КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 30

  • 20 467
  • 590
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 15 486
Най- накрая хубава новина!

# 76
  • Мнения: 77
          Отивам до магазина, да си купя храна за из път. Утре, тръгваме на екскурзията- Котел- Жеравна-Медвен- Сливен-Карандила-Поморие-Несебър -Варна. Аз ви писах- двудневна. Зарязвам ги всичките- баба, дядо, дъщери и внуци и в живота!
          Дано да е хубаво времето и бабето да не ми направи някоя мизерия! Две години не съм мърдала от Варна- освен дето ходих преди 20дни до устието на Камчия! През 2006г. с Бори ходихме в София- майка му беше там в командировка- фирмата им имаше апартамент в Младост-4 и стояхме една седмица. Ходихме по магазините, на Витоша, возихме се на метрото, на София-ленд- голяма атракция бях на люлките, викове, писъци, но не се дадох- доста изпробвах!
          А сега, дръж се Хей Балкан ти роден наш- бабите идват!
   
          Ееее, Жабче, най-после хубава новина! Дай Боже и на нас бабите добро! Чакаме още!

# 77
  • Мнения: 3 036
Ей Жабче,
не знаеш как ме зарадва с тези новини .
Днес е все пак  църковен празник и не може да няма добри новини за Викито.
Всичко ще е наред.
Ох,олекна ми .

# 78
  • Мнения: 549
Здравейте момичета    Grinning.Не съм Ва забравила/нямах възможност да Ви се обаждам-бяхме малко на почивка/.
Янче,честит ти имен ден .Да си здрава и всички около тебе  да те радват.

# 79
  • Мнения: 7 440
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes За Вики,Зиче и Миши!!!

# 80
  • Мнения: 3 036
Диде,
  ooooh!
забравих те .
Оле извинявай .
Утре отивам да търся магазина,много съм несериозна. Embarassed

# 81
  • Мнения: 263
Много се радвам за Вики, че всичко е минало добре. Peace
Танитке, благодаря за рецептата   bouquet и хубаво да си изкараш на ексурзията, а като се върнеш, да разказваш.
При нас е голяма жега, направо не се диша навън. Лек ден на всички!

# 82
  • Мнения: 7 440
Диде,
  ooooh!
забравих те .
Оле извинявай .
Утре отивам да търся магазина,много съм несериозна. Embarassed

  Деси,не се притеснявай  Laughing нали ти казах , че в момента имам какво да плета.  Peace
               Разказаха ми играта с компа.За 10 - ти път ми сменяват писането.  Sick Аз съм бърза на кирилица , а те..... #2gunfire

# 83
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееееее Светли и ти се появи бе душко.   bouquet

Момичета всичко е наред , спокойно. Вики и тя била спокойна , ми как няма да е нали е с бабка.  Heart Eyes

Утре Мастерче ще разказва повече , че аз не съм я виждала Вики. Тез дни ще я навестим и ние.  Hug

Мастерче и тя ми се вижда добре. Бе всички да сме добре и само хубави неща от тук на татък.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Айде , че навън се леят бирички и да давам вечерята.  Hug

# 84
  • Мнения: 1 715
Желая на Малката Вики бързо и леко възстановяване.
Мише,Зиче  Hug от Жабка знам,че сте страхотни хора и затова ви пращам цялата си положителна енергия!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 750
     Много съм радостна за добрата новина за Вики.Щом операцията е минала успешно и е сполучлива,ръчичката ще се оправи и ще се раздвижи.Това са млади клетки - мисля,че няма да има проблем.
     Светле,къде се загуби бе ,момиче?Разкажи за тази почивка!

# 86
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 317
  Благодаря на всички за пожеланията! Никога не съм получавала толкова много за имен ден - все минаваше между другото! Просто съм трогната,а и всички съм ги изчела на дядко!Той чак е учуден.Днес не можах да се свържа по-рано с вас,защото късно се върнахме,а после започна една гръмотевична буря и изключих компа.Чак сега се включи нета.
 За Вики изобщо нямах съмнения,че всичко ще мине благополучно - не може на такъв свят ден да не се случи нещо хубаво.Успех на всички и най-вече на Вики!!?!

# 87
  • Мнения: 7 440
                    Браво на Вики  Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 1 558
Много се радвам за успешната операция на Вики  Simple Smile

Танита, весело изкарване на екскурзията /и умната/  Peace

Как е малката Габи днес?

Диди, а Мими и драскотината - наред ли е всичко?

# 89
  • Мнения: 22
Привет,привет!!!!!!
Аз пак съм тук!!!! Как сте вси4ки?

Общи условия

Активация на акаунт