Нищо че случайно става, СЕПТЕМВРИйче казва сладко "мама"!

  • 8 745
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
уФФФ Данимакс,аз немога да ти помогна мила  Tired
аз даже сега искам да сменям джипито на малкия  че  ме дразни и за нищо нестава

Отидете в ОКРЪЖНА болница Peaceтам мисля че има свестни лекари Peace
На Берина педито беше добро.тя е много доволна.Питай нея  да ти даде координати Peaceако искаш ще ти дам жсм -а и на лични

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Здравейте, ние сме на почивка в Албена и разболяхме Маринка. Вчера кашляше малко, днес вече има 37.5-37.8 Т, нослето й тече, това което ме безпокои е, че незная наблизо някой свестен лекар.
Молба към ВАРНЕНКИТЕ - моля Ви, препоръчайте ми някой педиатър във Варна, или медицински център, където да заведем детето утре да го прегледат.
  bouquet  bouquet

Дани, аз бих ти препоръчала д-р Йоргова в Курортна поликлиника.
Дано не е нещо сериозно и Маринка бързо да се оправи! Praynig

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 21:30 от liudmila73

# 17
Само бърз запис изчетох ви ама нищо умно нямам за думане  Laughing...

# 18
  • Мнения: 38
emuk, благодарско за думите и споделения опит. Дано и при мен стане така, защото хич не ми се ще да се запушвам пак  Confused На вас дано ви израснат следващите зъбки без проблеми, ревове и там всички други 'екстри'  Praynig

Краси
, днес в парка, докато чаках да дойдат мойте приятелки с бебетата и хранех Деси, дойде на пейката една друга майка, която просто поразително приличаше на теб. няколко пъти я поглеждах, за да съм сигурна и наистина сте почти като две капки вода. ДОбре, че разбрах, че момиченцето й е 4 месеца и половина и определено не прилича на Ани  Wink та се успокоих, че не сънувам  Grinning

Данимакс, дано ви мине бързо тоя вирус  Praynig

павлинко
, аз за полицията по принцип не мога да кажа добри думи, sorry, затова ще си замълча. Това е поредният пример, който ме оставя без думи... Язък за малкото свестни хора, дето работят там.  Peace И пусни Дани да го видим наиситна, отдавна не си ни радвала с негови снимки  Grinning

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 145
Данимакс, надявам се Маринка скоро да се оправи.
Алекс, беше болен от същото и му изписаха проспан 2 мл 3 пъти дневно за кашлицата и коларголови капки 2 % 4 пъти по 2 капки.
Кашлицата ни спря, но хремата продължава и по тази причина утре ще правим секрет. Но педката каза, че вирусът бил такъв. Но е важно да я погледнат да няма зачервено гърло или гърдичките и да не шумят. Стискам палци да е лека настинка и скоро да оздравее. А иначе за докторката не съм писала щото супер много се изнервих, нямала мастило да съм отидела утре за направление, а пък лабораторията се намира на майната си. Всеки път като ми дава направление все трябва да ходя друг ден. Направо ми писна, но няма с кого да я сменя. Всичките са един дол дренки.
Павлина, мъжете толкова са претръпнали в тази професия, че не се замислят как би се отразило на една жена, пък още повече и бременна. Това не ги извинява разбира се, но човечността в хората направо изчезна. Много тъжно ми стана за твоята колежка. Стоскам палци да е добре и всичко да е наред с нея и бебчо

