Дали и тази седмица любимите ще са невинни -13.06-19.06

  • 5 782
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Някой знае ли как е ренген на английски? И мислите ли, 4е той оказва някакво влияние върху цикъла? Мисля си това, защото в деня в който трябваше да ми дойде, ходих да ми снимат дробовете. Имах си вси4ки ПМС, които до края на деня из4езнаха, но нямаше и лелка в следващите 5 дена. Та се ровя да намеря нещо по въпроса, дали е възможно ренгена да предизвика промени в цикъла?
Теди, аз инъ4е не съм и 4ак толкова бясна, но винаги първия ден съм крива Sad, ама шъ съ опрая  Wink
Реших 4е пове4е никакви следенета, никакви температури и тн... махам и ленти4ката, пък каквото стане Wink , 4е така много изнервящо, побърках мъжо тия 5 дена Embarassed

# 16
  • Мнения: 4 362
Дея ето инфо , дано ти свърши работа .
Благодаря ти мила свърши ми работа разбрах,че не е от това Grinning
Дея що ни пъдиш бе жена  Crossing Arms
Цитат
марш бързоооо в колона по един и по терлици  
 че и по терлици...в тва топло време терлици слагат ли се? Mr. Green Аз без вас сама не тръгвам нагоре в другите форуми Hug Айде, че пак се разписах много много Crazy
Ами добре тогава по бански и по жапаки Mr. Green

Аз да ви кажа ей сега нахоках моят и го пратих да спи!Ами само ме ядосва събуди ме да ходим на плаж да бе да вънка студено духа вятър какъв плаж ааа Naughty Crossing Arms

# 17
  • Варна
  • Мнения: 730
А добър ден и от мен!

Весела седмица и само + тестчета. Аз взех кардинално решение: ЗАРЯЗВАМ всякави дофтори и се отдавам на активно сексуване  Twisted Evil Пък каквото сабя покаже. Вчера мисля, че добре оползотворихме материала  Embarassed, че и температурата ми скочи над 37. Сега остава само да повтаряме и да си чакаме.  Whistling Praynig
Целувки на всички

# 18
  • Мнения: 144
Привет и от мен!!! Simple Smile
Аз вече втора седмица не мога да накарам съпругът ми да ходи на изследване. #Crazy
Вече полудявамв и по -едно време се хващаме и двамата , че си крещим един на друг #Bad Talk
и вследващият момент се гушнахме и си поговорихме , че най тържествено обещава
тази седмица да ходи пък да видим. newsm78
Доста работа ми се насъбра тези две седмици и за това нямах никакво време да влизам във форума
за което моля да ме извините. newsm56 newsm17 newsm20


От вчера нещо почнаха така да ме болят гърдите, даже като легна и направо изпитвам болка, ама
както винаги след 6 дни и гадната леля Фло идва с бойна стъпка, newsm45 - пък този месец да видим какво
ще стане. newsm12

Желая на всички чакащи лелката да ги забрави за поне 9 месеца, а на бебеправещите успех. newsm10

# 19
  • Мнения: 980
Някой знае ли как е ренген на английски? И мислите ли, 4е той оказва някакво влияние върху цикъла?
Ами трябва да е X-ray. Преглеждам се на рентген= have an X-ray// have one's xxxx X-rayed. Там където съм начаткала ххх се каzва какво точно е преглеждано, стомах,бъбреци и т.н.
Колкото zа влиянието, неzнам. Мене преz януари се наложи да ме гледат,но не се отраzи на лелката(благополучна и радостна си доиде на датата Sad)Ама zнеШ, че теz работи са си индивидуални Hug

Иначе, 3драсти банда.Таz ноЩ с теz таласъмски истории таz сутрин на лекцията гледах кат вампир. hahaha #Crazyама ми е гот и пак съм тука
Хера,честито с zакъснение  bouquet

# 20
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Off Topic:

Цитат на: Дея
  тормозиш се и чудиш…защо ти закъснява?Така те притеснява…Тест…Тест... Има ли една черта…теста е валиден,а Коко е виновен…ако има две черти…бързо му звънни…Бременна си вече ти!
[/size]

ама не се ли пее в песента, че Коkо е невинен newsm78

# 21
  • Мнения: 2 120
Здравейтееее.
Вчера бях голяма скица като видях бебето. взех да го държа, ама като не знам как да го подхвана,а то реве, та се къса, прави разни муцки, плюнчи се и за финал на моите опити се изпишка и изпръцка -- ето такова му беше отношението към лелята. Ама иначе бая големичко и оформено ми се видя.
Бебешка работа.
Но сега съм се замислила за нещо, тя рибата в морето ама... като видях родилките се изплаших -- ами те много изстрадали изглеждаха тези жени, а аз си мислех -- забременяваш, раждаш и готово -- пак си същия. И секциото много боляло после , а бе глупости си мисля.
Хайде успешна седмица и + тестчета. 

