече няма да работя и ще имам време за него.
 Моя син миналата година го водихме на тоя цирк в Младост и много му хареса,ама тая година неможахме да смогнем за цирка.Макар,че като беше по-малък и го водих на цирк и ние си излязохме на 20-та минута,че то не му хващаше вниманието още.

# 17
  • Мнения: 966
Здравейте   bouquet
Благодарение на вашите пожелания вече съм по-добре,чак не вярвам че така леко се разминах  Grinning
DEZIRELA, честито момиченце!
Мимисофия, честит малък мъж!
JANITA75, добре дошла сред нас   bouquet
Никози аз писах,че не мога тази седмица за среща,че ако сме здрави в събота сме на сватба.Ако искате може другата седмица.....работещите да кажат аз съм от свободните  Wink

Да кажа на Пловдивските мами,че и тук има лекции на сп. "9 месеца" в центъра са в ресторант "К-9" близо е до "Джумаята" ако не се лъжа следващата беше на 23.06 аз мисля да ходя.Трябва да се запишем предварително.После ще отворя сайта им и ще видя телефона и датата.

Романтичните вечери в къщи при положение че има вече едно дете си остават само далечен спомен  Laughing   Вече има само романтични нощи  Joy

shareez  аз като я оставих за сефте в яслите преди 2 седмици място не можех да си намеря, докато не дойде време да си я взема.Тук е първите дни по 3 часа после може и да закусва и да обядва там. На обяд като ми казаха лелките ,че не е плакала и си е изяла всичко много се зарадвах.Лошото е че ходи 5 дни и се разболя,тази седмица си е в къщи ,другата седмица  пак със свито сърце ще я пусна.Дано не ми донесе пак някоя болест  Praynig
MightyBabka   много кофти ситуация........

И аз чудих за цирк ама ни е рано още....като стане на 3г. по може

# 18
  • София
  • Мнения: 285
на всички мами узнали пола на бебчо, честито!

на новата мама - добре дошла при нас!

тук имаше прекрасна буря; ще се поизчисти въздуха!

Аз да попитам мамите, които споделиха за зимния сезон за най-удобни дрешки - гащеризон и боди. Мислех че става въпрос за  гащеризон от тези джинсов плат или дънков, но днес видях в един бебе магазин гащеризон от по-плътен трикотажен плат, разтеглив. Моля за разяснение?! Т.е. това, което си мислех за боди се оказа гащеризон, а бодито  прилича на гащеризон, но е по-тъничко. ??!!



# 19
  • София
  • Мнения: 183
Ето ме и мен най-после...ама нали сестра ми дойде на гости ...
Прегледа при марков мина така както го описваха до сега всички-човека е много любезен и очевидно много компетентен. Ще си имаме мома. Simple Smile Слагайте ми бързо розовия щъркел. Flutter Доктора каза че е 100% сигурен, а ако е объркал да сме отидели с бухалка при него да се разправяме. Mr. Green Бебка е добре, всичко си има, тежим 320гр. Плацентата е започнала да се вдига но само лекуващия лекар може да се произнася по мерките за пазене и лекарствата. Ще почивам още известно време. Много сме щастливи, въпреки че от самото начало си чакахме да е момиче. Simple Smile

Никози, викай ми както ти е удобно Peace

Мими, честит ви мъж!  Simple SmileВидя ли че всичко е наред и няма значение, че още не усещаш бебчо.Благодаря ти още веднъж че ме упъти за клиниката на Марков, защото аз с моята бременна глава запомних само че е на ул. Алеко Константионв, на около 50м. От кръстовището с Oборище.  EmbarassedИ вървя аз и търся табела, а мъжа ми ми се чуди на акъла къде съм тръгнала.

Tsv, Съни, каката и баткото от сега се очертават много грижовни. Много е сладко да ги наблюдаваш в такива моменти.

ssissi, стискам палци за баща ти. Надявам да не е нещо сериозно. И не ни натоварваш, нали сме тук да се подкрепяме. За констракциите са ти обяснили вече.

DEZIRELA, радвам се, че сте добре с бебка. И разбира се, честита мома Simple Smile

elissa_kv, списъците за багажа са различни за всяка болница. Мисля че можеш да го поискаш от доктора, който ще те изражда. Или кажи на коя болница си се спряла и ако някой има инфо да сподели.