# 20
  • Мнения: 17
Днес качих малко снимки на Дани- ето малко, че и аватара ни е толкова стар, но от хайманлък, не мога да се свартя вкъщи, че даже и в Елена. ,
още една .
Мами, внимавайте с морето- нашето гардже го заведохме уж да се калява, но беше страшно влажно( не усетихме заради духалката, че беше студено, но момчетата от съседното бунгало започнаха да се оплакват, че са мокри чаршафите и дрехите), а нашия взе да кашли, като за седмица започнаха да му свирят дробовете и ние двамцата си тръгнахме, че баща му остана на работа. И познайте- закъсахме на магистралата- е, с нашите български мъже овече от половин час никой не спря, добре че малкия заспа, та пропусна шоуто. В Елена на доки- абсолютно чисто дишане и гърло, вероятно алергия. Та ние тръгнахме за Плевенското ми село да видим баба и дядо. Като се прибрахме - на доки, че още накашляше- и оп- спазъм, инхалации с урбазон и отново сме на крака( не че видимо ни има нещо). Изписаха ни даже вентолин, но не посмях да дам. Та сега уж сме добре. Такива премеждия имахме, че поизхарчихме и парите за морето, та да видим дали ще го заведем на хубаво място- според нашата доки Несебър бил много подходящ за деца с алергии.
А на Камчия не знам имате ли представа за какво става дума, но няма нищо общо ни с море, ни с гора- няква странна смесица, голяма влага- даже между бунгалата растат гъби, които хората ходят вдън горите да берат, а плажа е ужасно ветровит постоянно. А и изобщо не мирише на море там- даже в 6,00ч., че го носихме Дани да диша йодни пари, ама ей на.Взех да се замислям за Сандански, дано отделим някой лев и го заведем, а как ми се ходи на море, не е истина. С това моето гардже май за никъде не сме.
А днешната случка с колежката ми просто не мога да коментирам, че то май няма какво да се каже в подобни случаи. Лека нощ и целувки, дано не ви отегчих, но нали много изпълнения имахме, та гледах набързо и накратко да разкажа как е при нас. Цевлувки и гуш, гуш от мен

# 21
  • Мнения: 415
Здравейте всички мами, записвам се набързо, защото не мога много да гледам, но видях хубави снимчици и после ще ви пиша по въпросите.
Мойто око не знам от какво се поду, дадоха ми антибиотик, ужасно боли, сега и щипе и отврат.
Лекси, мерси!
Ескарина, майката кучета я яли, това ми го каза гинеколожката в неформален разговор сега като бях на преглед, така че виждаш че никой не му дреме.
Ние освен това не сме спали, а на това дете му става нещо - вместо да е изморен и да иска да спи от сношните и сутрешните буйства, той сега е превъзбуден и играе и нищо друго не го интересува. Мъжо вика - тоя полудя!
Дано болните се оправят, стискаме им палци!

# 22
  • Мнения: 319
Аз само да кажа, че от 12 юли сме на Китен. Ако има някой да свирка Whistling
Маринка, бързо да се оправи Hug

# 23
  • Мнения: 228
Дани ние бяхме с вирус .Всичко почна с хрема и за един ден опряхме до антибиотици(въпреки,че направих и невъзможното,за да спра развитието на болестта-не успях).Сега все още се хремави,а и много леко накашля.Хремата е най-гадната,тя води до кашлицата.Бяхме на Мукосолван за деца,още един сироп за кашлица на основата на Мащерка,АБ беше Аугментин,отделно капки за нос Виброцил  3 дни,а после Тобрекс.Витамин Ц капсули и Осцилокоцинум.Днес ни беше последен ден за АБ.така,че е важно док да ви види.Стискам палци леко да избутате и да не стигате до АБ.
Мога да те поуспокоя само,че леко се кара вируса.
Павлинко,дани е страхотен пораснал малък мъж Heart Eyes Hug
Емук,Краси,супер аватар и подписи Heart Eyes

# 24
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Павлинче, много съжалявам,че ви се е провалила почивката на морето. Sad Sad Sad Камчия наистина не е подходящо място за малки деца. Не си спомням кога си споделяла, че ще ходите там, защото щях да те разубедя! Naughty Дано по вече нямате такива неприятности и следващото море бъде приказно! Praynig
За положението на колежката ти-просто няма думи! #Cussing out т.е. имам, но не са за слушане. Знам,че е трудно да се намери заместващ, но случая е бил повече от стресиращ за когото и да било, още по вече за бременна и е трябвало да реагират адекватно, а не по този нечовешки начин. Дано скоро се съвземе момичето и да няма лоши последствия! Praynig
А Дани е пораснал много и е станал чаровен пич!!! Hug Hug Hug

Mari_Pz2 приятно изкарване на Китен! Peace

Миртичка, как е малкото човече? Успокоиха ли се зъбките? Аз съм ползвала само дентинокс гел и панадол в краен случай!