# 22
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Дара , ти недей ги мисли родилките Laughing
То като опре яйцето до дупето(ша ма прощавате) няма де да идиш!
А между другото много са малко майките които познавам, които след като са родили и гушнали бебето не са казали"Ако трябва пак ще мина през това заради бебето!"
Така че ти сега се наслади на luvbed после  EFP preggo другото зарежи!

Аз да се похваля. Имаме си нови тапети в спалнята  Grinning Взе ни се здравето събота и неделя, но сега имаме хубава нова стая! Чака новия човек!
Борко пак се прояви. Намери парче тапет,намаза си го с лепило и го лепна на грдероба "да е по - красив!"Нямах сърце да се скарам....
Само че ме чака сега ремонт на банята Sad Оказа се че ни избива влага от банята към спалнята Twisted EvilГадост!
Тъкмо си изчистих къщата.Пак ме чака свинщина......

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Мими, честита нова стая! Не се тормози за другото. Важното е да си спокойна! И ремонтите си имат край. А твоят Борко е голям сладур! Wink Да го цункаш от мен!!!
Дриймсгърл, а дано се престраши мъжа ти и резултатите да са добри!
Дара, завиждам ти, че си гушкала малко сладко бебче! Искам и аз скоро да гушкам, ама мое... Hug
Сега се сетих, че вчера Боби ме пита кога ще почна да дебелея и да му родя сестричка Grinning Ами аз и сега мога да почна да дебелея, но освен дебел тумбак и задник, друго май няма да има newsm78Ама как да му обясня на детето, че има и мъжки фактор и дори при наличието му, пак става трудно Sad

# 24
  • Мнения: 2 825
Тедсан, благодарско за отговора, наистина нищо не намерих по въпроса, но не съм и търсила толкова задълбо4ено. Просто ми беше интересно дали има връзка закъснението със снимката, ама май не...На мене утре ми е последен ден в този офис, в сряда трябва да дойда да им помогна с пакетирането Sad и от 4етвъртък съм си в нас сутрин, мммм ще има излежаване, а може и сутрешно  luvbed txtloves
Ох, да ги нацелувате тия Борковци, големи сладури са Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 980
ааа,аz сутреШното гуШкане най си го обичам. luvbed  Hands Clap Особено в полуzаспало състояние smile3521 smile3521

# 26
  • Мнения: 1 930
Здравейте, момичета-кокичета newsm03
Пожелавам ви много хубава и слънчева седмица и много хубави новини да украсят форума.....
От нас нищо ново, само дето и таткото усети в събота движението на дребо....така пулсираше в корема ми smile3521.......
Много, много целувки

# 27
  • Мнения: 1 441
Здравейте и от мен момичета,
Да се разпиша и аз - тази седмица и аз чакам да видя "що е стършел свършил" и дали Жоро е невинен (че моя и без това се казва Жоро)... Според овулацията трябва да не ми дойде  в петък, а дотогава съм  Praynig
На всички, които са в очакване тази седмица им пожелавам заедно да се прехвърлим във февруарска (или мартенска  newsm78) маминска тема .... Laughing

Off Topic:

Цитат на: Дея
 тормозиш се и чудиш…защо ти закъснява?Така те притеснява…Тест…Тест... Има ли една черта…теста е валиден,а Коко е виновен…ако има две черти…бързо му звънни…Бременна си вече ти!
[/size]

ама не се ли пее в песента, че Коkо е невинен newsm78


Манго, подозирам, че щом теста покаже една черта, Коко на Дея е виновен много......  smile3521  smile3521  smile3521

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Коко да е виновен тая седмица smile3533

# 29
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
 smile3555 То бива, бива бавнозагряващо, ама чак пък толкова  doh

Общи условия

Активация на акаунт