Летните вълнения на..НАБОР'95

  • 18 995
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 50
Извинявам се ,че пак аз. Ако искате да заобичат "Немили-недраги", заведете ги на "Хъшове" в Народния. Велика постановка/ то на Морфов не съм гледала нещо лошо/!

# 46
  • Мнения: 331
"Маминото детенце" и "Ангелинка" не влизат по новия учебен план!
А знаете ли, че по проекта на Министерството този випуск няма да държи изпити, а всички продължават в клас подготве Rolling Eyes  Е, директорът ни каза: Питах и Господ, ама и той не знае със сигурност! Та ще чакаме , евентуално наесен да разберем!
петле, само ми е интересно откъде ще намерят толкова учители по западни езици (те сега за по няколко часа седмично пак се задъхват училищата, а какво остава за няколко часа на ден; да не говорим за качество дори да ги намерят) и това значи да обърнат наопаки целия учебен план, не че не сме царе да измислим нещо, пък после да му мислим как да се прилага. За другата идея на МОН - матури след 7 клас съм няма, защото има едно майче в темата дето ще ме #2gunfire

# 47
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
казабланка в нашата тема ли, раздуй моля те.

Това подготве тази година го правят в НПМГ, за други не знам.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 702
"Маминото детенце" и "Ангелинка" не влизат по новия учебен план!
А знаете ли, че по проекта на Министерството този випуск няма да държи изпити, а всички продължават в клас подготве Rolling Eyes  Е, директорът ни каза: Питах и Господ, ама и той не знае със сигурност! Та ще чакаме , евентуално наесен да разберем!

Нещо не разбирам.  newsm78
Може ли разяснение?

# 49
  • София
  • Мнения: 4 867
Ако искате да заобичат "Немили-недраги", заведете ги на "Хъшове" в Народния. Велика постановка/ то на Морфов не съм гледала нещо лошо/!

Виктория вече гледа постановката, без нас. Прибра се от театъра омагьосана. В момента е на спортен лагер обаче и силите едва й стигат да мина през банята преди да заспи. Не вярвах, че ще има нещо, което да я задържи далече от книгите и рисуването за повече от ден.

# 50
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моя заминава на лагер в Албена и направо е много разочарован, че ще бъде мр3, без телевизор, без компютър.

# 51
  • Мнения: 3 740
Ако искате да заобичат "Немили-недраги", заведете ги на "Хъшове" в Народния. Велика постановка/ то на Морфов не съм гледала нещо лошо/!

Виктория вече гледа постановката, без нас.

Обаче с мен.  Mr. Green
Тогава доста ме хвана яд както на класната, така и на учителката по български - не си бяха направили труда да обяснят на децата какви са тези хъшове, кога се развива действието, къде, защо... Наложи се в крачка шепнешком да отварям очите на народа зад мен. Когато се ориентираха в историческата обстановка, започна да им харесва - а отначало си шушукаха колко било тъпо.
Вярно, че идеята да ги заведем беше моя, вярно, че аз ходих за билетите, но нали не са очаквали да отида и в училище да обясня на децата за какво става дума - все пак това е епоха, която изучаваха в часовете по история и произведение, което се учи в часовете по български.
Не се съмнявам, че ти си подготвила Вики за това, какво да очаква, но явно повечето родители са разчитали, че щом ги водят от училище, там ще са им обяснили.

За другата идея на МОН - матури след 7 клас съм няма, защото има едно майче в темата дето ще ме #2gunfire

Не, бе, аз само се опитвам да те успокоя.  Peace
(Ако правилно съм разбрала за кого става дума)
Повярвай на старото куче - Камен ще ми е четвъртият кандитат-гимназист.  Mr. Green Не се умира, честно.   Simple Smile  (Макар и на моменти да ти се струва, че ще мреш. Wink)

# 52
  • София
  • Мнения: 4 867
Детето ми отново ме изненада. Замина на лагер без книги, но там все пак си е намерила нещо за четене. Чете "Немили-недраги"  Mr. Green Влязла в спор с други деца дали "Под игото" е интересна книга. На нея й е една от любимите. Треньорът каза, че се старае и в спорта.

# 53
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Янита и ние сме в отбора на тези които харесваме Под игото, ама аз лично не съм срещала дете, която да не му е харесала.

# 54
Публикувана от: petle 

"Маминото детенце" и "Ангелинка" не влизат по новия учебен план!
А знаете ли, че по проекта на Министерството този випуск няма да държи изпити, а всички продължават в клас подготве   Е, директорът ни каза: Питах и Господ, ама и той не знае със сигурност! Та ще чакаме , евентуално наесен да разберем!

Здравейте на всички
Този коментар ме хвърли в ужас .Точно обсъждах къде да го записвам на школи и курсове
ДОКОГА ще  е неясно положението с нашият випуск омръзна мииии  #Cussing out
Има ли смисъл да ги пращаме на курсове тогава  #Crazy
Споделете вашето решение за допълнителна подготовка  smile3511

# 55
  • Мнения: 2 829
здравейте
чудя се--какво значи--клас подготве newsm78
какво ще се изучава

айде--ако има матури,както се говори--ясно
но,подготве-- newsm78
Само се моля,по-скоро да има яснота  за да може да се подготвят децата адекватно Praynig
и да се знае  как точно ще се кандидатства
лошото е,че едва ли до септември ще се знае ooooh!

# 56
Записванията за курсове и школи се прави лятото, а не септември  !!!!
То с техния випуск реално няма да има 8 ми клас в ОУ а всички ще карат
подготвителните класове на специализираните гимназии
Може би точно това е идеята ,но без изпит  как ще стане
разпределението

# 57
  • Мнения: 2 829
Лайла--знам за школите и курсовете Peace

но,се надявам  поне до септември да има яснота как точно ще е  кандидатстването и тн

и ако гимназията не е специализирана,?

# 58
Наистина няма как в елитните гимназии без изпит
Аз обмислях варианта да запиша моя разбойник в училището на Иванов
малко да му стъпи на ушите .През годините видях доста познати деца
минали оттам и с много добри постижения , но ученето им е много .

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не може всички да са в специализирани гимназии, все пак  Naughty

Аз като бях в гимназията, започнахме 22, завършихме 16. Останалите отпаднаха - повечето след подготвителен клас, останалите - по-късно. И моят клас не беше изключение, това беше нормалният процент за всички випуски и класове.
Ако сега всички учат в "специализирани" училища, май няма да останат "обикновени" такива. А за всеки е ясно какво означава това по отношение на нивото.   Sad

Общи условия

Активация на акаунт