Пебсче, ще ти пиша на лични за "легналия полицай", но го пиши загубена кауза!!!! ooooh!

Ескаринче, Деси харесва ли храната от кухнята?

Успех и на Саморасличе с неядящото Емче-кремче!  chef

Момичета, има ли и други като мен, които още нямат парички за месец май?  #Cussing out

Нещо губя концентрация вече, така че ще ви кажа спокойна нощ на всички! Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 141
Момичета,възможно ли е от зъби висока Т 38.5  #Crazy ,мисля че преди някой беше писал за 39 ,ох търся си успокоение , че може да е зъби  Praynig,а не нещо вирусно

Бързо оздравяване на Маринка Hug

# 26
  • Мнения: 690
Павлинка, май е по-добре наистина да го заведете на Сандански или велинград, отколкото на Несебър  Rolling Eyes дано се израсте това след време  Praynig много е пораснал малкият  Heart Eyes

ДаниМакс, вие къпахте ли Маринка в морето - дали от това е настинала или от вятъра по брега  newsm78 чудя се, ако ние отскочим за 2 дни дали да се къпем  newsm78 дано бързо се оправи  Praynig

Мирта, доста мами писаха, че Т е от зъби  Rolling Eyes следи я тази вечер и утре идете да чуят гърди и видят гърлото ... дай нещо Панадол или нурофен

# 27
  • Асеновград
  • Мнения: 117
mirta,ние извадихме зъба с 38,6.Водих я на лекари-2ма,нищо й нямаше,нито гърло,уши,нос,гърдички-всичко беше ок.За ден и половина с панадол спадна Т-та и не вдигна повече и точно след 4 дни проби зъба.Ноооо,заведи го на лекар,за да го видят .Дано все пак са зъби  Praynig Praynig Praynig
Ескаринка, Hug Hug Hug между другото аз много се чудих дали да дойда утре до Русе,защото майка ми и баща ми пътуват за там- майка ми е от там-от едно селце до Русе и ще ходи на събиране на класа  Laughing и мислих да отида с тях да видя баба ми,но се отказах,че не ми се пътува с Анито толкова дълъг път и то само за 1 ден.Стана ми много интересно за тази майка ,която прилича на мен  Flutter,но другия път ако се чудиш-бъди 100% сигурна,че не съм аз,защото аз ако съм там ще се обадя задължително  Hug Hug Hug Hug
Павлинка,много е пораснал този Данчоо,бе  Heart Eyes Heart Eyes

Болничките бързо да оздравяват  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 11:18 от Красииии

# 28
  • Мнения: 415
Забравих да честитя на патерици на Вери, да си жива и здрава   bouquet
И честита месечинката на Вики, голям да порасне, да не хапе повече, и да дивее, но умерено  Laughing
И който съм пропуснала - после
И Анито много сладка дето се люлее!
После ще ви пиша и като прочета
 Heart Eyes

# 29
кали мей благодаря за снимката на първа страница,сега да ви разкажа,мами,ние бяхме вчера в софия ,заведохме ники на лекар и всичко мина добре,тя е в отлично състояние,повръщането не е проблем,изписаха ни само едни прахчета,които трябва да давам 2 месеца и казаха че до годинката трябжа да спре да повръща,по пътя нямахме проблеми тя доста си поспа,при доктора малко си поревахме,ама важното е че всичко е наред.Дани макс дано барзо да се оправи маринка,много целувки на всички  сладки бебоци от нас и всички болнички да оздравяват Peace

Общи условия

Активация на акаунт