Ванче, няма проблем за името. Аз считам че сама ви подведох. Както казах приемам всякакво обръщение (стига да зацепя че към мен се обръщате Joy). Много неприятно това ходене на зъболекар. Аз последния път като ходих да си правя кариес си пръснах ципа на панталона от зор докато стоях на стола. hahaha Добре че мъжа ми ме беше докарал с колата че представи си как търся такси със зейнали гащи. Не че нямаше да ме вземат Mr. Green

Теди, честити сини гащи Simple Smile

Сев, мерси за хубавото оформление и новата темичка.  bouquet За 15 октомври само няма кандидати да раждат Wink

Съни, твоето детенце голяма ваканция ще му удари при баба. И толкова надалеч.....голям човек е вече. А ти вместо да ти е мъчно сега отдели време за всичко което не си можела да направиш заради липса на време покрай грижите за детето.

Айде аз си лягам!

# 20
  • Мнения: 817
Такааа, вечерята мина много добре. Мъжът ми го изненадах от всякъде с менюто. Първо взех бяло вино Черга, което той много обича. Предястието беше филе от херинга (маринована) с лимон и гарнирана със салата от марули, домати, червен лук, краставици, лимон и зехтин и малко дресинг за салата. Основното се състоеше от пилешки бон филенца задушени в сос от бяло вино, горчица (дижонска)  и мед - нещо, което готвя и опитвам за пръв път, но се получи много сполучливо, особено полято с лимон след сервиране. Мъжът ми много го хареса. И накрая десерта беше от ягоди с шоколад - също много голяма изненада за него. Общо взето остана много впечатлен и направо се размекна. Само дето вечерта завърши с Европейското по футбол  Crazy Ноооо чакам сега да свърши и последния мач, пък да видим ...  Blush

Мими, Честит ти малък мъж! Виж как всичко е наред, бъди по-спокойна вече и се радвай на хубавия период от живота си.
shareez, дано да ви вземат в градината, стискам палци. А романтичните вечери след появата на дете сигурно си права.
sunny_77, представям си колко ти е кофти след заминаването на детенцето. Sad
gery_roz, гледай да си почиваш повече, за да предотвратиш поне някои от неразположенията.

# 21
  • Мнения: 156
mimisofia честити ти сини гащи  bouquet
mylili на теб честити розови  bouquet
shivani по мое време бодито си беше блузка с или без крачолки, с копченца отдоло за по-лесно обличане и събличане, а гащиризон си е гащиризон- с презрамки. да ме поправят другите мами ако греша Rolling Eyes
 Севи, браво за добрите резултати от романтичната вечеря Hug и моят мъж е същия. аз съм казала, че имали мач всички мъже стават обратни Joy
sunny_77 и аз мойто го пращам за цяло лято при баба му и дядо му, и доста си го изживявам така че те разбирам напълно Tired

# 22
  • Мнения: 817
mylili, Честита дъщеричка! Радвам се и че прегледът е минал добре.

shivani Ето така изглежда едно гащеризонче , а така едно боди

tediko, май си права за мъжете по време на мач  Laughing

# 23
  • Мнения: 32
shivani Ето така изглежда едно гащеризонче , а така едно боди

shivani, аз имах точно това впредвид!
Марианче, честита принцеска!
Сев, страхотно меню си измислила. Май ще трябва по често да правим  1dating, че после smile3541.

# 24
  • Мнения: 80
   Тогава аз имам най-страхотния мъж на света,защото той изобщо не гледа футбол,а най-смешното беше че аз му казах че в момента има европейско първенство  Joy.А аз съм много доволна от това,само дето е работохолик и почти не го виждам,пак е на работа Sad.
 Детето сега е в Рим (чухме се преди малко),благодаря ви за подкрепата.Утре излитат за Чикаго и вече ще съм спокойна че поне пътуването е минало.
 Аз ви пожелавам лека нощ,много се радвам че утре е петък и после сме 2 дни почивка!

# 25
  • Мнения: 558
Записче!!!  baby_neutral

# 26
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро  kaffeetrmker_2

# 27
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета! Най-после е петък  newsm44
Лек последен работен ден ви пожелавам! Hug

# 28
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile И аз съм много щастлива, че е петък. 2 дена почивка ураааа  newsm44

# 29
  • Мнения: 7
Здравейте,
аз днес си взех отпуска и блаженно си поспах до 9 - ще ходим с мъжа ми на малка екскурзийка утре сред природата-така че се очертава приятен уикенд. После ще разказвам и снимки ще има.
Мими аз цяла нощ съм мислила за прегледа ти и сега с ставането чета- ЧЕСТИТО и без повече паника  Hug
Сев чудесно звучи за вечерята и ние по принцип си падаме романтици ама напоследък с тази работа  ooooh! уморени-само гледаме как да си починем.
Съни не се тревожи-малкия ще си изкара супер лято там  Peace
Мили-честита принцеска!
Ох имаше още какво да пиша ама  Thinking
Приятен ден !

Общи условия

Активация на акаунт