Възможно ли е да няма болка в гърдите при бременност?

  • 37 940
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
evita1717мятам че трябва да се консулиташ с доктор и да обсъдите евентуалните проблеми или рискове за плода .

# 16
  • Мнения: 340
Толкова е индивидуално, че ти това ще го разбереш за себе си чак след като сама преминеш през него. Но иначе да, съвсем реално е да нямаш болки в гърдите и дълго след като си забременяла. Аз бях така ииии не, не беше мираж  Peace

# 17
moje li da vi popitam ....mislq che ima neshto tuk ...samnqvam se da ne sam bremenna ...no ne sam sig...imam viene na svqt ...adcka bolka dolo pod korema ...dosta chesto mi se hodi do toaletnata ... ne moga da izdarjam mnogo ...no imam i bolki pri urinirane...neznam tova dali e normalno ...predi 4 dena tochno s moq priqtel go napravihme ...i vsa6tnost ...vsi4ko stana bez da iskame ...i malko se isparzni v men
sashto taka useshatm gadene ...i kak da go obiqsha ...nqkak si ne mi se qde ...no useshtam glad ...i qm vsi4ko ...dnes qdoh nai omraznata mi mandja ...i za parvi pat ...az ne bqh v nastroenie da go napravim  s moq priqtel ..bqh mnogo iztoshtena ...obitah me se da go napravim no useshtah bolka v korema i sprqh me vsichko...nz kakvo e tova mn me e strah ...molq vi otgovorete mi !!!!!!!!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 10 698
moje li da vi popitam ....mislq che ima neshto tuk ...samnqvam se da ne sam bremenna ...no ne sam sig...imam viene na svqt ...adcka bolka dolo pod korema ...dosta chesto mi se hodi do toaletnata ... ne moga da izdarjam mnogo ...no imam i bolki pri urinirane...neznam tova dali e normalno ...predi 4 dena tochno s moq priqtel go napravihme ...i vsa6tnost ...vsi4ko stana bez da iskame ...i malko se isparzni v men
sashto taka useshatm gadene ...i kak da go obiqsha ...nqkak si ne mi se qde ...no useshtam glad ...i qm vsi4ko ...dnes qdoh nai omraznata mi mandja ...i za parvi pat ...az ne bqh v nastroenie da go napravim  s moq priqtel ..bqh mnogo iztoshtena ...obitah me se da go napravim no useshtah bolka v korema i sprqh me vsichko...nz kakvo e tova mn me e strah ...molq vi otgovorete mi !!!!!!!!!!
Здрасти,
това което си описала в началото ми мяза на цистит по-скоро-отиди на лекар.
От друга страна ти е толкова рано за сипмтоми за бременност, че не е истина.Липсата на апетит може да е от времето,може и някой вирус да си лепнала.Това е моето мнение, успех ти желая и дано да стане това което искаш!  bouquet

# 19
oh...neznam kakvo moje da e ...tochno tva me pritesnqva ...che prekaleno rano ...se proqvqvat ...simtomite ..ako e bremenost ...obache ..tva vsi4ko e na momenti ...dnes sa6to taka me bole6e krasta ...chestno kazano i az neznam ...kakvo iskam ...dano da ne e nishto strashno ...shte is4akam oshte edna sedmic ..i shte otida na lekar ...no vse pak ot vsi4ko tov koeto spodelih s vas ...vie kakvo mislite????

# 20
  • Мнения: 3 453
На мен единствено много ми се спеше...нямах никакви признаци Laughing

Общи условия

Активация на акаунт